Login za korisnike

predstavaprodukcija
Severoistok,
Dvije crte plavo, ,
Rondo
Da kraj bude lijep
Avgust u okrugu Osejdž (NP Subotica)
Boeing Boeing
39 stepenica (Komedija)
Proba orkestra
Sumrak bogova (SNG Maribor)
Staklena menadžerija (Vinkovci)
Macbettu,
Richard III. (Schaubühne)
Mačka na vrućem limenom krovu (HNK Zagreb)
Pijani (Gavella)
Pod balkonima
Michelangelo (DLJI & HNK Rijeka),
Osječki long, long play
Kroćenje goropadnice (HNK Split)
Slikari rudari
Predsjednice
Kako je počeo rat na mom otoku,
Peer Gynt (HNK Zagreb)
Fury Revolution Revival Tour
Mirna Bosna
Samoubojica
Govori glasnije!
Balon (HNK Zadar)
Proces (Gavella)
Višnjik (HNK Split)
Naša majka
Tit Andronik
Sluškinje (INK)
Opet on
Nespojivi
Sve o ženama (Teatar Gavran)
Svatković
Kralj Lear (HNK Zagreb)
Alan Ford / Povratak otpisanih,
Bezgrešna / Immaculata
Sjećanje šume
Čovik, zvir i kripost
Duet za jednog,
Don Juan u Sohou
Došao konj u kafić
Šest likova traži autora (Kerempuh 2018.)
Woyzeck (HNK Rijeka)
Točno u podne, ,
Ciganin, ali najljepši
Kralj Rikard III.
Dugo putovanje u noć (HNK Zadar)
Dobri čovjek Bažulek,
Stube Helene Modell,
Ono što nedostaje
Nora (Hotel Bulić)
Palikuće
Faraon iz Ilice je mrtav
Ol’ smo za jedan dan
Kad tad, ,
Povratak, ,
Audicija (Kerempuh)
Za umrijet od smijeha
Sjećanje vode (Ludens)
Anđeli Babilona (HNK Osijek)
Hamlet u selu Mrduša Donja ili Hamlet zna što narod ne zna (NP Sarajevo)
Zvjezdani trenutak Josipa Bizjaka
(Ne)Prilagođen
Nora - trenutak pobune,
Revizor (Komedija)
Audijencija
Predstava Hamleta u selu Mrduša Donja (HNK Mostar)
OtpisaNE,
Američka patrola u Mornaričkom parku
Ponovno ujedinjenje dviju Koreja
Ukrađena ličnos'
Tko pjeva zlo ne misli
Ponoćni boogie
Nema života na Marsu
Kako ubiti suprugu ili supruga bez suvišnih zašto
Kralj Ubu (SNG Ljubljana)
Predstava Hamleta u selu Mrduša Donja / La rappresentazione dell’Amleto nel villaggio di Merduscia di sotto (HNK Rijeka)
Othello: nezakonita liturgija
Sestre Macaluso, , , , ,
Ramona, ,
Novo doba,
Moja ti,
Lice
Dar - mar
Medeja
Sarmica
What if They Went to Moscow?
Marin Držić - Viktorija od neprijatelja
Doručak šampiona,
Aziz ili Svadba koja je spasila Zapad,
Gospoda Glembajevi (DLJI),
Kći Lotršćaka
Čekaonica (Atelje 212),
Franky i Johnny, ,
U agoniji (Beo art )
Kakva majka, takva kći
Ožalošćena porodica (SLJG Celje / Prešernovo gledališče Kranj),
Tesla Anonimus
Talijanski slamnati šešir
Mizantrop (HNK Rijeka)
Krokodili
Nevidljivi
Gospon lovac
Dokle pogled seže
U babinom gnijezdu
Zoološka priča
Ivanov (HNK Zagreb)
Nosorog
Ljepotica iz Leenanea (HNK Šibenik)
Ubojstvo u klubu Quasimodo,
Galeb (OKT)
Ivanov (NP Beograd)
Narodni heroj Ljiljan Vidić
Črna mati zemla
Srce veće od ruku (Gavella)
Zbogom Natalija Petrovna
Krvavi svatovi
Hotel Bellevue
Što čekamo?
Ponoć,
Komet
Tri treća tromjesječja
Romanca o tri ljubavi (Gavella)
Romanca o tri ljubavi (HNK Split)
Ćelava pjevačica (HNK Zadar)
Zimska priča (HNK Zagreb)
Djevojačka večer (2017)
Floromanija
Gasterbajterski Božić
Magic Evening,
Neprijatelj naroda
Traži se novi suprug
Skup (KMD)
Oleanna (Scena Ribnjak)
Gaćice
Jesenja sonata (HNK Rijeka)
Ustav Republike Hrvatske
To nismo mi to je samo staklo,
Hamlet (JDP)
Ljudi od voska
Srećkovići
Koltovi generala Pattona
Jezične varijacije
Ostavljam te
Noćni život
Čikaške perverzije
Duet
Nikad nije kasno
Maria Stuart
Priče iz Bečke šume
Vitez slavonske ravni
Richard III (Gavella 1986.)
Govori mi o Augusti (GD Histrion),
I živjele su sretno...?
Teror tolerancije,
Majstor Jura,
Nije bila peta, bila je deveta
Zaboravi Hollywood
Pluća (EXIT),
Ajmo na fuka,
Šest lica traži autora (HNK Split 2016.)
Moja nuklearna ljubav
Nebo nad Zagrebom,
Sjajni momci
Gostioničarka Mirandolina / La locandiera
Kako život
Genetika pasa
Egzorcizam
Shakespeare Pir,
Motel Mrak (HD Vukovar)
Zbunjoza,
Parovi
Bjegunke
Prosjačka opera (NP Sarajevo)
Mi smo oni na koje su nas roditelji upozoravali
Mriješćenje šarana
Jedan sluga, dva gospodara
Taksimetar
2:14 h,
Tri zime (MGL)
Duh koji hoda (Prometejev put),
Majstor i Margarita (HNK Rijeka)
Kvadratura kruga,
Bog masakra (HNK Varaždin)
Egzibicionista
Kafa i cigarete - pozdrav iz Beograda
Tartuffe (HNK Zagreb)
Tuge
Brak Marije Braun (Schaubühne)
Gospođa Bovary
Kir Janja
Za Lukreciju
Zimska priča (Gavella 1956.)
Mačka na vrućem limenom krovu (Gavella 1956.)
Scapinove spletke
Jovadin
Svjetionik
Svoga tela gospodar (Gavella)
Mrtva svadba (Zadarsnova)
Kafetarija
Buža,
Tko se boji Virginije Woolf? (Gledališče Koper)
Othello (DLJI)
Jedan čovjek, dva šefa
Velika bilježnica (ZKM)
Višnjik (SNG Maribor)
Liliom (SNG Ljubljana)
Pad
Poludjela lokomotiva
Prah
Brašno u venama,
Voz
Zmaj
Filumena Marturano (Gavella)
Gospođica iz Maxima
Tri zime
Macbeth (KMD)
Vampirska kronika: Jure Grando
Tri sestre (HNK Osijek)
Čelične magnolije (HNK Varaždin)
Melodrama
Mali bračni zločini
Kao na nebu
Kasandra
Sluškinje (Teatar ITD),
Žena
Vanja i Sonja i Maša i Picko
Balade Petrice Kerempuha (HNK VŽ)
Policija
Idi negdje drugdje
Nove pustolovine Don Quijotea
Malena
Disco svinje
Strašni roditelji
Živjet ćemo bolje,
Čarobni brijeg
Laživac
Duša od krumpira
Crno - bijelo
Posljednja Freudova seansa
Malo morgen
Dom Bernarde Albe
Prvi put kad sam ti vidjela lice,
Jugoslavija, moja domovina
Kašeta brokava
U registraturi
Desnica: Igre proljeća i smrti
Priče iz Vukovara
Škrtac (HNK Varaždin)
Na kraju tjedna
Sablazan u dolini šentflorijanskoj
Hinkemann (2015)
Bella figura
Posljednji dani mira, ,
Malo blago
Miris lovine
Bljesak zlatnog zuba
Blak
Leticija i Ljublist
George Kaplan
Nas dva i ja,
Kazimir i Karolina (Atelje 212)
Divlje meso
Avgust u okrugu Osejdž
U agoniji,
Maratonci trče počasni krug
Nad grobom glupe Europe (Hrvatska rapsodija)
39 stepenica (NP Tuzla)
Nećeš, razbojniče!,
Pluća
Višnjik (TG STAN)
U potrazi za dijamantnom suzom
Antigona - 2000 godina kasnije,
Uobraženi bolesnik
Umišljeni bolesnik (Gavella 2015.)
Koštana
Dubrovačka trilogija (2015)
Ne plaćamo, ne plaćamo!
Pečat
Ledeni mjesec, ,
Elementarne čestice
Diogeneš (2015)
Kroćenje goropadnice
Zoran i pas od porculana
Nevidljivi grad
Priče koje valja pripovjedati
Lizistrata
Švejk, ,
Razbijeni vrč
Urnebesna tragedija
Kad je Bog stvarao Dubrovnik
‘Ko živ, ‘ko mrtav
Tartuffe (SNG Nova Gorica)
Elza hoda kroz zidove (ZKM)
Daleka zemlja (2015)
Don Quijote - bistri vitez tužnog lica
Sumnjivo lice
Nesporazum (Gavella)
(Pret)posljednja panda ili statika
Bračni (s)provod
Sh.Sh.
Umjetnost intervjua
Čelične magnolije
Instrukcija
Hedda Gabler (SNG Maribor)
Mi smo kraljevi a ne ljudi
Rinimo ga naprid
#radninaslovantigona
U… bolje sutra
Othello (Gavella)
Lulu
Životinjska farma
Šmigalove furbarije
Made in Hrvatska
Skup (Komedija)
Idomenej
Noćna igra s Jesenjinom (HNK Šibenik)
Glumice u zagrljaju
Kabaret Tamne Zvijezde,
Ana Frank
I-Cure
Pivo
Svinje (HNK Varaždin)
Kolovoz u okrugu Osage
Tri brata
Harmsijek
Legenda o Sv. Muhli (Kazalište Virovitica),
Crveno
U tom mailu piše...
Vincent
Ich befürchte, jetzt kennen wir uns,
Bojim se da se sada poznajemo (Gavella),
Na Sveta tri kralja
Hedda Gabler (HNK Varaždin)
Svoji smo - dogovorit ćemo se (HNK Split)
Filumena Marturano (Koper),
Vučjak (HNK Zagreb)
Dama s kamelijama (Hotel Bulić),
Političko vjenčanje
Sve u 3
Vučjak (HNK Osijek)
Mobitel
Nevjerojatan događaj
Život je čudo
Kristofor Kolumbo
Hrvatsko glumište
Zlatni zmaj (HNK Split)
Veliki Gatsby (MGL)
Mala kavana
260 dana
Veliki odlazak,
Svoga tela gospodar (HNK Varaždin)
Thérèse Raquin
Sluškinje (Ulysses),
Prava stvar
Škrtac (INK)
Čudo u Poskokovoj Dragi (HNK Split)
Škrtac (Merlin)
Čuj, Hamlete čuj
Gozba (HNK Varaždin)
Virginia Woolf
Le Fatiche di Pseudolus / Pseudolusove muke
Ja, deda
Hrvatski bog Mars
Razbojnici
Saga
Tristan, Izolda...
In suspension / U trenu
Kralj Ubu (Cheek by Jowl)
Gorke suze Petre von Kant
Othello (Splitsko ljeto),
Dundo Maroje (DLJI 2014)
Romeo i Giulietta (DLJI 2014)
Rebro,
Amadeus (Gavella),
Don Quijote (RLJN),
Ćup,
Romeo i Giulietta (OLJK),
Bepo i Marijeta - Štorija o ljubavi i mižerji
Globe to Globe Hamlet
Navještenje
Potop,
Predstava Hamleta u selu Mrduša Donja (Kerempuh 2014)
Logično mjesto za susret,
Dobitnik
Spremni
Thelma & Louise
Nora
Važno je zvat se Ernešto
Tihi obrt
Nesporazum
Čekaonica d.o.o.
Kako smo preživjele
Ana Karenjina (HNK Os)
Ko rukom odneseno,
Svratište kod Alberta C.,
Amerika (traktat o samoći),
Predstava Hamleta u selu Mrduša Donja (Kerempuh 1994)
Snajper (ab), ,
Dobra duša iz Sečuana
Aleksandra Zec
Učene žene (st)
Dundo Maroje (DLJI 1984), , ,
Dundo Maroje (Gavella 1995),
Hamlet (DLJI),
Skup (HNK Zagreb)
Ja koja imam nevinije ruke,
Pir pepela
Bakhe (Gavella)
Sluškinje (Gavella)
Paraziti
Slučaj Hamlet
Kuća & vrt
Polaroidi
Mladoženja Barillon
Kako nastaje predstava
Paravani
Apolon iz Bellaca
Sicilski limuni
Kako vam drago ('55)
Opasne veze (Nevarna razmerja)
Moj sin samo malo sporije hoda (bdp)
Ritina škola
Svadba
Zatvaranje ljubavi (it)
Istina
Mate s onoga svita
One su trpjele / Trpele
My Little Corner of the World
Geste i grimase Špire Guberine (monodrama s pjevanjem i lajanjem)
Gospođa ministarka (bb)
Kad ležah na samrti
Poslije Alkestide
Višnjik (vž)
Mali mi je ovaj grob, , , ,
Hamlet (zkm)
Closer
Ispovijed
Živio Harms! Čuda postoje
Tartuffe (ADU),
Kurva
Ukroćena goropadnica (MGLJ)
Veliki manevri u tijesnim ulicama (HNK Šibenik)
Ni med cvetjem ni pravice
Libreto
Revizor (Virovitica),
ThisCasting
Kontra progresa
Partija remija
Zajedno
Othello (MGLJ)
Roberto Zucco, ,
Mirni dani u Mixing Partu
Buba u uhu (Kerempuh)
Tri sestre (Gavella)
Svoji smo - dogovorit ćemo se (HNK Zagreb)
Sladoled
Banket blitvanski (varijanta druga), ,
Tragična smrt ekonomskog analitičara,
Ispočetka
Noćna igra s Jesenjinom (HNK Osijek)
Žene u crvenom
Gospoda Glembajevi (HNK Zadar)
Majka Courage i njezina djeca (HNK Split)
U agoniji (KMD)
Osmi povjerenik (Gavella)
Život bez imena - Istine Marije Magdalene,
Harem
Dok nas smrt ne razdvoji
Bunjevački blues
Disamenina čast, ,
Tri mušketira
Šah brat
Hinkemann (1965)
Filumena Marturano (HNK Varaždin)
Dezerter, ,
Snajper
Majka i dijete (GK Sisak),
Na dnu
Tramvaj zvan žudnja (INK)
Notti romane / Rimske noći
Njuške
Balkanski špijun u Sarajevu
Čudo u Poskokovoj Dragi (NP Subotica)
Ispad
Ukroćena goropadnica (Komedija)
Kod Martinovih
Dugo putovanje u noć
Ljuljačka u tužnoj vrbi
Izložak br. 49
Michelangelo, ,
Smrt u Veneciji / Pjesme umrloj djeci
Zločin i kazna (Gavella)
Obrana Sokratova
Zapiranje ljubezni, , ,
Shakespeare u Kremlju,
Timon Atenjanin,
Manola
To dijete (st)
Muke po Iveku iliti Tr...Tr...Trnje - Tr...Tr...Trešnjevka
Mindefela
Trebalo bi prošetati psa
Braća Karamazovi
Pritisci moje generacije
Irinina duša je kao skupocjeni klavir,
U ime novca
Oštarica Mirandolina (INK)
Višnjik (zg)
Život Molierea
Miranda
Pedeset udaraca
Othello (jdp)
Europa, , ,
Tri kavaljera frajle Melanije
Plemena
Glorija (ši)
Hotel "Slobodan promet"
Splendid
Ne igraj na Engleze (BDP)
Candide ili optimizam (Gavella)
Bergmanove žene
Ljevoruka
Kreket,
Tartuffe (ZKM)
San Ivanjske noći (ri)
Oluja (du)
Hana & Hana
Škandal u na vuglu Vlaške i Koturaške
Ćelava pjevačica (Novi život)
Svećenikova djeca (zg)
Glorija (INK & HNK Varaždin), ,
Cyrano
Sutra (ni)je novi dan
Jedan čovek, dvojica gazda
Sleparja v krilu (Prevaranti u suknji)
Ne'moš pobjeć od nedjelje
Karolina Nojber
Ruke po Ranku
Krojcerova sonata
Kokoš
U znaku vage
Push up 1-3,
Mačka na vrućem limenom krovu (Virovitica)
Cijena sreće (priča o ljubavi i pohlepi u šest slika)
Shocking Shopping
Oluja (slo)
Bolest smrti
Noć bogova
Diplomac
Peer Gynt (st)
Amerikanska jahta u splitskoj luci
Galeb (ZKM)
Sada je, zapravo, sve dobro
Jesenja sonata
Fine mrtve djevojke
Iz Kabula s ljubavlju tu
Ne igraj na Engleze
Ptica
Ne vrti se okolo gola golcata
Arapska noć,
I živjeli su sretno...?
Galeb (SNP NS)
Na tri kralja ili kako hoćete
Djevojčice ne bi trebale igrati nogomet
Samo bez emocija, , ,
Krajolik pod oružjem
Bez trećega
Od stoljeća sedmog
Figarov pir (ri)
Predstava u stanu
Silent
Made In Italy
Scottstown
Gospođica Julija (ši)
Žena bez tijela
Za samo jedan dan,
Izbaci uljeza,
Leda (zkm), ,
Umišljena bolesnica / La finta ammalata
Osveta,
Djevojčak u vještičjem vrtlogu
Zločin na kozjem otoku
Otac
Krčma, Alkar i Duga
Venera u krznu
Dimnjačar
Mizantrop
Umišljeni bolesnik
Leksikon YU mitologije
Punoglafka
Krajolik s padom
Žuta crta,
Gospoda Glembajevi (SNG Ljubljana)
Lutka
Le eccentricità di un usignolo / Ekscentričnosti jednog slavuja
Pričaj mi o Gorkome
Narančina kora (st)
Bobočkina priča ili drugih sto stranica Filipa Latinovića
Srce veće od ruku
Unterstadt
Kolo
Ljubav za početnike
Nada iz ormara,
Prolaznici
Kako je Dunda spasila domovinu
Instant seksualni odgoj,
Prokleta avlija, ,
Zatvaranje ljubavi (ZKM)
Gospođa ministarka
Punch i Judy u Afganistanu
Romeo & Julija
Pikova dama
Antigona
Dnevnik Ane Frank
Ljubav u koroti
Kuća Narančića
Selo Stepančikovo
Još jedan posao
Opasne veze
Tango
Sudnji dan
Sarah Bernhardt,
Aretej
Dundo Maroje ('55)
Sedam godina vjernosti
Djevojačka škola
Don Juan ('55)
Bijele noći
Žrtva na grobu
Na kraju puta
Vještice iz Salema
Krvava svadba ('54)
O miševima i ljudima
Ljubav četvorice pukovnika
Golgota
U logoru
Dantonova smrt ('37)
Gospođica Julija (FSK)
Dantonova smrt (DLJI)
Adio kauboju
Medeja,
Pokojnik
Elektra (pu)
Odisej, , , , , ,
Kate Kapuralica
Kisik,
Kralj Edip
Govori mi o Augusti
Gostioničarka Mirandolina (ri),
Gospodsko dijete
Antica
Pirandello cabaret
Mistero Buffo
Bastion
Kumovi
Igra parova,
Camere da letto / Spavaće sobe
Komedija zabune
Isto lice (ili Ribe ne govore)
Zlatni zmaj,
O, kakav divan dan
Komad o majci i domovini
Elijahova stolica,
Kad sam bio mrtav
Glumice & to
Čisto ludilo
Nebo je sivo i vidi se ispušni dimnjak nekog tvorničkog postrojenja
Majka i dijete
Platonov ( Drama bez naslova )
Dundo Maroje (kr)
Galeb (ce)
Pir malograđana (ši)
Tko se boji Virginije Woolf?
Mačak u vreći
Glorija (&TD)
Krvava svadba
Idiot
Dabogda te majka rodila,
Preobrazba
Iznenada prošlog ljeta (zd)
Pigmalion
Sinovi umiru prvi (os)
Prijateljice
Ljubavnik
Krletka
Komedija o loncu,
Ufuraj se i pukni
Život u kazalištu (sg),
Menjamo žene
Klupica
Picasso
Prasac koji gleda u sunce
Mortal kombajn
Ministar Pokvarenjak
Antigone / Antigona
Od Foše do Atlantide (moja Stoše)
Crne oči
Pacijent doktora Freuda
Čorba od kanarinaca
Latinovicz, povratak
Maestrova smrt
Gostioničarka Mirandolina
Umetnost i dokolica
Predstava Hamleta u selu Mrduša Donja (NP Tuzla)
Debitanti
Elling (vi)
Pismo iz 1920.
Jaz vas ljubim
Maskarada
U isto vrijeme, na starom mjestu
Mletački trgovac
Zločin na kozjem otoku
Stanari izgubljenog doma
Ružni
Maškarate ispod kuplja
Opšta bolnica
Romeo i Julija (HNK Split)
Hasanaginica (dbk)
Prolazi sve
Ja, Tata!
Na Tri kralja ili kako hoćete
Fortinbras se napio
Medeja (&td)
Prosidba / Medvjed
Slučaj &TD
Kaćuše (st)
Profesionalac (ili tužna komedija po Luki)
Šarengrad
Sanatorij Zelengaj
Moj sin samo malo sporije hoda
Terapija
Grešnici
Tri sestre (ri)
Hrvatska Antigona
Izbori
Pismo Heineru Mülleru
Terapija, Terapija!
Svečana večera u pogrebnom poduzeću (st)
Gospoda Glembajevi (HNK Zg)
Otac
Svećenikova djeca
Mrtve duše
Rat i mir,
Ženidba (Gavella)
Dundo Maroje (Gavella)
Kreontova Antigona (1983)
Antigona (1956)
Antigona (1964)
Dantonova smrt (&TD),
Dantonova smrt (Gavella '89)
Dantonova smrt (Gavella '69)
Škrtac
Mrzim istinu!,
Mjehur od sapunice
Rozamunda, ,
Vedri duh
Euridice / Euridika
I to je ljubav
Smrt trgovačkog putnika (st)
Lamentacije Valenta Žganca
Bolnica na kraju grada
Nosi nas rijeka (zg)
Romansa
Ljepotica iz Leenanea (vž)
Da, ministre
Don Juan (vi)
Tartuffeerie
Zagorka
Čakovečki geodeti
Život lude,
Leda (zg)
Woyzeck
Platonov
Najbolje godine
Čovjek koji je spasio Europu
Duh
Amateri
Sedam lakih komada
Konj
Vrtlar,
Hipertenzija
Tvrđava (kp)
Lipa si, Teno!
Richard III (Gavella 1997.)
Michelstaedter
Leda
39 stepenica,
Tko je srušio Berlinski zid?
Prevaranti
Imbarak / Ljubav na Prijekomu
Adagio,
Multicro,
Romanca o tri ljubavi
Rogonje
Pandorina kutijica
Drama o Mirjani i ovima oko nje (JDP)
Metamorfoze
Kako druga polovica voli,
Ujkin san
Sarah Bernhardt
Joseph, , ,
Ovo bi mogla biti moja ulica
Michelangelo Buonarroti
Drama o Mirjani i ovima oko nje
Ljubica
Nitko, nitko, nikada nije tako igrao Fausta
Za hljebom, za oblacima
Kiklop
Čast
Priča o konju
Čudo u Poskokovoj Dragi (Kerempuh)
Posudi mi tenor
Ženski Turbo Pop Bend
U Moskvu, u Moskvu
Megalopolis,
Moj tajni vrt, , , , , , , ,
Tartuffe
Revizor (DLJI),
Mjesto gdje nismo bili
Spašeni
Kontrabas
Cirkus Destetika,
Smij i suze starega Splita
Stones in His Pockets,
Saloma
Triko
Oluja
Matmazel Julie
Bila je to ševa
Potomci uškopljenog admirala
Falsifikator (bdp)
Građanin plemić (ba)
Jesenja sonata
Ožalošćena porodica (NP Subotica),
Kidaj od svoje žene
Buđenje proljeća
Sanjari (bg)
Jedini neuspjeh Adolfa H.
Zečja jama
Macbeth
Derviš i smrt
Biti drukčiji
Amado mio,
Sluškinje
Dolina ruža
Emigranti
Štefica Cvek u raljama života
Čaruga
O medvjedima i ljudima
Staklena menažerija (slo)
Da je proklet Kam
Apartman
Služavke
Život u kazalištu,
Skupština
Zločin i kazna
Hamlet (st)
Njarabum,
Ti ludi tenori
Cabaret Torch
Sve o ženama / Tutto sulle donne
Elling (st)
Ona, on i vi,
Breza
Marjane, Marjane
Bok žurim, nazovi ili replika stoljeća
Peer Gynt
Metak za sve
Brod za lutke (SNG)
Stoše od Foše iliti Kate Kapuralica
Reces i ja
Saloma
Lizistrata
Art
Ljubav Don Perlimplina
Bijelo, bijelo, bijelo,
Prekidi
Nemreš pobjeć od nedjelje
Familija u prahu,
Golgota - Requiem za društvenu pravdu
Pasje godine,
Crna komedija
Ana i Mia
Velika zvjerka,
Garaža,
Paralelni svjetovi
Do viđenja u Budimpešti,
Bjesovi
Gretica str.89
Škola za žene
Alabama
Nižina neba
Hotel Babilon
Ljepotica iz Leenanea
Opća bolnica
Balon
Balade Petrice Kerempuha (zg)
Psihoterapolitika
Inoče
Hamletpersona
Brutta (Ružna)
Generacija 91. - 95.
Osvrni se gnjevno
Odlazak
Fragile! (slo)
Najluđa predstava na svijetu
Tartuffe (ro)
Brak Marije Braun
Garderobijer
Zašto se muhe lijepe na "ono"
Sve o muškarcima
Šepavi Jura od Kravarskog
Škrtičina
Fragile!
Generalna proba samoubojstva
Med+Pepeo/Iznad ponora
Prije sna (st)
Gospođica Julija (sa)
Ponoćna igra
Dobro tijelo
Barbelo, o psima i djeci
Marija Stuart
Gospođica Julija (ru)
Na ljetovanju
Višnjik (Omsk)
Ekstravagancija
Udarac
Kuverta
Život i sudbina
Dueti
Hamlet,
Sallinger, , , , , ,
Ribarske svađe
Na taraci
Orgija tolerancije
Don Juan
Cinco i Marinko
Pod vječnim svjetlom Kumalana
Završnica
Škrtac
Povratak Casanove
Moje dijete
Love Is My Sin
Pjevajuća strijela
Mislibolesnik iliti hipohodrijakuš
Veter v vejah borov
Hiša Bernarde Alba
Elling (BDP)
Pornoskop ili što je vidio sobar
Sedam dana u Zagrebu
Crvenkapica
Look Mummy, I’m Dancing (A Transsexual Story)
Budala za večeru
Evita
Dobri vojak Švejk
Hamlet
Onaj koji kaže da, onaj koji kaže ne
Tajbele i njezin demon
Seksualne neuroze naših roditelja
Marija Stuart
Radio Tesla
Slučajevi običnog ludila
Let iznad kukavičjeg gnezda
Bubnjevi u noći
Ljubav, struja, voda & telefon
Dantonova smrt (HNK)
Satri me nježno
Tramvaj zvan žudnja (HNK Ri)
Samo jučerašnja vijest
Festa
Gospođica Julija (cdu)
Ujak Vanja (HNK Mostar)
Doc Hihót i tajanstvene supstance
Život je san
Zagrebački pentagram
Crnac
Neboder
Amy's View / Differenti Opinioni (Različita mišljenja)
Gola u kavezu
Željezo
'Raditi! Raditi...'/Pokušaji 6, 9, 11
Tomizziana
Metoda
Jonah i Otto
Ludi muškarci
Menažerija
Volim Njofru
Za Europu spremni
Pidžama za šestero
Žaba (sa)
Kobajagi donijela me roda
Potrošeni snovi
Srce boksača
Zločin i kazna
Klupko
Zečja rupa
Kraljevo
Vesele žene hrvatske
Antigona (INK)
Bog masakra (zg)
Woyzeck (Virovitica)
Candide ili optimizam
Čelične magnolije
Macbeth After Shakespeare,
Bette i Boo u braku
Ilijada 2001.
Tvrđava
Legenda o Sv. Muhli ili al' su je(b)li stari vlaji
Švejk u Drugom svjetskom ratu
Ljubav,
Posetilac
Niko i Ništ
Putujuće pozorište Šopalović
Ljubavna pisma
Brana
L' Envolée
Rozamunda
Staklena menažerija
Vjenčani list,
Zabranjeno smijanje
Ljepotica i Zvijer
Polet, ,
Nikola Sedmi,
Seviljski brijač (st)
Indija
Pijanistica, , ,
Izumitelj
Razbojnici
I konje ubijaju, zar ne?
Bog masakra (st)
Djevojačka večer
Sumnja
O miševima i ljudima
Sabirni centar
Večeras improviziramo
Klopka
Djeca sa CNN-a
Tako je moralo biti
S ljubavlju, Janis
Sam svoja žena
Full of Sound and Fury
San ljetnje noći (CNP)
Normanovska osvajanja
Mož i žena
Harlekin / Don Juan
Truth In Translation
Brod za lutke
Pijani proces
Igrajmo Držića
Šokica
Judith French,
Oprostite, mogu li vam ispričati...?
Furbaćona
Vuci i Ovce
Pustolov pred vratima
Pas, žena, muškarac
U očekivanju Godota,
Ivanov (hu)
Ženidba
2 Antigone
Hindus hoće u Bronx
Kaligula
Hamlet (Schaubühne)
Ivanov (vb)
Gargantuovske pripovijesti
Skup (DLJI)
Romeo i Julija '68
Na ljetovanju (st)
Ekvinocijo
Glasi iz planina, ,
Gospođica Julija (ri), ,
Bakhe
Žene u parlamentu
Dundo Maroje (mk)
Dundo Maroje (ma)
Fragmenti,
Zločin na kozjem otoku
Darsa - farsa,
Ljubavni jadi histrionski iliti Cardenio
Dundo Maroje (vz)
Grižula
Snjeguljica
Gospodična Julia
Igranje žrtve
Balade Petrice Kerempuha
Svečana večera u pogrebnom poduzeću
Od E do Z
Tartuffe
Ribica
Turbo-folk
Liliom (os)
Posljednja noć Giacoma Casanove
Heroj nacije
Čorba od kanarinca
Ljubav je bol
Savršen plan za ubojstvo!
Laku noć, Desdemona
Kralj Gordogan
Prazni grad
Planet Držić
Oluja
Mrtvački ples
Samoubica
Turandot
Ukroćena goropadnica
Sabrana dela Viljema Šekspira
[mede:a]:
Ćeif,
Bloody Niggers! , ,
Narančina kora
Malograđanska svadba
Naš dečko
Idiot
Kaćuše (vk)
Naočale Eltona Johna
Najbolja juha! Najbolja juha!
Sympathy for the Devil
Tolstoi a dit adieu à Tchekhov
Komšiluk naglavačke,
Hrvatski kokošinjac
Zmijsko leglo
Bog masakra
Lutkina kuća / Zmija mladoženja
Pijana noć 1918
Doktor Šuster
Jebote, kol'ko nas ima!
Razgovori nakon pokopa
Riva i druxi,
Skup (st)
Jacques ili pokornost
Mala trilogija smrti
Zeleni kakadu
Play Beckett
Liliom
Babina Guica
Kos
Orfej silazi
Noć pjeva pjesme svoje
Mambo Italiano, ,
Mišolovka
Skup (du)
Vučjak (HNK VŽ)
Bonaventura veterinar na silu
Riba ribi grize rep
Elektri pristaje crnina
Velika magija
Gle, kako dan lijepo počinje
Ujak Vanja (ri)
Proces
San Ivanjske noći (zg)
Zastave, barjaci, stjegovi
Sprovod u Theresienburgu (HNK Zagreb)
Još nešto o ljubavi
Dnevnik učitelja plesa
Nedjeljni ručak
Zapisi iz nevremena
Hanjo
Dok nas smrt ne rastavi
Ja ili netko drugi
Zmija
Okrutno i nježno
Von Lamot od mača
Spelancija od Stanca
Gospođica Julija (pž)
Othello
Metastaze
Krijesnice
Oliver Twist
Poloneza Oginskoga
Život u sjeni banane
Sve što je dobro i pametno
Papučari
Park
Sukob interesa
Suton
Pir malograđana
Mećava
Dani vina i ruža
Lopovluku nigdje kraja nema
Romeo i Giulietta
To dijete
Smrt trgovačkog putnika
Kralj A
Kralj Lear
Tri sestre
Sumrak bogova (SMG)
Arkulin
Jackie, , ,
Blackland
Kako vam drago
Fedra
Zagrebački orkestar
Svirač unutarnjih sati
Ogledala
San ljetne noći,
Libar o'libra Marka Uvodića
Lukrecija o'bimo rekli Požeruh
Patty Diphusa - Ispovijedi porno dive
Goldoni Terminus
Igranje žrtve
Kučkini sinovi
Kaj sad?
Poligraf
Hedda Gabler (HNK Osijek)
Falštofijada
Veliki Gatsby
Dundo Maroje
Sluga dvaju gospodara
Iz Kabula s ljubavlju
Komedijanti
Intervju s Ramousom
Kako misliš mene nema!?
Torch Song Trilogy
Arhetip: Medeja/ Žena-Bomba/ Europa
Četvrta sestra
Priče iz 1001 noći
Ćelava pjevačica
Ljubav je jača od mača
Mali raj
Važno je zvati se Ernest
Molière
Sjećanje vode
Moderna vremena
Novela o ljubavi
Lom
Tartuffe (SNG Ljubljana)
The Complete Works of William Shakespeare (abridged),
Ludi od ljubavi
Galeb
Kazališni fragmenti I i II
Moja žena zove se Maurice
Imitatori glasova
Revizor
Maškarate ispod kuplja (ce)
Buba u uhu
Gdje je nestao Božo B. ?
Smrtoples
Orkestar Titanik
Kvartet
Bez trećeg
Bitange i princeze
W & T
Gđice Rice, puno prije geopolitike bila je glazba
Smisao života gospodina Lojtrice
Majstor i Margarita
Ničiji sin
Dom Bernarde Albe
Victor ili djeca na vlasti
Ujak Vanja (st)
Edip u Korintu
Kazimir i Karolina (HNK Rijeka)
Brak iz računa
Predstava Hamleta u selu Mrduša Donja (HKD)
Odabrao Đelo Hadžiselimović
Ubij me nježno
Petrica Kerempuh i spametni osel
Tesla Electric Company
Orestija
S druge strane
Ivanov
Cigle Sv. Elizabete
Iznenada prošlog ljeta (vž)
Brana
Hasanaginica
Kvetch,
Prva žena, druga žena
SHAKEspeare na EXit
Događaj u mjestu Gogi
Tri sestre
Kurve
Carevo novo ruho (GKM Split)
Skakavci
Udovice
Uhvaćen u mrežu
Garderobijer
Ifigenija
U posjetu kod gospodina Greena
Zabune
Sinovi umiru prvi (zg)
Osmi povjerenik (HNK Split)
Ana u tropima
Vrata do
Groznica
Žaba
Francuzica
Pukovnik Ptica
Becket
Stupovi društva
Humble Boy
Plaža
Hercegovci za volanom
CABAres, CABArei
Cvijeta Zuzorić
Bludi
Cyrano de Bergerac
Ptičice
Arapska noć
Pa ne hodaj gola uokolo,
Ana Karenjina
Afera
Sclavi - emigrantova pjesma
Cvijeće od papira
Majka Courage i njezina djeca (Komedija)
Odšteta
Hanibal Podzemni
Draga Elena Sergejevna
Dan umorstava u priči o Hamletu
Prije sna (zg)
Glorija
Heraklo - Alkestida
Ivona, Kneginjica od Burgunda
Gagarinov prečac
Trg ratnika
Hajdemo skakati po tim oblacima
Dokaz
Svoga tela gospodar (Komedija)
Hamlet
Stilske vježbe
Weismann i crveno lice
Gretica str.89,
Što to ljudi govore iliti buka
Latinovicz
Filumena Marturano (HNK Rijeka)
San Ivanjske noći (vž)
Motel Mrak (Komedija)
Poslije kiše
Popcorn
Dvije
Kazimir i Karolina (HNK Zagreb)
Muškardin
Nevjesta od vjetra
Zimska priča (Gavella 1998.)
E, moj sokole
Magic Act Show
The Blue Room
Zoološka priča
Romeo i Julija (HNK Zagreb)
Gola Europa
Nosi nas rijeka
Trilogija o ljetovanju
Münchhausen
Proslava,
Don Juan ili ljubav prema geometriji
Oprosti Stipe
Ruke
Večeras se improvizira
Što je muškarac bez brkova
Dibuk
Četvrta sestra (DLJI)
Teštamenat
Dekadencija
Šest lica traži autora (HNK Split 2000.)
Povratak u pustinju
Oleanna (Mala scena)
Mrtva svadba