GODINA PREMIJERE: 2010

predstavaprodukcija
Čekaonica (Atelje 212)23.1.2010Atelej 212.CK Pančevo
Ni med cvetjem ni pravice12.3.2010GD Histrion
Drop Dead17.10.2010Via Negativa
Les Corbeaux20.3.2010Centre chorégraphique national d’Orléans
Karolina Nojber16.10.2010Pozorište 'Zoran Radmilović'
From the Dark2010
Gospođica Julija (FSK)25.9.2010Schaubühne am Lehniner Platz
Micro23.7.2010Compagnie dernière minute
ALEA (iacta est)2010
Red Bull Flying Bach2010Flying Steps
Elijahova stolica16.10.2010JDP.MESS
Kad sam bio mrtav11.3.2010SNG Ljubljana
Umrem li, ostavite balkon otvoren2010Compagnie Raimund Hoghe
U9.9.2010Zeebelt
Krava na mjesecu18.2.2010Budimpeštansko lutkarsko kazalište.ZKL
Adem i Eva12.12.2010Teatar Kabare Tuzla
Mačak u čizmama (Žar ptica)5.3.2010Žar ptica
Platonov17.4.2010SNG Ljubljana
Čovjek koji je spasio Europu22.12.2010ZKM
Duh17.12.2010Gavella
Mačak s onoga svijeta16.12.2010GKM Split
Amateri18.12.2010
Sedam lakih komada18.12.2010KMD
Judita8.12.2010C4M.Kuu Uzgon.MKC
Šišmiš10.12.2010HNK Zagreb
Konj9.12.2010HNK Split
Dispozitivi izvedbe, Tobacco & Leather10.12.2010k.o. kombinirane operacije
Unutrašnje carstvo9.12.2010HIPP.plešimedo
Vrtlar8.12.2010GK Joza Ivakić.Narodno pozorište Tuzla
Hipertenzija10.4.2010Kulturni centar Inđija
Ivica i Marica3.12.2010Trešnja
Lipa si, Teno!2.11.2010HNK Osijek
Povišica4.12.2010HNK Split
Točka sabiranja26.11.2010BADco
Harold i Maude28.11.2010BDP
Michelstaedter26.11.2010HNK Rijeka
Leda26.11.2010HNK Osijek
Stolek, stolek26.11.2010HNK Varaždin
Đerdan26.11.2010Komedija
39 stepenica12.11.2010Kazalište Virovitica.Ludens teatar
Tišina mog šuma19.11.2010HNK Zagreb
Tko je srušio Berlinski zid?18.11.2010GD Histrion
Prevaranti20.11.2010Kerempuh
Tri su prozora kroz koje gledaju19.11.2010
Košulja sretnog čovjeka17.11.2010GKL Split
Macbeth (st)15.11.2010HNK Split
Imbarak / Ljubav na Prijekomu12.11.2010KMD
Queer cabaret // Red Room13.11.2010FNC.Mala performerska scena
Adagio7.11.2010HNK Zagreb.Hrvatski dom Vukovar
Multicro6.11.2010HNK Osijek.Udruga FERR Pula
Romanca o tri ljubavi4.11.2010KNAP
Pandorina kutijica4.11.2010Teatar Gavran
Raščlamba9.11.2010
Ricochet11.11.2010
Metamorfoze9.6.2010JDP
Dispozitivi izvedbe, Che Bella Voce!25.10.2010k.o. kombinirane operacije
Sarah Bernhardt25.10.2010HNK Zadar
Radio & Juliet23.10.2010SNG Maribor
Joseph23.10.2010Mini teater.Novo kazalište.Queer Zagreb.Teatar ITD
Ovo bi mogla biti moja ulica23.10.2010ZKM
Michelangelo Buonarroti18.10.2010GKL Zadar
Noć performansa2010Perforacije
Moje Sunce19.10.2010Akto Bitola.Perforacije
Predstaviti sjećanja19.10.2010Perforacije
Silver18.10.2010O.N.E..Perforacije
®evolucija:Masterclass19.10.2010Atelje 212.Bacači sjenki
Kroatisch-Amerikanische Freundschaft20.10.2010Artless.Perforacije
Medo na trgu18.10.2010Artless.Perforacije
Cabaret tri praščića16.10.2010KNAP
Poluinterpretacije ili kako objasniti suvremeni ples nemrtvom zecu20.10.2010BADco
Osjećaj 1, Gibanje 1 (Sjećanje na Toma)20.10.2010Perforacije
Zelena tura20.10.2010Perforacije
Drama o Mirjani i ovima oko nje15.10.2010HNK Zagreb
Ofelija14.10.2010plešimedo
Randevu26.7.2010MASA.ZPA
Nasilje12.10.2010The Arto
Nitko, nitko, nikada nije tako igrao Fausta14.10.2010Teatar Rugantino
Vatrotehna 2.02010Montažstroj.Perforacije.ZKM
Medij8.10.2010Šibensko kazalište
Za hljebom, za oblacima7.10.2010Kazalište Merlin
Kiklop4.10.2010Scena Gorica
Opera za tri groša (ri)22.10.2010HNK Rijeka
Giselle (st)16.10.2010HNK Split
Čast2.10.2010INK
Cefas30.9.2010Kuća ekstremnog muzičkog kazališta.Perforacije.Teatar ITD
Raspjevano stablo28.9.2010GKL Split
Priča o konju28.9.2010ZKL
B.D.L.2.0.30.9.2010Montažstroj
Čudo u Poskokovoj Dragi (Kerempuh)23.9.2010Kerempuh
Najotmjeniji div u gradu24.9.2010Trešnja
Vještica Hillary ide u operu26.9.2010HNK Zagreb
Posudi mi tenor24.9.2010Komedija
Ženski Turbo Pop Bend26.9.2010KMD
Matilda26.9.2010DK Dubrava.KD Pinklec
Megalopolis16.1.2010Constanza Macras Dorkypark.Schaubühne am Lehniner Platz
Naša je mama postala zmaj23.9.2010Žar ptica
Koliko je slana tvoja tama15.10.2010Atelier Choreographique
Povijest gledanja15.9.2010Studio za suvremeni ples
Glazba (Practicable)25.9.2010ekscena
Interface14.9.2010ZPA
Vagon prvog razreda6.9.2010Mala scena
Boks meč za titulu ministra kulture RH10.9.2010Zagrebi! Festival
Tartuffe10.9.2010Gavella
Revizor (DLJI)21.8.2010Dubrovačke ljetne igre.ZKM
Faust (Exit)14.8.2010MMRKernel.PushPush Theatre Atlanta.Teatar EXIT
Nocturno13.8.2010KUD BiK.Zadar snova
Mjesto gdje nismo bili7.8.2010Zadar snova
Nikola Šubić Zrinjski (zg)24.9.2010HNK Zagreb
Školnik / Služavka gospodarica5.8.2010Dubrovačke ljetne igre
Dodir3.8.2010HNK Split.Splitsko ljeto
Spašeni31.7.2010Dubrovačke ljetne igre
Lovački rog31.7.2010GD Histrion
Kontrabas27.7.2010Teatar EXIT
Cirkus Destetika20.7.2010HNK Rijeka.Riječke ljetne noći
Smij i suze starega Splita19.7.2010Splitsko ljeto
Preko Trnja do Zvijezde16.7.2010Teatar EXIT
Saloma12.2.2010Kraljevsko pozorište Zetski dom
Triko8.7.2010SLJG Celje
Oluja23.7.2010Ulysses
Otello (HNK Split)14.7.2010HNK Split.Splitsko ljeto
Koreolabos29.7.2010HNK Zagreb
Cavalleria Rusticana1.7.2010HNK Rijeka.Riječke ljetne noći
Opera za tri groša (os)18.6.2010HNK Osijek
Aladin i čarobna svjetiljka21.6.2010Scena Gorica
POP SKROZ ili potpuno prihvatljivo 2.018.6.2010SKROZ
The Morning After the Night Before16.6.2010GK Sisak.Maša Kolar
Bila je to ševa10.6.2010Kazalište Virovitica
Potomci uškopljenog admirala11.6.2010Marionetsko kazalište Youkiza
Rita / Angelique9.6.2010HNK Varaždin.Madlenianum.Opera b.b..Scena Travno
Solo za tri vizije – Petera Handkea, Samuela Becketta & Virginie Woolf2010
Don Quijote (balet Zg)5.6.2010HNK Zagreb
Jesenja sonata5.2.2010SLJG Celje
Kritika – djelo u nastajanju2.6.2010GK Zorin dom.UPPUH PULS
Ovo (ni)je moja šuma27.5.2010HIPP.Kik Melone
To Whom It May Concern? (Koga god da se tiče, nije namijenjeno njemu)25.5.2010Dance Explorations Beyond Front@
Kidaj od svoje žene23.05.2010KMD
Projekt: 12/210.12.2010stvaralačka mreža Zebra
Buđenje proljeća22.5.2010ZKM
MIFFY – mjuzikl (prema slikovnicama Dicka Bruna)22.5.2010Trešnja
Daphnis i Chloe22.5.2010HNK Rijeka
Crkva21.5.2010Eurokaz.MSU.Novi život
Čudnovata istina25.5.2010Žar ptica
In Camera19.5.2010Teatar ITD
WARP2: Večer autorskih radova i performansa1.6.2010Prostor +
Tijelo15.5.2010Trešnja
Proklet bio izdajica svoje domovine3.3.2010SMG
Somewhere city12.5.2010HNK Rijeka
Ukradena lopta13.5.2010GKM Split
Izlog8.6.2010ZKM
Jedini neuspjeh Adolfa H.6.5.2010ZKL
Castor & Pollux8.5.2010Le Quartz - Scène nationale de Brest.VLOVAJOB PRU
Mazepa7.5.2010HNK Zagreb
Biti drukčiji28.4.2010Kultura Nova
Lucia di Lammermoor24.4.2010HNK Rijeka
Sluškinje23.4.2010GK Joza Ivakić
Dolina ruža22.4.2010Gavella
Disleksija17.4.2010Teatar ITD
Štefica Cvek u raljama života19.4.2010GD Histrion
Ništa15.4.2010MARMOT
Čaruga16.4.2010HNK Zagreb
Bones - hommage za dvije bakice16.4.2010VRUM
O medvjedima i ljudima11.4.2010Kerempuh
Da je proklet Kam9.4.2010HNK Rijeka
Apartman9.4.2010HNK Osijek
San zaručnice10.4.2010HNK Rijeka
Život u kazalištu20.2.2010GK Požega.Mitropa
Hamlet (st)7.4.2010HNK Split
Jasno k'o pekmez28.3.2010Kazalište Trešnja
Sanjari30.3.2010KMD
bolji život27.3.2010HIPP.Plesni Teater Ljubljana.ZPC
Njarabum25.3.2010Eurokaz.MSU
Stoka sitnog zuba2010
Sve o ženama / Tutto sulle donne 24.3.2010HNK Rijeka
Elling (st)23.3.2010HNK Split
O prijateljstvu17.3.2010de facto.Teatar ITD
Ona, on i vi17.3.2010Teatar EXIT.Ziijah A. Sokolović
Breza21.3.2010HNK Varaždin
Osvajanje kazališta19.3.2010ZKL
Jalta, Jalta (zg)12.3.2010Komedija
Čarobna frula (os)13.3.2010HNK Osijek
Marjane, Marjane11.3.2010Playdrama
Bok žurim, nazovi ili replika stoljeća11.3.2010Teatar Grdelin
Seviljski brijač (st opera)14.3.2010HNK Split
Bonton ili Kako pristojno provesti dan12.2.2010Bembo.ZKL
Peer Gynt11.3.2010Gavella
Adriana Lecouvreur11.3.2010HNK Rijeka
Metak za sve10.3.2010HKD Teatar
Rose is a rose is a rose is a rose9.3.2010ZKM
Varijacije u f.ado molu 6.3.2010HNK Zagreb
Priča o svjetlu 12.3.2010Mala scena
Nakon probe4.3.2010GD Histrion
Stoše od Foše iliti Kate Kapuralica2.3.2010HNK Zadar
Eksplicitni sadržaji 1. 3.2010Bacači sjenki.ZKM
Reces i ja 28.2.2010KUFER
Saloma27.2.2010INK
Pitanje časti26.2.2010KMD
Work Every Day25.2.2010Sodaberg
Pupoljak24.2.2010GKL Split
Lizistrata20.2.2010HNK Rijeka
Art20.2.2010Aplauz teatar
Mačak u čizmama17.2.2010DK Dubrava
Bijelo, bijelo, bijelo16.2.2010Novi život.Vidra
Prekidi14.2.2010Planet Art
Norma12.1.2010HNK Zagreb
Nemreš pobjeć od nedjelje13.2.2010Ludens teatar
Familija u prahu12.2.2010HNK Varaždin.Novi Zato (Ptuj)
Ježeva kućica (os)9.2.2010DK Branka Mihaljevića
Pasje godine5.2.2010Dom umirovljenika Centar.KUFER
Elektra3.2.2010Teatar ITD
Nastup4.2.2010Studio za suvremeni ples
Crna komedija 5.2.2010GK Komedija
Ana i Mia29.1.2010Mala scena
Velika zvjerka2010Epilog teatar.Planet Art
Umišljena mišica10.2.2010ZKL
Plava boja snijega2010Lutkarska scena Ivana Brlić-Mažuranić
Garaža28.1.2010La MaMa.ZKM
Vježbanje utopije23.1.2010
Crtančica29.1.2010Scena Gorica
Paralelni svjetovi29.1.2010HNK Osijek
Do viđenja u Budimpešti28.1.2010GK Zorin dom.Teatar Kabare Tuzla
Srce moje kuca za nju24.1.2010Montažstroj.Plesni centar TALA
VIS Životinje24.1.2010Trešnja
Bjesovi15.1.2010HNK Zagreb
Ogledalo duše23.1.2010HNK Rijeka
Težišta16.1.2010ZPA
Gretica str.8915.1.2010HNK Split
Škola za žene16.1.2010HNK Split
Petar Pan22.1.2010ZKL
Alabama14.1.2010Gavella
Heidi26.2.2010Kazalište Moruzgva