Login za korisnike

predstavaprodukcija
Žena s jezera,
Čarobna frula (HNK Zagreb)
Hunyadi Lásló
Turandot (HNK Zagreb),
Ukleti Holandez (HNK Zagreb),
Trubadur (HNK Osijek)
Adel i Mara (HNK Zagreb)
Moć sudbine (HNK Split)
La Bohème (HNK Rijeka)
Seviljski brijač (Splitsko ljeto), ,
Orlando
Don Carlo
Pimpinone,
Zaljubljen u tri naranče
Otello (HNK Rijeka)
Turia i Plamenko
Porin
Don Pasquale,
Werther
Madame Butterfly
Turandot (ST ljeto)
Agrippina,
Manon Lescaut (HNK Zagreb 2015)
Ernani
Rigoletto (RI)
Figarov pir (ZG)
Amelija ide na ples
Andrea Chénier
Sicilijanske večernje
Tosca (os)
Samson i Dalila (2015)
Don Giovanni (HNK Rijeka)
Madame Buffault,
Madama Butterfly (HNK Split)
Don Giovanni (HNK Osijek)
Oedipus Rex & InferNO
Ekvinocij
Carmen (HNK Rijeka)
Carmen (HNK Split),
Mimi (Prizori iz boemskoga života),
Evgenij Onjegin,
La Bohème (os)
Tajni brak,
Samson i Dalila (1995)
Aida (Splitsko ljeto),
Prodana nevjesta
Ero s onoga svijeta (os 2014)
Faust (ri)
Mefistofele
La voix humaine / Ljudski glas,
Tosca (zg)
Svijetleći grad,
Traviata (HNK Split)
Ivica i Marica (HNK Zagreb)
The turn of the screw / Okretaj zavrtnja,
Bračna mjenica,
Ukleti Holandez, ,
Povratak mornara,
Così fan tutte, ,
Norma (os)
Operni cabaret
Posljednji ljetni cvijet,
Crne maske,
Lohengrin
Aida,
Adel i Mara
Nikola Šubić Zrinjski (os)
Postolar od Delfta
Ježeva kućica (sa)
Nabucco (st ljeto)
Ljekarnik,
Silovanje Lukrecije
Seviljski brijač (os)
Jenufa
Manon Lescaut (ri)
U
Ljubavni napitak
Nabucco (ri)
Nabucco (os)
Hamlet (opera)
Trubadur (zg),
Parsifal
Moć sudbine
Macbeth (st)
Medij
Opera za tri groša (ri)
Nikola Šubić Zrinjski (zg)
Školnik / Služavka gospodarica
Otello (HNK Split),
Cavalleria Rusticana,
Opera za tri groša (os)
Rita / Angelique, , ,
Rigoletto
Mazepa
Lucia di Lammermoor
Don Giovanni
Čarobna frula (os)
Seviljski brijač (st opera)
Adriana Lecouvreur
Mačak u čizmama
Nabucco (st)
Norma
La Bohème (zgb)
Čarobna frula, , ,
Okovani Galileo, , , ,
Prodana nevjesta (HNK Split),
Casanova u Istri
Voćna mušica
Falstaff
Crux dissimulata
Zilverstad
Sestra Angelica / Gianni Schicchi
Teaterdirektor
La Traviata (ri)
Telefon/Medij,
Pepeljuga (opera), ,
Povratak
Tamo i natrag
Madama Butterfly (HNK Rijeka)
Čarobna frula - kušnja
Sunčanica
Acis i Galatea
Don Carlos
Orfej
Nabucco (zg)
Seviljski brijač (ri)
Cavalleria rusticana / Aleko
Mirjana
Il signor Bruschino
Ljubavni napitak (zg)
Triptih
Faust
Macbeth (ri)
Pčelica Maja (ri)
Manon Lescaut
Carmen (zg)
Opera za tri groša
Traviata
Ero s onoga svijeta (os)
Ero s onoga svijeta (ri)
Trubadur
Stanac, Pagliacci
Za tri lipe
Eto vas
Razgovori Karmelićanki
Tosca
Peća i vuk
Krabuljni ples
La Bohème (st)
Seviljski brijač (zg)
Dnevnik Anne Frank
Čarobna frula (ZKL)
Ero s onoga svijeta (st)
Evgenij Onjegin (HNK Split)
Carmen (ri)
Ljubavni napitak (st)
Nikola Šubić Zrinjski (ri)
Carmen (st)
Ero s onoga svijeta (zg)
Nikola Šubić Zrinjski (st)
Don Carlos