Login za korisnike

predstavaprodukcija
Michelangelo (DLJI & HNK Rijeka),
Predsjednice
Ivica i Marica (HNK Rijeka)
I buhe kašlju / Anche le pulci hanno la tosse
Woyzeck (HNK Rijeka)
Orgija,
U svakom slučaju
La Bohème (HNK Rijeka)
Macbeth (Balet HNK Rijeka),
Predstava Hamleta u selu Mrduša Donja / La rappresentazione dell’Amleto nel villaggio di Merduscia di sotto (HNK Rijeka)
Zajc Stand Up
Mizantrop (HNK Rijeka)
Put oko svijeta u 80 dana
Otello (HNK Rijeka)
Jesenja sonata (HNK Rijeka)
Čuvaj se vuka ili Crvenkapica
Snježna bajka
Gostioničarka Mirandolina / La locandiera
Dogma & Šah-mat
Werther
Majstor i Margarita (HNK Rijeka)
Naše nasilje i vaše nasilje, , , ,
Kasandra
Rigoletto (RI)
Dugonja, Vidonja, Trbonja (HNK Rijeka)
Gulliver
Andrea Chénier
Sex
Kompleks Ristić, , ,
Nad grobom glupe Europe (Hrvatska rapsodija)
Sušak, Sušak (čakavski mjuzikl)
Zoran i pas od porculana
Don Giovanni (HNK Rijeka)
Sh.Sh.
Šeherezada & Carmen
Životinjska farma
Oedipus Rex & InferNO
Carmen (HNK Rijeka)
Vincent
Hrvatsko glumište
Evgenij Onjegin,
Le Fatiche di Pseudolus / Pseudolusove muke
Don Quijote (RLJN),
Amerika (traktat o samoći),
Faust (ri)
Pour homme et femme / Za muškarca i ženu
Kurva
Zajedno
Orašar (HNK Ri)
Svijetleći grad,
Tri mušketira
Notti romane / Rimske noći
The turn of the screw / Okretaj zavrtnja,
San Ivanjske noći (ri)
Pasegiada Istriana / Istrijanski špaš,
Aida,
Shut up and dance
Figarov pir (ri)
Umišljena bolesnica / La finta ammalata
Djevojčak u vještičjem vrtlogu
Od kolijevke pa do groba...,
Le eccentricità di un usignolo / Ekscentričnosti jednog slavuja
Guslač na krovu, ,
Camere da letto / Spavaće sobe
Dabogda te majka rodila,
Manon Lescaut (ri)
Antigone / Antigona
Nabucco (ri)
Maskarada
Mini & Maxi
Carmina Burana (ri)
Tri sestre (ri)
Euridice / Euridika
Moć sudbine
Život lude,
Michelstaedter
Opera za tri groša (ri)
Cirkus Destetika,
Cavalleria Rusticana,
Daphnis i Chloe
Somewhere city
Lucia di Lammermoor
Da je proklet Kam
San zaručnice
Sve o ženama / Tutto sulle donne
Adriana Lecouvreur
Lizistrata
Ogledalo duše
Opća bolnica
Brutta (Ružna)
Okovani Galileo, , , ,
Ciao Lucio
Med+Pepeo/Iznad ponora
Casanova u Istri
Aggiungi un posto a tavola/Dodaj još jedno mjesto za stolom
Proces
Tramvaj zvan žudnja (HNK Ri)
Crnac
Amy's View / Differenti Opinioni (Različita mišljenja)
La Traviata (ri)
Ana Karenjina (ri)
Madama Butterfly (HNK Rijeka)
Večeras improviziramo
Sunčanica
Dama s kamelijama
Gospođica Julija (ri), ,
Penelopa / Pjesma nad pjesmama
Turbo-folk
Laku noć, Desdemona
Seviljski brijač (ri)
Ukroćena goropadnica
Autorska večer Milka Šparembleka
Riva i druxi,
Macbeth (ri)
Nunsense
Bonaventura veterinar na silu
Pčelica Maja (ri)
Nedjeljni ručak
Romeo i Julija (ri)
Othello
Ero s onoga svijeta (ri)
Lukrecija o'bimo rekli Požeruh
Goldoni Terminus
Poligraf
Intervju s Ramousom
Tri pjesme
Tosca
Gospoda Glembajevi
Tango
Ničiji sin
Kazimir i Karolina (HNK Rijeka)
Cirkus primitif balet (HNK Rijeka)
Amadeus
Carmen (ri)
Nikola Šubić Zrinjski (ri)
Bludi
Hamlet
Filumena Marturano (HNK Rijeka)
Muškardin