Login za korisnike

predstavaprodukcija
Orašar (HNK Zagreb)
Piazzolla / Stravinski,
Opasne veze (HNK Zagreb)
Coppélia (HNK Split)
Metropolis
Vesela udovica (balet)
Smrt u Veneciji (HNK Zagreb),
Elizabeta Austrijska - Sissi
Ivica i Marica (HNK Rijeka)
U svakom slučaju
p(L)utanje
Apoksiomen
Macbeth (Balet HNK Rijeka),
Crvena soba (The Red Room)
Ptice (balet),
Gospoda Glembajevi (balet)
Labuđe jezero (HNK Zagreb, 2017.)
La Sylphide
Tamni pejzaži – Bolero
Dogma & Šah-mat
Peer Gynt (SNG Maribor)
Petar Pan (HNK Zagreb)
Romeo i Julija (HNK Zagreb 2015)
Vragolasta djevojka (HNK Split)
Modrobradi
Kako je glazbena industrija otkrila - balet
Rekvijem za 2 stolice / Stabat Mater
Bajadera (HNK Zagreb)
Tramvaj zvan čežnja (HNK Split)
Kraljevi bogova,
Vragolasta djevojka (HNK Osijek)
Mačak u čizmama (HNK Split)
Šeherezada & Carmen
Đavo u selu (HNK Split 2015)
Johannes Faust Passion (2015)
Fortuna
Noći, , , , , , , , , , , , ,
Opasne veze (DLJI), ,
Cirkus primitif balet (Splitsko ljeto),
Alisa
Trnoružica (HNK Split 2014)
Ana Karenjina (HNK Zg)
Orašar (HNK Ri)
Orašar (HNK Split)
Giselle (HNK Zg)
Orašar (HNK Osijek)
Verdi,
Romeo i Julija (HNK Varaždin),
Romeo i Julija (SNG Maribor)
Baletni triptih
Brel (st)
Šest antičkih epigrafa / U bijelome i crnome / Posvećenje proljeća,
Don Quijote (st 2013)
Grk Zorba (st),
Neostvareni susreti
Čudesni mandarin
Večer njemačkih autora (J. S. Bach: Suita suita suita / R. Schumann: Druga simfonija)
Trnoružica (st)
Orašar (HNK Zg)
Tišina mog šuma
Giselle (st)
Don Quijote (balet Zg)
Daphnis i Chloe
L'après-midi
San zaručnice
Labuđe jezero (Ruski carski balet)
Varijacije u f.ado molu
Ogledalo duše
Legenda o Orašaru, ,
Petar Pan
(Samoća) ipak je san
Carmen & Bolero
Labuđe jezero
Život i tango
Carmina Burana
Vragolasta djevojka
Brel
Bajadera
Ana Karenjina (ri)
Orašar
Don Quijote (st 2008)
Dama s kamelijama
Ples kroz vrijeme
Baletna škola Leonida Jacobsona
San ljetne noći (st)
Penelopa / Pjesma nad pjesmama
Grk Zorba
Baletna večer
Autorska večer Milka Šparembleka
Danse macabre
Pepeljuga (ba)
Labuđe jezero (zg)
Romeo i Julija (ri)
Romeo i Julija (st)
Tri pjesme
Cipollino
Giselle (zg)
Coppelia na Montmartreu
Cirkus primitif balet (HNK Rijeka)
Labuđe jezero (st)
Trnoružica
Ščelkunčik
Cirkus primitif balet (HNK Zagreb)
Johannes Faust Passion (2001)