Login za korisnike

predstavaprodukcija
Kroćenje goropadnice (HNK Split)
Višnjik (HNK Split)
Atlantida: Legenda o Dan'zoru
Čovik, zvir i kripost
Ol’ smo za jedan dan
Moć sudbine (HNK Split)
Derviš i smrt (HNK Split),
Aziz ili Svadba koja je spasila Zapad,
Seviljski brijač (Splitsko ljeto), ,
Nosorog
La Sylphide
Što čekamo?
Romanca o tri ljubavi (HNK Split)
Neprijatelj naroda
Mala Floramye (HNK Split)
Šest lica traži autora (HNK Split 2016.)
Na putu,
Buža,
Melodrama
Mali bračni zločini
Ernani
Vragolasta djevojka (HNK Split)
Strašni roditelji
Kašeta brokava
Priče iz Vukovara
5 do 12
Tramvaj zvan čežnja (HNK Split)
Mačak u čizmama (HNK Split)
U… bolje sutra
Madama Butterfly (HNK Split)
Idomenej
Đavo u selu (HNK Split 2015)
Carmen (HNK Split),
Svoji smo - dogovorit ćemo se (HNK Split)
Zlatni zmaj (HNK Split)
Čudo u Poskokovoj Dragi (HNK Split)
Othello (Splitsko ljeto),
Cirkus primitif balet (Splitsko ljeto),
Sprovod u Theresienburgu (Ulysses & HNK Split), ,
Rebro,
Aida (Splitsko ljeto),
Trnoružica (HNK Split 2014)
Učene žene (st)
Mefistofele
Libreto
Kontra progresa
Orašar (HNK Split)
Majka Courage i njezina djeca (HNK Split)
Traviata (HNK Split)
Timon Atenjanin,
Verdi,
Ukleti Holandez, ,
Povratak mornara,
Pritisci moje generacije
Brel (st)
Don Quijote (st 2013)
Peer Gynt (st)
Amerikanska jahta u splitskoj luci
Jesenja sonata
Grk Zorba (st),
Adel i Mara
Djevojčice ne bi trebale igrati nogomet
Silovanje Lukrecije
Tko se boji Virginije Woolf?
Preobrazba
Trnoružica (st)
Romeo i Julija (HNK Split)
Šišmiš (st)
Kaćuše (st)
Svečana večera u pogrebnom poduzeću (st)
Otac
Svećenikova djeca
Smrt trgovačkog putnika (st)
Tartuffeerie
Konj
Povišica
Macbeth (st)
Giselle (st)
Dodir,
Otello (HNK Split),
Hamlet (st)
Elling (st)
Seviljski brijač (st opera)
Nabucco (st)
Gretica str.89
Škola za žene
Podvala ludosti
Prodana nevjesta (HNK Split),
Prije sna (st)
Carmina Burana
Sestra Angelica / Gianni Schicchi
Metoda
Bajadera
Zločin i kazna
Seviljski brijač (st)
Bog masakra (st)
Don Quijote (st 2008)
Spli'ski akvarel
Prazni grad
Skup (st)
Babina Guica
Faust
Velika magija
Manon Lescaut
Zapisi iz nevremena
Poloneza Oginskoga
Ćelava pjevačica
Cipollino
Moderna vremena
La Bohème (st)
Bez trećeg
Ujak Vanja (st)
Magnum
Brana
Udovice
Labuđe jezero (st)
Billie Holiday
Osmi povjerenik (HNK Split)
Ero s onoga svijeta (st)
Evgenij Onjegin (HNK Split)
Ljubavni napitak (st)
Francuzica
Pukovnik Ptica
Carmen (st)
Cvijeće od papira
Hajdemo skakati po tim oblacima
Nikola Šubić Zrinjski (st)
Ščelkunčik
Poslije kiše
Nosi nas rijeka
Oprosti Stipe
Šest lica traži autora (HNK Split 2000.)
Povratak u pustinju