Program 30. TSP

Cerberus

Fresco dance co. (IL)

26.5.2013. | 19:30 | HNK

Cerberus

 

Cooling Down Signs

Vânia Gala (PT)

26.5.2013. | 21:00 | ZPC, 27.5.2013. | 21:00 | ZPC

Cooling Down Signs

 

Dance Communication Lab / Event

Beyond Front@ (AU/HU/SI/HR/PT)

27.5.2013. | 18:00 | ZPC

Dance Communication Lab

 

JIM

Paulo Ribeiro (PT)

27.5.2013. | 20:00 | Gavella

JIM

 

See Her Change

Yasmeen Godder (IL)

28.5.2013. | 20:00 | Gavella

See Her Change

 

pokret mislim okret

Improspekcije (HR)

28.5.2013. | 18:00 | ZPC

pokret mislim okret

 

The Politics of Dancing

Matjaž Farič (SI)

28.5.2013. | 21:00 | ZPC

The Politics of Dancing

 

La Femme

Liberdance (FR/HR)

29.5.2013. | 21:00 | GAVELLA

31.56.2013. | 20:00 | Dom HV Zrinski, Karlovac

5.6.2013. | 20:00 | Filodrammatica, Rijeka

La Femme

 

PROmjene

Zagrebački plesni ansambl (HR)

29.5.2013. | 20:00 | ZKM

PROmjene

 

Ima li života na sceni?

BADco. (HR)

29.5.2013. | 22:00 | ZPC

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Istovremeno drugi

Matija Ferlin (HR/SI)

30.5.2013. | 20:00 | ZKM

Istovremeno drugi

 

PRIRUČNIK ZA PRAZNE PROSTORE - ULAZAK U PREDSTAVU

Marjana Krajač (HR)

30.5.2013. | 21:00 | ZPC

PRIRUČNIK ZA PRAZNE PROSTORE

 

Vrata percepcije

Fronesis (HR)

31.5.2013. | 20:00 | ZPC

Vrata percepcije

 

Black

O.N.E. (HR)

31.5.2013. | 22:00 | ZPC

Black

 

Ništa nije krivo

MASA dance co. (HR)

1.6.2013. | 12:00 | ZPC

Ništa nije krivo

 

Lost Albertina performans / film / premijera

Miloš Sofrenović (AT/RS)

1.6.2013. | 18:00 | ZPC - premijera

4.6.2013. | 20:00 | Molekula, Rijeka

Lost Albertina

 

Iz dječjeg crteža

Stošija Zrinski (HR)

1.6.2013. | 20:00 | ZPC

Iz djecjeg crteza

 

In Between Tracing Reflections

Melita Spahić Bezjak (HR)

1.6.2013. | 21:00 | ZPC

In Between Tracing Reflections

 

Prikaz produkcije 3. i 4. razreda srednje škole za suvremeni ples Ane Maletić

Škola za suvremeni ples Ana Maletić (HR)

2.6.2013. | 12:00 | ZPC

Produkcija

 

Hotel Memorial

Alen Čelić (HR)

2.6.2013. | 18:00 | ZPC,

4.6.2013. | 20:00 | Molekula, Rijeka

Hotel Memorial

 

“Behind the Sun”, he repeated, “where Everything is Everything else”

Pavle Heidler (HR)

2.6.2013. | 20:00 | ZPC

Behind the Sun

 

Random House: Two

Andreja Široki (HR)

2.6.2013. | 21:00 | ZPC

Random House

 

Ottetto

EnKnapGroup (SI)

3.6.2013. | 20:00 | MSU

Ottetto

 

Cross & Share

Julie Dossavi (FR)

3.6.2013. | 21:00 | ZPC

Cross & Share

 

Rocco

Emio Greco (NL)

4.6.2013. | 21:00 | ZKM

Rocco

 

Clear Tears / Troubled Waters

cie. Thor (BE)

5.6.2013. | 21:00 | ZKM, 6.6.2013. | 20:00 | ZKM

Clear Tears

 

Odozgor

Žak Valenta (HR)

5.6.2013. | 20:00 | Filodrammatica (malo gledalište u parku), Rijeka

odozgor

 

Les Corbeaux

Josef Nadj (FR)

6.6.2013. | 21:00 | ZPC, 7.6.2013. | 21:00 | ZPC

Les Corbeaux

 

Kik Melone (HR)

6.6.2013. | 20:00 | HKD Rijeka

5T9C6943

 

Rising

Aakash Odedra (UK)

8.6.2013. | 19:30 | MSU

Rising

 

The Memory of Water

Maša Kolar (HR)

2.6.2013. | 20:00 | HKD Rijeka, 8.6.2013. | 22:00 | ZPC

TheMemoryOfWater

 

 

SIMPOZIJ

DIJALOG KROZ PLES: DANAS NISAM UMRLA TAKO LIJEPO

29.5.- 2.6.2013. | 17-18h | ZPC medijateka

simpozij

RASPORED: 

29.5. 17:00 - 18:30: There is no is without the image 

30.5. 17:00 - 18:30: Ples i smrt: etnografski osvrti 

31.5. 17:00 - 18:30: Davoud Zare: Authentic Tension 

01.6. 17:00 - 18:30: Baletne tjelesne prakse: sjećanja 

02.6. 17:00 - 18:30: Osnovne životne forme – Choreoroam u dijalogu 

 

Sviđa vam se ovaj tekst?
Pomognite nam da ih objavimo još i ostanemo neovisni o oglašivačima i politici:
pretplatite se na Teatar.hr ili platite članak SMS porukom.