Naslovnica > PREDSTAVE
predstava vrsta (ko)produkcija
Cement
Miš u toću
NNNI,
Višnjik (Gavella ’20),
Bazen,
Lada,
Grižula (DLJI 2020),
Correr o fado,
Intimnost
Francuzica (2020.),
Lombardijci u prvom križarskom pohodu,
Rad panike,
Koreografska fantazija br. 5: arhitekture vremena
Petar i vuk
Monovid-19
Prosidba
Kolo (HNK Osijek)
Palčica
Pukovnik Ptica
Sopro, , , , , , , ,
Bilježnica Robija K.
Laponija
Najstariji zanat
GospOUdinNOUbadi,
Mi i Oni
Kolo (de facto & LADO),
Čudesne stranice male Danice
Podivljalo
Važnije polovice,
Vlak u snijegu
Tvoj glas ne govori o ljubavi
Iskrica
Bilo bi šteta da biljke krepaju, ,
Hedda Gabler (Hotel Bulić)
Imaginarna Europa, ,
Erazmus, ,
Gospoda Glembajevi (Eurokaz)
Lectura Dantis
Gore
Djeca recesije,
Orašar (HNK Zagreb)
Madama Butterfly (HNK Zagreb),
Antigona (HNK Zagreb)
Roda i lisac
Palčič Mrkvica
Židovski pas, ,
Zamisli
Vječni malograđanin, ,
Memoria civitatis / Sjećanja gradova,
Dobro je dok umiremo po redu
Grofica Marica
Doma je najbolje
Smjehuljica i Mrgud, ,
Victims4Life – Žrtve za život,
Vox, ,
Tartuffe (Masterskaja)
The Martial Dance / Ratnički ples
Addamsovi
Sjećaš li se Dolly Bell?
Petrijin venac
Ujka Vanja (JDP)
Baal
Alkestida
Malograđani
Piazzolla / Stravinski,
Rigoletto (HNK Split),
Icetree
Rave(On)!
Next Big Thing
Conversation Pieces, ,
Our Daily Performance, , , , , , , , , , , , , ,
Annonciation – La Stravaganza
Carstvo mraka
Balet o mladosti
Hydre
(Un)connected, , ,
Don Quijote (DK Dubrava)
Mi
Duga u crnini
Tri sestre (HNK Zagreb)
Tramvaj zvan žudnja (HNK Varaždin)
Cigla (Gavella)
Bubamarac
Nemir ptica,
Tri X i ja
Flex,
Zaljubljeni Shakespeare,
Žuta minuta,
Luda pa volim
Proxima B
Poskočite anđeli
Umišljeni bolesnik (HNK Split)
Gnijezdo
Žena s jezera,
Ja od jutra nisam stao
Opasne veze (HNK Zagreb)
Tonček i Točkica
Mali Rakun
Coppélia (HNK Split)
Eichmann u Jeruzalemu
Jesus Christ Superstar
Transformers
Obitelj
Stela, poplava
Trubadur (HNK Zagreb)
Kiklop (Gavella)
Kušnja
Mladež bez boga, ,
Cabaret ‘Preko veze’,
Komšiluk naglavačke (Virovitica),
Legenda o Svetom Muhli (Komedija)
Glumica
Raspad sistema
Ne čujem te, mrak je
Zid, jezero
Titon
Pipo piše Djedu Mrazu
Pansion Eden
Hajdemo skakati po tim oblacima (TNT, GK Požega),
Kurlani
Ivica i Marica (GKM Split)
Vrat od stakla
Faustov Mefisto, ,
Ljubavna pisma Staljinu
Mala Moskva,
Tulum u samostanu
Svaki tvoj rođendan
Elling (Kerempuh)
Blue Moon
Ostatci / sjećanja
Huddersfield
Susret
Brodolomke,
Gulliver (Žar ptica)
Seksi rublje
Vidljivo Nevidljivo
Školski sat, ,
Severoistok,
Dvije crte plavo, ,
Avanture maloga Juju
Vuk i 7 kozlića
Trnoružica (Trešnja)
Strašna priča
Momentum
Rondo
Moj razred 2.B
Vrhu mene, Vrhu moje,
Robinson Crusoe ili o usamljenosti
Da kraj bude lijep
Avgust u okrugu Osejdž (NP Subotica)
Boeing Boeing
U mojoj glavi
39 stepenica (Komedija)
Proba orkestra
Čarobna frula (HNK Zagreb)
Sumrak bogova (SNG Maribor)
Metropolis
Čudak Šumek,
Staklena menadžerija (Vinkovci)
Five Easy Peaces, , , , , , , , , ,
Macbettu,
Richard III. (Schaubühne)
Mačka na vrućem limenom krovu (HNK Zagreb)
Hunyadi Lásló
Vesela udovica (balet)
Pijani (Gavella)
Pod balkonima
Michelangelo (DLJI & HNK Rijeka),
Herbarij,
cruel, cruel nature,
Krleža ili što su nama zastave a što smo mi zastavama, da tako za njima plačemo?,
Osječki long, long play
Shake It Off, ,
Smrt u Veneciji (HNK Zagreb),
Kroćenje goropadnice (HNK Split)
Personas
Turandot (HNK Zagreb),
Čipolino
Slikari rudari
Predsjednice
Koreografska fantazija br.3
Kako je počeo rat na mom otoku,
Peer Gynt (HNK Zagreb)
Vaše vrijeme je isteklo, ,
Other,
Nedostupno,
Fury Revolution Revival Tour
Kod bijelog konja
Mirna Bosna
Junaci Pavlove ulice
Krleža, stani u red!
Samoubojica
Govori glasnije!
Balon (HNK Zadar)
Elizabeta Austrijska – Sissi
Sound of the Trap,
Grga Čvarak (GKL Split)
Proces (Gavella)
Jaje
Višnjik (HNK Split)
Naša majka
Fake a Mistake (FAM)
Vještica Hillary i uvrijeđeni kontrabas
Tit Andronik
Sluškinje (INK)
Atlantida: Legenda o Dan’zoru
Pod naponom,
Opet on
Nespojivi
Vladimir i Matilda
Indijanska priča
Sve o ženama (Teatar Gavran)
Tonka Bontonka.
Svatković
Kralj Lear (HNK Zagreb)
Alan Ford / Povratak otpisanih,
Dvoje
Ljudski glas (ZKM)
Bezgrešna / Immaculata
Sjećanje šume
Čovik, zvir i kripost
Duet za jednog,
Ukleti Holandez (HNK Zagreb),
Don Juan u Sohou
Došao konj u kafić
Ivica i Marica (HNK Rijeka)
Šest likova traži autora (Kerempuh 2018.)
I buhe kašlju / Anche le pulci hanno la tosse
Woyzeck (HNK Rijeka)
Međuprostor, , ,
Točno u podne, ,
Ciganin, ali najljepši
Kralj Rikard III.
Divine Blindness
Ljubavni slučaj Fahrije P.,
Magic Musical
Dugo putovanje u noć (HNK Zadar)
Dobri čovjek Bažulek,
Stube Helene Modell,
Ono što nedostaje
Snjegović Poštar
Ništa nije krivo 2
Nora (Hotel Bulić)
Palikuće
Vilenjakov prvi Božić
Faraon iz Ilice je mrtav
Together We Sound,
Ol’ smo za jedan dan
Kad tad, ,
Povratak, ,
Podešavanje prostora,
Trubadur (HNK Osijek)
Tko je Videku napravio košuljicu
Alisa u Zemlji čudesa (ZKM)
Audicija (Kerempuh)
Ružni kućni prizori
Kako je Potjeh tražio istinu
Za umrijet od smijeha,
Sjećanje vode (Ludens)
Anđeli Babilona (HNK Osijek)
O koegzistenciji i ljudima
Skupljačice tame,
Orgija,
U svakom slučaju
Ispravci ritma, ,
Adel i Mara (HNK Zagreb)
Staging a Play: Tartuffe, , ,
Moć sudbine (HNK Split)
Hamlet u selu Mrduša Donja ili Hamlet zna što narod ne zna (NP Sarajevo)
Drugovi, ja se ni sada ne stidim svoje komunističke prošlosti, ,
Zvjezdani trenutak Josipa Bizjaka
Gusari
(Ne)Prilagođen
Snježna kraljica (Trešnja)
La Bohème (HNK Rijeka)
Kaštanka,
Nora – trenutak pobune,
Stonoga Goga,
p(L)utanje
Apoksiomen, ,
Ružno pače (ZKL)
Revizor (Komedija)
Zdrav i čisti dom, to je baš po mom
Autarcie (….)
Dvostruki portret, ,
Audijencija
Predstava Hamleta u selu Mrduša Donja (HNK Mostar)
Šporki Špiro i Neposlušna Tonka
Carmen (SPK)
OtpisaNE,
Božićna želja (Žar ptica)
Macbeth (Balet HNK Rijeka),
Američka patrola u Mornaričkom parku
#generacija
Ponovno ujedinjenje dviju Koreja
Mala sirena (Žar ptica)
Ukrađena ličnos’
Bambi (GK Požega / Teatar Naranča),
Tko pjeva zlo ne misli
Ponoćni boogie
I Intend To Sing
Close – ups,
Rollercoaster,
Superjunaci,
Priča o velikom i malom,
Nema života na Marsu
Kako ubiti suprugu ili supruga bez suvišnih zašto
Kralj Ubu (SNG Ljubljana)
Predstava Hamleta u selu Mrduša Donja / La rappresentazione dell’Amleto nel villaggio di Merduscia di sotto (HNK Rijeka)
Umjetnički rad prema motivima ‘Djevojčice sa šibicama’
Othello: nezakonita liturgija
Familija,
Sestre Macaluso, , , , ,
Ramona, ,
Tango Piazzolla
Novo doba,
Moja ti,
Lice
Dar – mar
Medeja
Sarmica
Blockbuster,
What if They Went to Moscow?, ,
Marin Držić – Viktorija od neprijatelja
Derviš i smrt (HNK Split),
Doručak šampiona,
Crvena soba (The Red Room)
Aziz ili Svadba koja je spasila Zapad,
Gospoda Glembajevi (DLJI),
Zajc Stand Up
Seviljski brijač (Splitsko ljeto), ,
Kći Lotršćaka
Čekaonica (Atelje 212),
Franky i Johnny, ,
U agoniji (Beo art )
Kakva majka, takva kći
Plac Cai shichang, ,
Kraljica lopte
Orfej sluša radio
Odjednom odasvuda
Orlando
Jami distrikt, , ,
Gala – koncert zvijezda sanktpeterburškog baleta, opere i mjuzikla
Radnice u gladovanju
Ptice (balet),
Peter Kušter
Ožalošćena porodica (SLJG Celje / Prešernovo gledališče Kranj),
Gospoda Glembajevi (balet)
Tesla Anonimus
Bajadera (opereta, HNK Osijek)
pazi. mazi. voli.
Plemeniti šljivari
Talijanski slamnati šešir
Mizantrop (HNK Rijeka)
Putovanje i zgode šegrta Hlapića
Krokodili
Nevidljivi
Kako je tata osvojio mamu
Gospon lovac
Dokle pogled seže
U babinom gnijezdu
Zoološka priča
Ivanov (HNK Zagreb)
Nosorog
Ljepotica iz Leenanea (HNK Šibenik)
Od tada do sada
Političar
Ubojstvo u klubu Quasimodo,
Na kavi ispod trepavica
Galeb (OKT)
Ivanov (NP Beograd)
Morphed, ,
Room N*7
Narodni heroj Ljiljan Vidić
Don Carlo
Črna mati zemla
Pimpinone,
Srce veće od ruku (Gavella)
Zbogom Natalija Petrovna
Razlikovanja,
Krvavi svatovi
Labuđe jezero (HNK Zagreb, 2017.)
Som na cilome svitu
Ćiro
Rapsodija za tri glave, šest stopala i deset ruku
La Sylphide
Hotel Bellevue
Što čekamo?
U petak (za)metak!
Samo jedna žena
Nori krtica Martin,
Ponoć,
Zora riđokosa
Komet
Tri treća tromjesječja
Muka malog vuka
Romanca o tri ljubavi (Gavella)
Romanca o tri ljubavi (HNK Split)
Ćelava pjevačica (HNK Zadar)
Plava boja snijega (Žar ptica)
Byron
Zimska priča (HNK Zagreb)
Zaljubljen u tri naranče
Put oko svijeta u 80 dana
Aladin i čarobna svjetiljka (ZKL)
Djevojačka večer (2017)
Floromanija
Gasterbajterski Božić
Magic Evening,
Muškarci.hr,
Cabaret Valeska
Wanda Lavanda
Neprijatelj naroda
Traži se novi suprug
Skup (KMD)
Oleanna (Scena Ribnjak)
Gaćice
Otello (HNK Rijeka)
Jesenja sonata (HNK Rijeka)
Ustav Republike Hrvatske
To nismo mi to je samo staklo,
Hamlet (JDP)
Ljudi od voska
Srećkovići
Koltovi generala Pattona
Odraz
Lampedusa Beach,
Jezične varijacije
Ostavljam te
Predstava za četiri glumca i…
Noćni život
Bouquets from the Finest Graves, ,
Čikaške perverzije
Vjetropola
Čuvaj se vuka ili Crvenkapica
Snježna bajka
Mali princ (INK)
Duet
Mrtva svadba (HNK Varaždin),
Turia i Plamenko
Nikad nije kasno
Maria Stuart
Priče iz Bečke šume
Snježna kraljica (ZKL)
Carevo novo ruho (Trešnja)
The Devil’s Garden / Gorski vrt, ,
Vitez slavonske ravni
Richard III (Gavella 1986.)
Govori mi o Augusti (GD Histrion),
Mala Floramye (HNK Split)
I živjele su sretno…?
#Varaždin
Medeja, semioklazam,
Teror tolerancije,
Majstor Jura,
Paulina u prepunom svijetu.
Durica – Male ljubavi
Nije bila peta, bila je deveta
Zaboravi Hollywood
Pluća (EXIT),
Konferencija ptica
Ajmo na fuka,
Porin
Šest lica traži autora (HNK Split 2016.)
Moja nuklearna ljubav, ,
Nebo nad Zagrebom,
Sjajni momci
Gostioničarka Mirandolina / La locandiera
Tamni pejzaži – Bolero
Don Pasquale,
Dogma & Šah-mat
Eko Eko (Trešnja)
Kako život
Genetika pasa,
Egzorcizam
Pričokrad
Shakespeare Pir,
U zvijezde
Mjuzikl Pacijenti, ,
Od tišine do glazbe – koncert za anegdotu i klavir
Werther
Motel Mrak (HD Vukovar)
Zbunjoza,
Parovi
Bjegunke
Nazisupermenschen – strava uobičajenog
Kneginja čardaša (Komedija 2016)
Sherlock Holmes
Yolo
Undercurrent,
Prosjačka opera (NP Sarajevo)
Mi smo oni na koje su nas roditelji upozoravali,
Mriješćenje šarana
Čarobni kolač,
Jedan sluga, dva gospodara
Pričaonica Tri praščića
Coprnica Dragica – Priča o Zagrebu nekad,
S razlogom,
Taksimetar
2:14 h,
Tri zime (MGL)
Duh koji hoda (Prometejev put),
Cvrčak i mravi
Ritam tam – bajka o ritmu,
Crna Petra,
Zmaj u ormaru
Majstor i Margarita (HNK Rijeka)
Sportski život letećeg Martina
Zvižduk s Bukovca
Kvadratura kruga,
Bog masakra (HNK Varaždin)
Egzibicionista
Kafa i cigarete – pozdrav iz Beograda
Madame Butterfly
Tartuffe (HNK Zagreb)
Gurre Lieder, , ,
Tuge, , , , , , ,
Vremensko putovanje kroz sobu, , , , , , , , , , ,
Brak Marije Braun (Schaubühne)
Gospođa Bovary
Kir Janja
Za Lukreciju
Zimska priča (Gavella 1956.)
Mačka na vrućem limenom krovu (Gavella 1956.)
Scapinove spletke
Jovadin
Svjetionik
Svoga tela gospodar (Gavella)
Znakovi za najmanje
Na putu,
Mrtva svadba (Zadarsnova)
Kafetarija
Turandot (ST ljeto)
Buža,
Tko se boji Virginije Woolf? (Gledališče Koper)
Othello (DLJI)
Jedan čovjek, dva šefa
Velika bilježnica (ZKM)
Naše nasilje i vaše nasilje, , , ,
Folk acts, ,
Zagrebački vremeplovci
A je to!,
Višnjik (SNG Maribor)
Peer Gynt (SNG Maribor)
Petar Pan (HNK Zagreb)
Liliom (SNG Ljubljana)
Pad
Poludjela lokomotiva
Moje pjesme, moji snovi
Prah
Brašno u venama,
Voz
Zmaj
Filumena Marturano (Gavella)
Gospođica iz Maxima
Tri zime
Anatomija mačke,
Macbeth (KMD)
Vampirska kronika: Jure Grando
Tri sestre (HNK Osijek)
Čelične magnolije (HNK Varaždin)
Braća Grimm i princeza Luise
Melodrama
Mali bračni zločini
Agrippina,
Manon Lescaut (HNK Zagreb 2015)
Kao na nebu
Romeo i Julija (HNK Zagreb 2015)
Kasandra
Dica
Sluškinje (Teatar ITD),
Bajka o Žar ptici
Šuma Striborova (DK Dubrava)
Juha od bundeve
Nije me strah
Ernani
Žena
Godišnja doba (ZKL)
Crna knjiga,
Vanja i Sonja i Maša i Picko
Balade Petrice Kerempuha (HNK VŽ)
Policija
Idi negdje drugdje
Vragolasta djevojka (HNK Split)
Pola – pola, ,
Veliko pužovanje
Nove pustolovine Don Quijotea
Rigoletto (RI)
Figarov pir (ZG)
Cvilidreta
Puž
Bitka na Neretvi
Priroda i društvo, ,
Črčke, ,
Malena
Disco svinje
Loptice,
Strašni roditelji
Živjet ćemo bolje,
Ivica i Marica
Ubiti Zorana Đinđića
Čarobni brijeg
Amelija ide na ples, ,
Laživac
Duša od krumpira
Crno – bijelo
Evanđelje, , , ,
Posljednja Freudova seansa
Malo morgen
Dom Bernarde Albe
Prvi put kad sam ti vidjela lice,
Bez drugog,
Jugoslavija, moja domovina
Kašeta brokava
(B)luzeri narodnjaci
Od terora. Od borbe. Od boli. RASPLITANJE.
Bife Titanik
U registraturi
Spone,
Doviđenja, djeco!,
Projekt višegodišnjeg nasada jabuka, ,
Desnica: Igre proljeća i smrti
Priče iz Vukovara
Škrtac (HNK Varaždin)
Na kraju tjedna
Modrobradi
Sablazan u dolini šentflorijanskoj
Dugonja, Vidonja, Trbonja (HNK Rijeka)
Hinkemann (2015)
Bella figura
U hodu
Posljednji dani mira, ,
Malo blago
Gulliver,
Andrea Chénier
Miris lovine
Sicilijanske večernje
born to please, , ,
Bljesak zlatnog zuba
Displaced, , ,
Trnoružica (Teatar Naranča)
Postaje
Tosca (os)
Domaća zadaća
Blak
Leticija i Ljublist
Moj prijatelj Mačkodlak
Priča o Bljaksonima ili zašto treba dobro jesti
Kako preživjeti zombi apokalipsu
Sex
Manipulacije, , , ,
George Kaplan,
Palčica
Nas dva i ja,
Kompleks Ristić, , ,
Kazimir i Karolina (Atelje 212)
Divlje meso
Avgust u okrugu Osejdž
U agoniji,
Maratonci trče počasni krug
About Ohno Kazuo / A Story of Lady ‘O’
Nad grobom glupe Europe (Hrvatska rapsodija)
Koreografska fantazija br. 2
O janjetu koje je palo s neba
Glečer,
Tutu
Kako je otkriveno letenje
Patka, smrt i tulipan
Sušak, Sušak (čakavski mjuzikl),
Pinokio (Žar ptica)
39 stepenica (NP Tuzla)
Tko je ubio Pašteticu?
Nećeš, razbojniče!,
Pluća
NO 51 Moja žena se naljutila
Višnjik (TG STAN), , , , , , ,
Go down, Moses, , , , , , , , , , , , ,
U potrazi za dijamantnom suzom
Antigona – 2000 godina kasnije, ,
5 do 12
Ibsenov ‘Neprijatelj naroda’ kao Brechtov poučni komad
Dogville, ,
Out of Season, ,
Uobraženi bolesnik
Fall Fell Fallen
Umišljeni bolesnik (Gavella 2015.)
Koštana
Dubrovačka trilogija (2015)
Dnevnik jednog luđaka
Ne plaćamo, ne plaćamo!
Pečat
Ledeni mjesec, ,
Lucid interval,
Poruka u boci ili Misteriozan slučaj gospođice McFlashich
Drakula, ,
Elementarne čestice
Diogeneš (2015)
Stranac
Sampling, ,
Fantom Planinšak, , ,
Samson i Dalila (2015)
Mamma mia!
Rekvijem za 2 stolice / Stabat Mater
Hakanaï, , , ,
All Dressed up with Nowhere to Go (ZPC)
Supernatural, , , , , ,
Mislibolesnik ili hipohondrijakuš (HNK Varaždin)
Horizont događaja, ,
Kroćenje goropadnice, ,
Migrant Bodies, , , ,
Zoran i pas od porculana,
Matilda (HNK Ši)
Nevidljivi grad
Priče koje valja pripovjedati
Lizistrata
Švejk, ,
Razbijeni vrč
Urnebesna tragedija
Wonderland
Kad je Bog stvarao Dubrovnik
Bajadera (HNK Zagreb)
‘Ko živ, ‘ko mrtav
Tartuffe (SNG Nova Gorica)
Elza hoda kroz zidove (ZKM),
Gospodin Mrak i tri bijela šeširića
Daleka zemlja (2015)
Don Quijote – bistri vitez tužnog lica
Dedal 2.0,
Sumnjivo lice
Don Giovanni (HNK Rijeka),
Tramvaj zvan čežnja (HNK Split)
Nomarramon, ,
Nesporazum (Gavella)
(Pret)posljednja panda ili statika
Bračni (s)provod
Neispričana bajka
Legenda Ružice grada,
Sh.Sh.
The killer in me is the killer in you, my love, ,
Zatvaramo!
Umjetnost intervjua,
Čelične magnolije
Kraljevi bogova,
Madame Buffault, , , , ,
Instrukcija
Kratka priča o Antikristu
Hedda Gabler (SNG Maribor)
Hrabrica
Studenti harmonije
Vragolasta djevojka (HNK Osijek)
Mi smo kraljevi a ne ljudi,
Rinimo ga naprid
Carevo novo ruho (ZKL)
#radninaslovantigona
Mačak u čizmama (HNK Split)
Šeherezada & Carmen
U… bolje sutra
Othello (Gavella)
Lulu
Životinjska farma
Šmigalove furbarije
Madama Butterfly (HNK Split)
Made in Hrvatska
Skup (Komedija)
Postolar i vrag (Trešnja)
Idomenej
Noćna igra s Jesenjinom (HNK Šibenik)
Glumice u zagrljaju
Don Giovanni (HNK Osijek)
Oedipus Rex & InferNO
Kabaret Tamne Zvijezde,
Ana Frank
Sami u kući
U Plavom podrumu
I-Cure,
Pivo
To je to?
Svinje (HNK Varaždin)
Kraljević i prosjak (Žar-ptica)
Ekvinocij
Kolovoz u okrugu Osage
Tri brata
Harmsijek
Carmen (HNK Rijeka)
Đavo u selu (HNK Split 2015)
Johannes Faust Passion (2015)
Paško u knjižnici
Bijeli jelen
Intenziteti, , ,
Ne, ti ne! ili o drukčijatosti
Paradigma, ,
Legenda o Svetom Muhli (INK / Virovitica),
Copi: Teškoće s izražavanjem, ,
Legenda o Sv. Muhli (Kazalište Virovitica),
Emil i detektivi
Crveno
U tom mailu piše…
Trijada
Crtač
Carmen (HNK Split),
Vincent
Mala vještica,
Ich befürchte, jetzt kennen wir uns,
Kako živi Antuntun (Žar ptica)
Bojim se da se sada poznajemo (Gavella),
Na Sveta tri kralja
Mimi (Prizori iz boemskoga života), , , , , , , , , ,
Hedda Gabler (HNK Varaždin)
Svoji smo – dogovorit ćemo se (HNK Split)
Zmajeubice
Filumena Marturano (Koper),
Vučjak (HNK Zagreb)
Dama s kamelijama (Hotel Bulić),
Varijete Europa (Orfej)
Političko vjenčanje
Bankar anarhist
Petar Pan (ZKM)
Momci na brod,
Tijelo,
Sve u 3
Misterij Buffo
Neoplanta
Vučjak (HNK Osijek)
Mobitel
Nevjerojatan događaj
Orašar (mjuzikl)
Život je čudo
Kristofor Kolumbo
Troia’s Discount, ,
Hrvatsko glumište
Zlatni zmaj (HNK Split)
Veliki Gatsby (MGL)
Mala kavana
Vrijednost je dinamični suvišak svake funkcije
260 dana
Veliki odlazak,
Svoga tela gospodar (HNK Varaždin)
Fortuna
Thérèse Raquin
Evgenij Onjegin,
Sluškinje (Ulysses),
Prava stvar
Ženski rukopis
Škrtac (INK)
Manje zlo (solo povorka)
Zašto baš ja?, ,
Minimi, ,
Rokmeewau
5žena.com,
Tko je Videku napravio košuljicu
Svršimo s Božjim sudom part III
Psihoza 4.48
Čudo u Poskokovoj Dragi (HNK Split)
Škrtac (Merlin)
Varijacije o osjetnom, , ,
Čuj, Hamlete čuj
La Bohème (os)
Gozba (HNK Varaždin)
Ježeva kućica (HNK VŽ & Pinklec),
Virginia Woolf
Le Fatiche di Pseudolus / Pseudolusove muke
Doktor Dolittle (GKL Rijeka)
Ja, deda
Maca Papučarica (ZKL)
Ostix
Tonkica Palonkica Frrr
Hrvatski bog Mars
Pomutnje, ,
A gdje je revolucija, stoko?
Jazavac u Kerempuhu
Razbojnici
Tajni brak,
Kiki i Bozo
Saga
Tristan, Izolda…
In suspension / U trenu
Spli’ski akvarel (Komedija)
Boje duge – priča o bojama
Gradnja (Der Bau), , , ,
Noći, , , , , , , , , , , , , , ,
Kralj Ubu (Cheek by Jowl), , , ,
Ti si moja sudbina (Otmica Lukrecije), , , , , , , , ,
Otac, , , , , , , , ,
Ganeš protiv Trećeg Reicha
Gorke suze Petre von Kant
Opasne veze (DLJI), ,
Othello (Splitsko ljeto),
Dundo Maroje (DLJI 2014)
Cirkus primitif balet (Splitsko ljeto),
Grobnica za Borisa Davidoviča, , , , ,
Ratni dnevnik
Samson i Dalila (1995)
Nekoliko zamišljenih prizora prema romanu Alessandra Baricca Ocean more, , ,
Romeo i Giulietta (DLJI 2014)
Sprovod u Theresienburgu (Ulysses & HNK Split), ,
Rebro,
Aida (Splitsko ljeto),
Don Juan (RLJN), , , , ,
…šumovi mora…
Amadeus (Gavella),
Don Quijote (RLJN),
Gospon doktor Vinski Opatovinski
Ćup,
Luna Malekova, , , ,
Tosca 914, ,
Romeo i Giulietta (OLJK),
Bepo i Marijeta – Štorija o ljubavi i mižerji
Globe to Globe Hamlet
Navještenje
Potop,
Ode to atempt / Sweat baby sweat
Alisa
Hasta Dónde…?
The Nature of Love
Wil(l)helm – anatomija volje
On the Way to Order,
West Side Story
Rekvijem za Z.,
What the Body Does Not Remember,
Max
From body to body / Magnolija (ili prkos),
Notturnino / Set and Reset/Reset
Braća Kalc – Kamo to sve vodi?
multipletwo
From the waltz to the mambo
Other Myths, , , , ,
Predstava Hamleta u selu Mrduša Donja (Kerempuh 2014)
Prison of Decision
Trnoružica (HNK Split 2014)
Hamletova istina,
Dinosauri
Pokret-ač,
Logično mjesto za susret,
Dobitnik
Spremni
Thelma & Louise
Dječak koji je tražio zmaja
TVolution will not be televised,
Nora
Životinjsko carstvo
Malo veliko kvrgavo drvce.
Važno je zvat se Ernešto
Tihi obrt
Waitapu
Nesporazum
Čekaonica d.o.o.
Kako smo preživjele
Ana Karenjina (HNK Os)
Ko rukom odneseno,
Svratište kod Alberta C.,
Prodana nevjesta
Amerika (traktat o samoći),
Predstava Hamleta u selu Mrduša Donja (Kerempuh 1994)
Snajper (ab), ,
Dobra duša iz Sečuana
Mala sirena sa sretnim završetkom
Aleksandra Zec
Učene žene (st)
Dundo Maroje (DLJI 1984), , ,
Dundo Maroje (Gavella 1995),
Hamlet (DLJI),
Skup (HNK Zagreb)
Ja koja imam nevinije ruke,
Pir pepela
Bakhe (Gavella)
Mi – Nous
Sluškinje (Gavella)
Paraziti
Slučaj Hamlet
Kuća & vrt
Polaroidi
Mladoženja Barillon
Ero s onoga svijeta (os 2014)
Kako nastaje predstava
Paravani
Apolon iz Bellaca
Sicilski limuni
Kako vam drago (’55)
Opasne veze (Nevarna razmerja)
Ana Karenjina (HNK Zg)
Moj sin samo malo sporije hoda (bdp)
Preko grma, preko trna…
Ritina škola
Svadba
Zatvaranje ljubavi (it)
Izvođačice,
Faust (ri)
Istina,
Mate s onoga svita
Kraljeva sluškinja
One su trpjele / Trpele
Ezop: Basne
Ella i Marilyn
My Little Corner of the World
Geste i grimase Špire Guberine (monodrama s pjevanjem i lajanjem)
&, ,
Gospođa ministarka (bb)
Kad ležah na samrti
Poslije Alkestide
Mali čovjek želi preko crte
This is you?,
No Logo Opera(cija), , , , , ,
Eko Eko (ZKL)
Darmarzemska
Mefistofele
Višnjik (vž)
Mali mi je ovaj grob, , , ,
Hamlet (zkm)
Closer
Ispovijed
Živio Harms! Čuda postoje
Pour homme et femme / Za muškarca i ženu
Genijalni genije
Vitez željeznog srca
La voix humaine / Ljudski glas, , , ,
Moj duh
Tosca (zg)
Tartuffe (ADU),
Kurva
Ukroćena goropadnica (MGLJ)
Veliki manevri u tijesnim ulicama (HNK Šibenik)
Ni med cvetjem ni pravice
Libreto
Deveta Ovčica
Snježna kraljica (GKL Rijeka)
Kraljević i prosjak (HNK Varaždin)
Priča o zvuku,
Revizor (Virovitica),
ThisCasting
Kontra progresa
Partija remija
Zajedno
Othello (MGLJ)
Roberto Zucco, ,
Godišnja doba (Mala scena)
Mirni dani u Mixing Partu
Buba u uhu (Kerempuh)
Tri sestre (Gavella)
Svoji smo – dogovorit ćemo se (HNK Zagreb)
Dream of life, ,
Pomrčina
Cabaret na crno,
Sladoled
Banket blitvanski (varijanta druga), ,
Tragična smrt ekonomskog analitičara,
Nismo sve Karenjine
Ti
Ispočetka
Orašar (HNK Ri)
Noćna igra s Jesenjinom (HNK Osijek)
Ups! Uvijek pravac Sjever!.
Monty Python’s Spamalot
DeKODer
Orašar (HNK Split)
Giselle (HNK Zg)
Škola za anđele,
Pobuna u postolarskoj radionici
Hoerspiel
Žene u crvenom
Orašar (HNK Osijek)
Pasivni otpor
Gospoda Glembajevi (HNK Zadar)
Majka Courage i njezina djeca (HNK Split)
Koreografska fantazija br.1
U agoniji (KMD)
Osmi povjerenik (Gavella)
Ja i moji osjećaji
Život bez imena – Istine Marije Magdalene,
Harem
I ti ljubav nekom daj
Bambi
Svijetleći grad,
Noć živih klaunova,
-110 = QUARTET of two
Dok nas smrt ne razdvoji
Anything, ,
Bunjevački blues
Disamenina čast, ,
Ples u 2043., , , ,
Ronilac bisera,
Tri mušketira
Traviata (HNK Split)
Šah brat
Hinkemann (1965)
Filumena Marturano (HNK Varaždin)
BOX (killing kuguar), ,
Dezerter, ,
Tijela bez,
Snježna kraljica
Mali princ (GKM Split)
Snajper
Bajka o zlatnoj ribici
Majka i dijete (GK Sisak),
Zagreb gori
Surprised Body Project – Zagreb,
Na dnu
Dodatak histerije, ubrzanja… / A Pound of Hysteria, Acceleration…
Divan dan
Ivica i Marica (HNK Zagreb)
Tramvaj zvan žudnja (INK)
Notti romane / Rimske noći
Njuške
Crvenkapica
The turn of the screw / Okretaj zavrtnja,
Glazbatorij
mp 4
Balkanski špijun u Sarajevu
Čudo u Poskokovoj Dragi (NP Subotica)
Ribar Palunko i njegova žena (Žar ptica)
Zašto umjetnica / umjetnik ne može predstavljati državu – naciju
Ispad
Ukroćena goropadnica (Komedija)
Kod Martinovih
Nečastive (solo), ,
Ephemerals, ,
Sizifov Pink,
Planet 8 alias Operacija Neptun,
Čudesna šuma,
Hermafroditi duše, ,
Das Gartenspiel
King Size
Dugo putovanje u noć
Ljubav i tijelo
Smiješno čudovište
Ovo nije kvintet, ,
Ljuljačka u tužnoj vrbi
Izložak br. 49
Michelangelo, ,
Tikvići na selu – Priča o mlinu
Nadolazeća oluja, , , , , , , , ,
Smrt u Veneciji / Pjesme umrloj djeci,
Zločin i kazna (Gavella)
Obrana Sokratova
Zapiranje ljubezni, , ,
Shakespeare u Kremlju,
Timon Atenjanin,
Verdi,
Allons enfants
Bračna mjenica,
the_beatles, ,
Ukleti Holandez, ,
15 minuta Trafika
A place to bury strangers
House of Heaven III
She who stays
Experiment on chatting bodies,
Manola
To dijete (st)
Povratak mornara,
Fragments, , , ,
A Dance Tribute to Ping Pong, ,
Muke po Iveku iliti Tr…Tr…Trnje – Tr…Tr…Trešnjevka
Così fan tutte, ,
Romeo i Julija (HNK Varaždin),
Svečana večera
Drop Dead
Drums and Digging, , , , ,
Travnička kronika
Ping Pang Qiu, , ,
iTMOi (in the mind of igor), , , ,
O konceptu lica Sina Božjeg, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Superhero, , , , ,
Mindefela
Trebalo bi prošetati psa
Sretni Princ
In Between Tracing Reflections
“Behind the Sun”, he repeated, “where Everything is Everything else”
Odozgor
Rising
Les Corbeaux,
Romeo i Julija (SNG Maribor)
Od terora,
Baletni triptih
Hauka molekula, , ,
Iz dječjeg crteža, , ,
Vrata percepcije,
Braća Karamazovi
Otac hrabrost
Lost Albertina, , , ,
Clear Tears / Troubled Waters, , ,
Rocco
Cross & Share, , , , , , ,
Ottetto
Hotel Memorial
La Femme, ,
The Politics of Dancing, ,
pokret mislim okret
See Her Change,
Cooling Down Signs, , , ,
Cerberus
JIM, , ,
Pas de deux, , ,
Norma (os)
Pritisci moje generacije
Irinina duša je kao skupocjeni klavir,
Solitudes Solo
Coito Ergo Sum, ,
Ja Buka
Operni cabaret
Alan Ford
Rasprodaja
Dovde se prostire šuma
U ime novca
Oštarica Mirandolina (INK)
Višnjik (zg)
Život Molierea
Miranda
Pedeset udaraca
Othello (jdp)
Brel (st)
Do kosti
Europa, , ,
Tri kavaljera frajle Melanije
Plemena
Glorija (ši)
Hotel “Slobodan promet”
Bartleby, pisar
Kućni duhovi ili nevidljivi recept za sreću,
Pierrot mjesečar / Čekić bez gospodara,
Splendid
Mali Hlapić i Strašni Bub
Božić kod Ivanovih
Šest antičkih epigrafa / U bijelome i crnome / Posvećenje proljeća,
Posljednji ljetni cvijet,
Crne maske,
Ne igraj na Engleze (BDP)
Cvrčak i mrav
Candide ili optimizam (Gavella)
Bergmanove žene
Ljevoruka
Kreket,
Tartuffe (ZKM)
Kabaret za strane turiste
Lohengrin,
San Ivanjske noći (ri)
Tko je to izumio
Oluja (du)
Hana & Hana
Škandal u na vuglu Vlaške i Koturaške
Ćelava pjevačica (Novi život)
Svećenikova djeca (zg)
Glorija (INK & HNK Varaždin), ,
Heidi (Žar ptica)
Opet Roberta, , ,
Cyrano,
Očevi i sinovi
Sutra (ni)je novi dan
Jedan čovek, dvojica gazda
Sleparja v krilu (Prevaranti u suknji)
Šuma, drvo, skoro, skroz, ,
Ne’moš pobjeć od nedjelje
Karolina Nojber
Ruke po Ranku
JaTiOnoMi…,
Krojcerova sonata
Kokoš
U znaku vage
Don Quijote (st 2013)
Push up 1-3,
Mačka na vrućem limenom krovu (Virovitica)
Cijena sreće (priča o ljubavi i pohlepi u šest slika)
Shocking Shopping
Oluja (slo)
Bolest smrti,
Grga Čvarak (os)
Crna kuća (mjuzikl u boji)
Noć bogova
Pepeljuga (ri).
Iglica,
Diplomac
Peer Gynt (st)
Amerikanska jahta u splitskoj luci
Šuma Striborova, ,
Galeb (ZKM)
Random House: Two
Sada je, zapravo, sve dobro
Pasegiada Istriana / Istrijanski špaš,
Aida,
Pepeljuga (zkl)
Čarobnica Berta, Maks i mala princeza
Moj slučaj
Shut up and dance
Jesenja sonata
Fine mrtve djevojke
Dvije i pol sestre
Rekvijem za organe – pokora, ,
Iz Kabula s ljubavlju tu
Grupa
Ne igraj na Engleze
Maleš, Maleš
Ptica
Nemirne noge (THE/b/END)
Ne vrti se okolo gola golcata
Arapska noć,
I živjeli su sretno…?
Djevojčica sa žigicama,
Pinokio (DK Dubrava),
Grk Zorba (st),
Adel i Mara
Galeb (SNP NS)
Maja i ja i Maja,
Životinjski bal
Na tri kralja ili kako hoćete
Cabaret Chishche Lishche
Petar Pan (INK)
Djevojčice ne bi trebale igrati nogomet
Samo bez emocija, , ,
Nikola Šubić Zrinjski (os)
Đubrad prokleta!
S/nalazim/se
Krajolik pod oružjem
Bez trećega
Od stoljeća sedmog
Figarov pir (ri)
Helverova noć
Predstava u stanu
Silent, , ,
Ragnarok – The Weird of the Gods
Made In Italy, ,
Scottstown
Gospođica Julija (ši)
Haljina žutog maslačka
Udar / Zaziv,
Jalova,
L’Autre
Nopeussokeus, ,
Gravitation
Ulični skitači
PROmjene
Janko i čarobni grah
Žena bez tijela
Za samo jedan dan,
Izbaci uljeza,
The Memory of Water, ,
Kamenolomac
Vežba iz koreografije pažnje ‘Tačka bez povratka’,
Titraji,
7 tišina za 7 dana
Leda (zkm), ,
The Curators’ Piece (Suđenje umjetnosti)
From the Dark
Le Soir des Monstres
b (kao znak za snizilicu), ,
Gubec-beg
Slavuj, ,
Broadcasting ‘Shake Your Booty’
Samice
Cabbage Clairvoyant
Umišljena bolesnica / La finta ammalata
Istovremeno drugi, , ,
Osveta,
Postolar od Delfta
Djevojčak u vještičjem vrtlogu
Zločin na kozjem otoku
Otac
Noć performansa: Labrović (na kvadrat)
Ima li života na sceni? – vježbe iz oblikovanja Zemlje,
Grumblijeve kronike
Od kolijevke pa do groba…,
Krčma, Alkar i Duga
Prašnjavko
Venera u krznu
Dimnjačar
Mizantrop
Umišljeni bolesnik
Leksikon YU mitologije, , , , , ,
Božićni kolačići
Il bastone del diavolo, ,
Punoglafka,
Krajolik s padom
Palačinka mog života (Crepe de ma vie)
Žuta crta,
Gospoda Glembajevi (SNG Ljubljana)
Lutka
Le eccentricità di un usignolo / Ekscentričnosti jednog slavuja
Princ Nosonja
Pričaj mi o Gorkome
xxx koraka do…, ,
Narančina kora (st)
Bobočkina priča ili drugih sto stranica Filipa Latinovića
Srce veće od ruku
Unterstadt
Kolo
Rent a friend
Proces protokol
Ljubav za početnike
Nada iz ormara,
Prolaznici
Tata lav i njegova sretna djeca,
Carevo novo ruho (KMD)
Lažeš Melita
Žudnja (KMD)
Šeherezada,
Kako je Dunda spasila domovinu
Silent Killer
Svinje,
Instant seksualni odgoj,
Duboko more ili kako smo sve pobroćkali,
Prokleta avlija, ,
Did i repa,
Volim fiziku (E=mc2).,
Snjeguljica mora umrijeti,
Ispeci, pa reci
Black
Ples spoticanja i posrtanja, , ,
Zatvaranje ljubavi (ZKM)
Muškarci su s Marsa, žene su s Venere
Mrvice iz dnevnog boravka
Reject Your Soul
Mobile Homes
Hirošimo, ljubavi moja, ,
Kein Applaus Für Scheisse,
KnockOff
Versuchsperson Silke Grabinger 1.2, , , , , , , ,
Čudnovate zgode šegrta Hlapića (GKL Split)
55+ godine (ni)su važne
Telefonske priče
Život je san (Mala scena)
Eden, , , ,
Gospođa ministarka
Pismo iz Zelengrada
Forecasting,
Who is next?, ,
Lost in Space,
Zatvaranje ljubavi,
Iznajmljuje se, , , , , , , , , , ,
Feministička predstava bez naslova, , , ,
Punch i Judy
Dijabetična cukerdoza
Punch i Judy u Afganistanu
Kada je Šlemil išao u Varšavu
Priča o galebu i mačku koji ga je naučio letjeti
Kamen po kamen
Romeo & Julija,
Kovčežić priča
Pikova dama
Veli Jože
Poslije bitke, , , , , ,
La MaMa Cantata
Antigona
Čekaonica (ili tragedija o napaćenomu narodu),
Allegro Vivace
Le Cirque Orphelin
Susjedi
Topologije
Antologija
BorderLines III
Dnevnik Ane Frank
Ljubav u koroti
Kuća Narančića
Selo Stepančikovo
Još jedan posao
Opasne veze
Tango
Sudnji dan
Sarah Bernhardt,
Aretej
Dundo Maroje (’55)
Sedam godina vjernosti
Djevojačka škola
Don Juan (’55)
Bijele noći
Žrtva na grobu
Crossings, , ,
Na kraju puta
Vještice iz Salema
Krvava svadba (’54)
O miševima i ljudima
Ljubav četvorice pukovnika.
Golgota
U logoru
Dantonova smrt (’37)
Gospođica Julija (FSK)
Dantonova smrt (DLJI)
Adio kauboju
Medeja,
Neostvareni susreti
Čudesni mandarin
Pokojnik
Elektra (pu)
Odisej, , , , , ,
Producenti
Kate Kapuralica
Žar ptica
skup: igre,
Lasica na tavanu
Ezopeja / putovanje prema Djetetu…
Kisik,
Ježeva kućica (sa)
Nabucco (st ljeto)
Vodni rat, ,
Zlatna Koka
Kralj Edip
Govori mi o Augusti
Gostioničarka Mirandolina (ri),
Mačak Džingiskan i Miki Trasi
Gospodsko dijete
Perači prozora, , , ,
Guslač na krovu, ,
Simultani govor
Antica
dominant powers, what is to be done then?
Micro
Zaokret (La Curva),
Terra Nova, , , , , , , , , , ,
In Progress: Fenice
Joseph, , ,
Pojedi me!
Jestiva ideja!
Ako zaigram neku novu igru?
Koncert za tri tijela
Pirandello cabaret
Mistero Buffo
Božanstvena komedija,
WoMen
Bastion
Večer njemačkih autora (J. S. Bach: Suita suita suita / R. Schumann: Druga simfonija)
Ljekarnik,
Kumovi
Dance Communication Lab, , , , , ,
Body in a Metal Structure, , ,
I Infinite,
Shoot Me,
Postolar i vrag (ZKL)
Igra parova,
Here comes the Crook, , ,
Boys Don’t Cry
Bird’s Eye View
ALEA (iacta est)
Talking Head,
Koliko je duga jedna priča
Camere da letto / Spavaće sobe
Komedija zabune
I did once a piece (walk + talk),
Djeca u igri
Isto lice (ili Ribe ne govore)
The Rite of Spring (Posvećenje proljeća), , ,
Live to Tape, a still moving Talkshow
Autoportret Raskoljnikov / Bolero – Les Hommes, ,
The Rodin Project
Cabaret
Svršimo s Božjim sudom part one,
Silovanje Lukrecije, ,
Profesor Baltazar – Put oko svijeta,
LARGE – javno događanje na kraju vremena,
Zlatni zmaj,
O, kakav divan dan
Komad o majci i domovini
Luda šuma, ,
Pacifikka
Lieux du memoire (ili kako se sjećati s drugima)
Red Bull Flying Bach
Angel, Angel down we go
Divna, divna, divna katastrofa
Duet for two dancers,
NOTHING for body
Elijahova stolica,
Kad sam bio mrtav
Lux in Tenebris
Glumice & to
Škola za superjunake
Vrt kserofilnih biljaka,
Polja mašte ili kako su izgubljena autorska prava,
Čisto ludilo
Malo je dovoljno, ,
Femme Fadal – San o Amáliji Rodrigues u slikama kazališta sjena,
Seviljski brijač (os)
Umrem li, ostavite balkon otvoren, , , , , , , , , , ,
Delírio
Psi,
Guintche,
How not to think?
dive
Petar i vuk
Vestígios
Parter,
X-Event 2.7 d’après le protocole Salives
La Danse de Pieze
Correspondences, , , , , , , , ,
_replacements for Years of refusal
Step Afrika!
Jenufa
Nebo je sivo i vidi se ispušni dimnjak nekog tvorničkog postrojenja
Majka i dijete
Platonov ( Drama bez naslova )
Dundo Maroje (kr)
Kissing Elisabeth
Pale sam na svijetu (os)
Sad Sam Lucky – jednadžbe jezika i tijela, , , ,
Kako je Jaromir tražio sreću
Galeb (ce)
Pir malograđana (ši)
Otac na službenom putu
Tko se boji Virginije Woolf?
Rachel & Sonny,
Mačak u vreći
Glorija (&TD)
War of Fictions, , , , ,
Krvava svadba
Idiot
Bratac Jaglenac i sestrica Rutvica,
A tko si ti?
Vuk i kozlići
Dabogda te majka rodila,
Preobrazba
Iznenada prošlog ljeta (zd)
Čarobnjak iz Oza (ZKL)
Pigmalion
Vjetar Kimbunga
Pekara Mišmaš, ,
Sinovi umiru prvi (os)
Manon Lescaut (ri)
Prijateljice
Ljubavnik
Glavobolja vedrog raspoloženja
Krletka
Komedija o loncu,
Regoč
Lindarski kaban
Kako se vjetar spustio među ljude
Ufuraj se i pukni
Život u kazalištu (sg),
Singerica
Menjamo žene
Klupica
Picasso
Prasac koji gleda u sunce
Juego de Azar
Mortal kombajn
Cabaret New Burlesque
Ništa nije krivo, ,
Siromah i vrag
U
Princeza i Žabac
Ministar Pokvarenjak
Antigone / Antigona
Gubec-beg
Postolar i vrag
S ruksakom po Europi,
Opasne veze
Od Foše do Atlantide (moja Stoše)
Crne oči
Dobrica Dabar
Ljubavni napitak
Smoliček
Tamno i natrag,
Pacijent doktora Freuda
Trnoružica (st)
Zeko traži mamu
Stoliću, prostri se!
Čorba od kanarinaca
Latinovicz, povratak, ,
Maestrova smrt
Nabucco (ri)
Gostioničarka Mirandolina, ,
Umetnost i dokolica
Kabaret kod veselih muškaraca
Predstava Hamleta u selu Mrduša Donja (NP Tuzla)
Mudre se stvari uče iz basni
Debitanti
Elling (vi)
Pismo iz 1920.,
Jaz vas ljubim
Maskarada
Oko pola 1,
Dobri doktor Jojboli
U isto vrijeme, na starom mjestu
Robin Hood
Mletački trgovac
Priručnik za prazne prostore, , , ,
Zločin na kozjem otoku
Ružičasta sanjarica
Stanari izgubljenog doma
Ružni
Mini & Maxi
Tajne začarane šume
Ideš dalje!, ,
Glory, Glory, Hamlellujah!,
Maškarate ispod kuplja
Vuk i sedam kozlića
Carmina Burana (ri)
Opšta bolnica
Romeo i Julija (HNK Split)
Vanishing Acts 3/4, ,
Hasanaginica (dbk)
Prolazi sve
Uzorak
Persona,
Postdiplomsko obrazovanje
Ja, Tata!
Na Tri kralja ili kako hoćete
Šišmiš (st)
Drago Č. i tvornica čokolade
Fortinbras se napio
[datum izvedbe],
Medeja (&td)
Love will tear us apart
Scream, ,
Kriegsspiel / Game of War / Igra rata, , ,
Nosefratu, , ,
Car neuspjeha,
Čarobnjak iz Oza
Pale
Prosidba / Medvjed
Humanitarni ‘Footloose’
Orašar (HNK Zg)
Priča o vodi,
Slučaj &TD
BorderLines II
Kaćuše (st)
Hocus – Pocus, ,
Ispod sklopljenih očiju, ,
Kratka fantazija o ponovnom uspostavljanju vlasništva nad tijelom, , ,
Tko si ti i otkud ti pravo
Profesionalac (ili tužna komedija po Luki),
Ružno pače
Šarengrad
Zrcalo, ,
Sanatorij Zelengaj
Plesna haljina žutog maslačka
Moj sin samo malo sporije hoda
Terapija
Grešnici
Nabucco (os)
Tri sestre (ri)
Hrvatska Antigona
Narodil se mladi kralj,
Izbori
Pismo Heineru Mülleru
Nitko nije nevin
Terapija, Terapija!
Svečana večera u pogrebnom poduzeću (st)
Hamlet (opera)
Gospoda Glembajevi (HNK Zg)
Otac
Svećenikova djeca
Mrtve duše
Rat i mir,
Trubadur (zg),
Ženidba (Gavella)
Dundo Maroje (Gavella)
@BetaSkroz
Kreontova Antigona (1983)
Antigona (1956)
Antigona (1964)
Kraljevna na zrnu graška
Dantonova smrt (&TD),
Dantonova smrt (Gavella ’89)
Dantonova smrt (Gavella ’69)
Cabaret Brecht – Zadrživi uspon Artura Uija
Škrtac
Mrzim istinu!,
Cabaret
Priča o kotaču
Paces, , ,
Snjeguljica (ZKL)
Sutra, sutra,
Parsifal,
Tigrić
Matovilka ili o pohlepi
Mjehur od sapunice
Fedrina ljubav
Rozamunda, ,
Vedri duh
Euridice / Euridika
M. – Solo za tri uma (dijalozi s Marcelom Proustom), ,
I to je ljubav
Spektakluk
Smrt trgovačkog putnika (st)
Muški-ženski / Ženske-muške, , ,
Mauzer
Lamentacije Valenta Žganca
Mala tragedija
Krava na mjesecu,
Kako je anđeo dobio krilo
Bolnica na kraju grada
Nosi nas rijeka (zg)
Kamenje
Romansa
Ljepotica iz Leenanea (vž)
Da, ministre
Mirakul za malene
Moć sudbine
Vierfüßer,
Adem i Eva
Don Juan (vi)
Spin
Tartuffeerie
Zagorka
Roberta, Roberta,
Catching a Big Fish
Čakovečki geodeti
Humus Vertebra
Družba Pere Kvržice
Život lude,
Mala Floramye (HNK Osijek)
Ovca za cijeli život
Leda (zg)
Mačak u čizmama (Žar ptica)
Vjeverice uzvraćaju udarac
Woyzeck
Platonov
Cirkus Klaunovski
Najbolje godine
Čovjek koji je spasio Europu
Duh
Mačak s onoga svijeta
Amateri
Sedam lakih komada
Judita, ,
Mladi kraljević i istina
Šišmiš
Konj
Dispozitivi izvedbe, Tobacco & Leather
Unutrašnje carstvo,
Vrtlar,
Hipertenzija
Five People,
Tvrđava (kp)
Četiri princeze i jedan zmaj
Ivica i Marica
Lipa si, Teno!
Povišica
Richard III (Gavella 1997.)
Točka sabiranja
Harold i Maude
Michelstaedter
Leda
Stolek, stolek
Đerdan
Knjiga lutanja
39 stepenica,
Tišina mog šuma
Tko je srušio Berlinski zid?
Prevaranti
Tri su prozora kroz koje gledaju
Košulja sretnog čovjeka
Macbeth (st)
Tri praščića (zkl)
Imbarak / Ljubav na Prijekomu
Queer cabaret // Red Room,
P.P.P, , , , , , , , , ,
Ispit savjesti
Adagio,
Multicro,
Romanca o tri ljubavi
Rogonje
Pandorina kutijica
Duo Trio
Bharatanatyam recital (klasični indijski ples),
Zajedno
City to City Cabaret
Session za jednog Stand up plesača
Raščlamba
Ricochet
Ariel – plesni solo inspiriran poezijom Sylvie Plath
Cantare il pane (Pjevati o kruhu)
In-Grave
Drama o Mirjani i ovima oko nje (JDP)
Metamorfoze
Kako druga polovica voli,
Ujkin san
Dispozitivi izvedbe, Che Bella Voce!
Sarah Bernhardt
Radio & Juliet
Series, ,
Joseph, , ,
Will you ever be happy again?
Ovo bi mogla biti moja ulica
Michelangelo Buonarroti
Melodije borbe i pretvorbe / Melodije Bljeska i Oluje
Noć performansa
Moje Sunce,
Predstaviti sjećanja
Silver,
®evolucija:Masterclass,
Kroatisch-Amerikanische Freundschaft,
Medo na trgu,
Cabaret tri praščića
Poluinterpretacije ili kako objasniti suvremeni ples nemrtvom zecu
Osjećaj 1, Gibanje 1 (Sjećanje na Toma)
Zelena tura
C8H11NO2, ,
Drama o Mirjani i ovima oko nje
Ofelija
Randevu,
Ljubica
Nasilje
Nitko, nitko, nikada nije tako igrao Fausta
Vatrotehna 2.0, ,
Medij
Za hljebom, za oblacima
Kiklop
Opera za tri groša (ri)
Giselle (st)
Popcorn Machine
The New Man
Čast
Cefas, ,
Raspjevano stablo
Priča o konju
Gulliver u zemlji malih ljudi
B.D.L.2.0.
Čudo u Poskokovoj Dragi (Kerempuh)
Najotmjeniji div u gradu
Vještica Hillary ide u operu
Posudi mi tenor
Ženski Turbo Pop Bend
Matilda,
U Moskvu, u Moskvu
Megalopolis,
Naša je mama postala zmaj
Ulica Vandenbranden 32, , , , , , , ,
Moj tajni vrt, , , , , , , ,
Izvan konteksta, za Pinu, , , , , , , ,
Koliko je slana tvoja tama,
Povijest gledanja
Glazba (Practicable), , , ,
Crveni Zmaj
Zbogom svijetu kakvoga poznajemo
Interface
Nije zlato sve što sja
Vagon prvog razreda
Boks meč za titulu ministra kulture RH
Tartuffe
Revizor (DLJI),
Faust (Exit), ,
Nocturno,
Mjesto gdje nismo bili, , , , ,
Nikola Šubić Zrinjski (zg)
Školnik / Služavka gospodarica
Dodir,
Spašeni
Lovački rog
Kontrabas
Cirkus Destetika,
Smij i suze starega Splita
Stones in His Pockets,
Arka
Preko Trnja do Zvijezde
Saloma
Triko
Oluja
Matmazel Julie
Otello (HNK Split),
Koreolabos
Watching Others
Cavalleria Rusticana,
Opera za tri groša (os)
Aladin i čarobna svjetiljka
POP SKROZ ili potpuno prihvatljivo 2.0
The Morning After the Night Before,
Šest stupnjeva
Themselves already HOP!,
Bila je to ševa
Via Nova via MSU
Potomci uškopljenog admirala
Rita / Angelique, , ,
Falsifikator (bdp)
Rigoletto
Građanin plemić (ba)
Balada o Ricky i Rooneyju – pop opera, , ,
Posvećenje proljeća
Variacions Al.leluia
Solo za tri vizije – Petera Handkea, Samuela Becketta & Virginie Woolf
Allégé
Jesam ti ja, , , , , , ,
Don Quijote (balet Zg)
Bespredmetno, , , , , , ,
Tragovi zalutaloga
ViceRoyale. VainRoyale. VileRoyale
Srh, zvuk na koži, ,
Jesenja sonata
Kritika – djelo u nastajanju,
Opening night,
Ovo (ni)je moja šuma,
Formula, , , , ,
Amour, acide et noix
The Night Will Be Dark
To Whom It May Concern? (Koga god da se tiče, nije namijenjeno njemu), ,
Ožalošćena porodica (NP Subotica),
Kidaj od svoje žene
The Unknown
Projekt: 12/2, ,
Buđenje proljeća
MIFFY – mjuzikl (prema slikovnicama Dicka Bruna)
Priča o oblaku
Daphnis i Chloe
Crkva, ,
Čudnovata istina
Love Fire, , ,
Duet012
Armada
In Camera
WARP2: Večer autorskih radova i performansa
To the Ones I Love
Singular Sensation
Tijelo
Proklet bio izdajica svoje domovine
Somewhere city
Ukradena lopta
Izlog
Sanjari (bg)
Jedini neuspjeh Adolfa H.
Crotch
Zečja jama
Macbeth
Derviš i smrt
Rire/Lachen, ,
Castor & Pollux,
Into The Dark Unknown: The Hope Chest
Corpo/Ilicito: The Posthuman Society 6.9
I Offer Myself to Thee, ,
Mazepa
Biti drukčiji, ,
Lutz Förster
Amado mio,
Duchesses,
L’après-midi
Lucia di Lammermoor
Sluškinje
Dolina ruža
Emigranti
Disleksija
Štefica Cvek u raljama života
Ništa, ,
Čaruga
Bones – hommage za dvije bakice, , ,
O medvjedima i ljudima
Don Giovanni
Staklena menažerija (slo)
Da je proklet Kam
Apartman
Služavke
San zaručnice
Život u kazalištu,
Skupština
Žena s planom
Zločin i kazna
Hamlet (st)
Jasno k’o pekmez
Sanjari
bolji život, ,
Njarabum,
Stoka sitnog zuba
Ti ludi tenori
In vino recitas
Cabaret Torch
Sve o ženama / Tutto sulle donne
Elling (st)
O prijateljstvu,
Ona, on i vi,
Breza
Osvajanje kazališta
Jalta, Jalta (zg)
Labuđe jezero (Ruski carski balet)
Čarobna frula (os)
Marjane, Marjane
Bok žurim, nazovi ili replika stoljeća
Seviljski brijač (st opera)
Bonton ili Kako pristojno provesti dan,
Bračni kabare
Peer Gynt
Adriana Lecouvreur
Metak za sve
Rose is a rose is a rose is a rose,
Varijacije u f.ado molu
Brod za lutke (SNG)
Priča o svjetlu
Nakon probe
Stoše od Foše iliti Kate Kapuralica
Eksplicitni sadržaji,
Reces i ja,
Saloma,
Pitanje časti
Work Every Day
Pupoljak
Lizistrata
Solo 2
Art
Mačak u čizmama.
Ljubav Don Perlimplina
Nabucco (st)
Bijelo, bijelo, bijelo,
Prekidi
Norma
Nemreš pobjeć od nedjelje
Familija u prahu,
Ježeva kućica (os)
Golgota – Requiem za društvenu pravdu
Pasje godine,
Elektra
Nastup
Crna komedija
Ana i Mia
Crvenkapica, ali da ne bude vuka
Velika zvjerka,
Umišljena mišica
Plava boja snijega
Garaža,
Vježbanje utopije
Crtančica
Paralelni svjetovi
Do viđenja u Budimpešti,
Srce moje kuca za nju,
VIS Životinje
Bjesovi
Ogledalo duše
Težišta
Gretica str.89
Škola za žene
Petar Pan
Alabama
Nižina neba
E, moj Pinokio (st)
Hotel Babilon
Ljepotica iz Leenanea
Put oko svijeta za 80 dana
Sve po 10 kuna,
Ma and Al,
La Bohème (zgb)
Opća bolnica
Podvala ludosti
Garbage Epic
Balon,
Heidi
Reumatični kišobran
Mačak u čizmama
Balade Petrice Kerempuha (zg)
Bile jednom… Siluete kao moja…
Psihoterapolitika
Inoče
Pripovijest o Krckalu
Čarobna frula, , ,
Kapital
This Side Up
Za dobra stara vremena
Slike s izložbe & Karneval životinja,
Legenda o Orašaru, ,
Miševi i mačke naglavačke (vz)
Hamletpersona,
(za) držati (se) (za), , , ,
Brutta (Ružna)
Measurements,
Moveranje,
Excuse me, do you know where Marija Jurić Zagorka Street is?,
Generacija 91. – 95.
M Butterfly
Građanin plemić
Jalta, Jalta (os)
Pipi Duga Čarapa
Žrtve zemljopisa
Okovani Galileo, , , ,
Prodana nevjesta (HNK Split),
Zadatak,
Osvrni se gnjevno
BoNeT,
Ciao Lucio
Odlazak
Plesna improvizacija s likovnim umjetnikom,
Fragile! (slo)
Monster Tamer
Najluđa predstava na svijetu
Petar Pan
Tartuffe (ro)
Dječak Ivek i pas Cvilek,
Srećko među bubama
Ribar Palunko i njegova žena
Hommage à Camus avec Le rêve imposé
Brak Marije Braun
Garderobijer
More iz ormara
Oholica
Zašto se muhe lijepe na “ono”
Sve o muškarcima
Skidajte se do kraja
Šepavi Jura od Kravarskog
Ježeva kućica (zg)
Bilo jednom jedno vrijeme
Škrtičina
Faustfantazija
Fragile!
Generalna proba samoubojstva
Med+Pepeo/Iznad ponora
Oro iz bajke
Prije sna (st)
Anti Edip: Anarhizam i shizofonija, , ,
2žene2brata2metra
Gospođica Julija (sa)
Ponoćna igra
Tachyon
Casanova u Istri
Tuđe pjesme, moji snovi,
Dobro tijelo
And I Just Stood There, Watching The Sky And The People Below, , , ,
Vanishing acts,
Barbelo, o psima i djeci
Marija Stuart
(Samoća) ipak je san
Gospođica Julija (ru)
Na ljetovanju
Višnjik (Omsk)
Tracks, , ,
Danse (1),
Oh no!
Ekstravagancija, ,
Stifterove stvari, , , , ,
Malo
Snjeguljica i sedam patuljaka
Diva, ,
Udarac,
Medejina djeca
Slavuj
UTF-8,
Kuverta
Voćna mušica
Život i sudbina
Dueti
Isabellina soba
Patkica Blatkica
Krava Ružica
Carmen & Bolero
Hamlet,
Via Nova / Via Negativa,
Labuđe jezero
Sallinger, , , , , ,
Rock the Baroque
Ribarske svađe
Absolute Pearl
Na taraci
Simple life,
A propos de Butterfly,
Poslijepodne jednog fauna
Život i tango
El Salto De Nijinsky
Bolo
Orgija tolerancije, , , , , ,
Y del resto no se nada / Era de los cosmonautas
Waxtaan
SHO-BO-GEN-ZO / Vidoviti putevi
Don Juan
Deset godina
Unturtled, , , ,
Cinco i Marinko
Ölelés
Pod vječnim svjetlom Kumalana
Up to 70 cm
Završnica,
Škrtac
Povratak Casanove
Moje dijete
Carmina Burana,
Zajedno² / The Most Together We’ve Ever Been, ,
Love Is My Sin,
Pjevajuća strijela
Vuk i 3 praščića
Mislibolesnik iliti hipohodrijakuš
Baltazar i tenor Koko
Liga vremena, ,
brutalno, skroz (čin drugi)
Veter v vejah borov
Hiša Bernarde Alba
Pod nebom Pariza
Vipassana,
Tertulia
Ježeva kućica
Spektakularno
Kamp
Sedam dasaka varke,
Elling (BDP)
Knjiga mrtvih,
Ložač Sunca, , ,
Pornoskop ili što je vidio sobar
Sedam dana u Zagrebu
Duh (sklon promjeni),
Falstaff
Crvenkapica
Love me
Zabawne Zabawki Do Zabawy
Mennono
Ovdje piše naslov drame o Anti
Staging Reality, , , ,
Prolaz
Under Construction
Masculine / Feminine, , , , , , ,
Look Mummy, I’m Dancing (A Transsexual Story), , ,
Budala za večeru
Klub Tango
The Store
27’52” / Subject to Change / Gods and Dogs
Silent Body,
Black Swan, , , ,
Être Blessé – Being hurt being blessed, ,
Being Blanka
Human Error
Djevuška
Drago mi je što vas vidim
Evita
Vragolasta djevojka
Dobri vojak Švejk
Gozba
Hamlet
Onaj koji kaže da, onaj koji kaže ne
Tajbele i njezin demon
Seksualne neuroze naših roditelja
I’m not here or The Dying Swan
Billboard Body Machine
Transmission
Paris
Les inconsolés / Neutješni
Boléro Variations
Good boy
Les Sylphides
Pâquerette
Pčelica Maja (zg)
Monger
Marija Stuart,
Aggiungi un posto a tavola/Dodaj još jedno mjesto za stolom
Radio Tesla
sad sam /almost 6/
Slučajevi običnog ludila
Let iznad kukavičjeg gnezda
Bubnjevi u noći
Oh, kako je lijepa Panama
Proces,
Ljubav, struja, voda & telefon
Brel
Dantonova smrt (HNK)
Osobna iskaznica,
Satri me nježno
Tramvaj zvan žudnja (HNK Ri)
Samo jučerašnja vijest
Vodoinstalater.,
Crux dissimulata,
Zilverstad
Sestra Angelica / Gianni Schicchi
Pinocchio (ru)
Festa
Spaghetti
Kekec
Gospođica Julija (cdu)
Teaterdirektor
Alisa u zemlji čudesa
Tatica je uvijek u pravu
Ujak Vanja (HNK Mostar)
Doc Hihót i tajanstvene supstance
Život je san
Zagrebački pentagram
Crnac
Razloga 4 / 4 Reasons
Neboder
feeturing…
Amy’s View / Differenti Opinioni (Različita mišljenja)
Gola u kavezu
Željezo
Superspasiteljice
‘Raditi! Raditi…’/Pokušaji 6, 9, 11
Tomizziana
Metoda
Bajadera
Glavom kroz zid
Arsenove teatralije
Dječaci Pavlove ulice
Petritza und Millitargrenzemusik
Jonah i Otto
Ludi muškarci
Obično veče
Najbolje od…
Menažerija
Svarožić
Povratak u Životinjsko carstvo
La Traviata (ri)
Volim Njofru
I fuck on the first date
Vizita
I Miss Communism
Nakinđurena koka,
Za Europu spremni
Lijepa Helena
Proljeće blista kad je livada čista
Pidžama za šestero
Žaba (sa)
Kobajagi donijela me roda
Potrošeni snovi
Srce boksača
Zločin i kazna
Klupko
Povuci-potegni
Gost,
Zečja rupa
Orfej u podzemlju
Kraljevo
Vesele žene hrvatske
Telefon/Medij,
Sale
Antigona (INK)
Bog masakra (zg)
Ne, prijatelj
Woyzeck (Virovitica),
Candide ili optimizam
Čelične magnolije
Tango za Rahmanjinova
Sasvim sam popubertetio
Macbeth After Shakespeare, , ,
Svaki pas ima svoj dan
The Pillowman
Judita (st)
Bette i Boo u braku
Ilijada 2001.
Vanda
Carstvo Radosti
SOLO.
Vitez od pola
Tvrđava
Legenda o Sv. Muhli ili al’ su je(b)li stari vlaji
Pepeljuga (opera), ,
Švejk u Drugom svjetskom ratu
1 siromašan i jedna 0, , ,
Karusel – tamo gdje tu je, ,
Ljubav,
Posetilac
Pinocchio (zkl)
Niko i Ništ
Supersomething
Putujuće pozorište Šopalović
Ljubavna pisma
Brana
Still
Ana Karenjina (ri)
L’ Envolée
Rozamunda
Staklena menažerija
Redrum sessions
Božićna želja (BMK)
Vjenčani list,
Etnounlimited ili suze i krv
Zabranjeno smijanje
Ljepotica i Zvijer
Mliječni put
Tablica dijeljenja
Polet, ,
Povratak
Nikola Sedmi,
Body Navigation
Život, dragi život…,
Seviljski brijač (st)
Indija
Tamo i natrag
Pijanistica, , ,
Orašar
Like that, like this, ,
Trisolistice,
Madama Butterfly (HNK Rijeka)
Izumitelj
Razbojnici
Argentina,
I konje ubijaju, zar ne?
Autoportreti
Nau
Gyekenyes Band
Bog masakra (st)
Tinta, let i topla voda
Don Quijote (st 2008)
Djevojačka večer
Sumnja
Spli’ski akvarel
O miševima i ljudima
Blink,
Čarobna frula – kušnja
Sabirni centar
Večeras improviziramo
Teretni čovjek, ,
Klopka
Djeca sa CNN-a
Ivica i Marica
Tako je moralo biti
Pec Ivo
S ljubavlju, Janis
Dama s kamelijama
Sam svoja žena,
Zlatna zemlja
Full of Sound and Fury
San ljetnje noći (CNP)
Normanovska osvajanja
Gulliverova putovanja
Mož i žena,
smaller, poorer, cheaper
Harlekin / Don Juan, , , , , ,
Pjevajte i budite radosni
Cirkus kurioziteta
F 20.0
Ples kroz vrijeme
Petar Pan zgubidan
Sunčanica
Vrak Mrak i Seljo Beljo
Truth In Translation
Deversoir
Insightinside/ Back to the Roots/ Symphonie pour une dissolution
Libertivore, , ,
Brod za lutke
Pijani proces
Igrajmo Držića
Tainted,
Šokica
Out, ,
Sans,
Judith French,
Dama s kamelijama
Oprostite, mogu li vam ispričati…?
Furbaćona
Vuci i Ovce
Timbuktu
Don Quijote (zg)
Pustolov pred vratima
Pas, žena, muškarac
Bajka o caru Saltanu
Green Wedding Queer Zagreb
Almost the same
Jerk,
Clandestino
Dancing Inside Out / Maid in Africa / Taste
Urge / O Lungo Drom / Fijis
Civil
U očekivanju Godota,
Ivanov (hu)
Destinacija Trafik: Divljač
Strah u Ulici lipa
Piratska akademija,
Čokolada
Šuma Striborova
Ženidba
2 Antigone
Hindus hoće u Bronx
Kaligula, , , , ,
Fantazija
Hamlet (Schaubühne)
Ivanov (vb)
Birth of the Phoenix
Gargantuovske pripovijesti
Kašparek i Indijanci
Mi se vuka ne bojimo
Blago babe Mrzulje
Bajka na dlanu