Naslovnica > VIJESTI > 19. susret profesionalno vođenih kazališta za djecu i mlade HC ASSITEJ-a

19. susret profesionalno vođenih kazališta za djecu i mlade HC ASSITEJ-a

19. susret profesionalno vođenih kazališta za djecu i mlade Hrvatskog centra ASSITEJ održat će se u Bjelovaru od 22. do 25. ožujka 2017.
Share on facebook
Share on twitter

U sklopu susreta će biti izvedeno čak 13 najboljih predstava u izvedbi dramskih studija iz čitave Hrvatske.

Ukupno dvjesto djece iz Varaždina, Zagreba, Rijeke, Zadra, Čakovca, Osijeka, Bjelovara, Pule i Velike Gorice izvest će svoje najbolje predstave, družiti se i međusobno upoznati. Prosudbena komisija u sastavu: Damir Mađarić- redatelj, Siniša Bahun-dramturg i Šiško Horvat Majcan- glumac dodijelit će nagradu “Zvjezdana Ladika” za najbolji dramsko- pedagoški rad dramskim pedagozima/redateljima te odabrati najbolju predstavu.

Program:

 

22.3., SRIJEDA

Svečano otvaranje u 11.00 sati:

pozdravni govori uzvanika

IGRA

DRAMSKI STUDIO DJEČJEG KAZALIŠTA DUBRAVA

Voditeljica: Iva Lehunšek Panić

11.00 sati, Bjelovarsko kazalište

 

23.3., ČETVRTAK

POBUNA KNJIGA

PUČKO OTVORENO UČILIŠTE VELIKA GORICA, DRAMSKI STUDIO

Režija: Gabrijela Špehar i polaznici dramskog studija

Umjetničko-pedagoško vodstvo: Sandra Toplek, Natalija Kos, Gabrijela Špehar

11.00 sati, Dom kulture

 

POHVALA LUDOSTI

DJEČJE KAZALIŠTE BRANKA MIHALJEVIĆA U OSIJEKU / DRAMSKI STUDIO ZA SREDNJOŠKOLCE

Voditeljica: Areta Ćurković

14.15 sati, Dom kulture

 

SRETNI DANI

(prema istoimenom romanu Mire Gavrana)

ZAGRABAČKO KAZALIŠTE MLADIH - UČILIŠTE

Umjetničko-pedagoško vodstvo: Grozdana Lajić Horvat

16.30 sati, Dom kulture

 

 

 

 

 

24.3., PETAK

 

NEOBUZDANI GALEB

(prema knjizi R. Bacha: Galeb J. Livingston)

KAZALIŠNA RADIONICA MALIK RIJEKA

Režija: Andrea Crnković

9.00 sati, Dom kulture

 

DNEVNIK ANE FRANK

- fragmenti

KAZALIŠNI STUDIO MLADIH HNK U VARAŽDINU

Umjetničko-pedagoško vodstvo: Gordana Slivka

10.30 sati, Bjelovarsko kazalište

 

TREŠNJALOT

DRAMSKI STUDIO GRADSKOG KAZALIŠTA TREŠNJA / GRUPA 7A

(autorski projekt)

Umjetničko-pedagoško vodstvo: Iva Srnec

12.15 sati, Dom kulture

 

RAZREDNI NEPRIJATELJ

(Luka Mihovilović po motivima drame Nigela Williamsa)

ISTARSKO NARODNO KAZALIŠTE - GRADSKO KAZALIŠTE PULA / DRAMSKI STUDIO INK

Redatelj: Luka Mihovilović

17.30 sati, Bjelovarsko kazalište

 

 

25.3., SUBOTA

 

IVICA I MARICA, pseća priča

DRAMSKI STUDIO DADA KD PINKLEC

Redatelj: Davor Dokleja

10.00 sati, Bjelovarsko kazalište

 

VISOKA TEMPERATURA

DRAMSKI STUDIO KAZALIŠTA VIROVITICA

Umjetničko-pedagoško vodstvo/redateljica: Snježana Lančić

11.00 sati, Dom kulture

 

PROCES

(Juli Zeh)

DRAMSKI STUDIO TEATRA TIRENA

Dramatizacija i režija: Ines Škuflić-Horvat

12.00 sati, Bjelovarsko kazalište

 

RAZVALIT ĆU TE PO NJUŠCI

(prema istoimenom tekstu Ranera Hachfelda)

BJELOVARSKO KAZALIŠTE

Voditeljica: Maja Margareta Fabičević

14.00 sati, Dom kulture

 

 

 

PANIKA U MRAZOGRADU

DRAMSKI STUDIO DONATOLINA1- KL  ZADAR

Redatelji: Anđela Ćurković Petković i Irena Bausović

16,30 sati, Dom kulture

 

 

RADIONICA “KREATIVNA KOMUNIKACIJA”

Voditeljica: TAMARA CURIĆ

Radionica je namijenjena djeci, mladima i odraslima – ne plesačima, plesnim amaterima i svima koji se bave plesom ili bilo kojim drugim izričajem i svima koji rade s djecom i mladima.

 

ZAŠTIĆENI SADRŽAJ

Zanima vas cijeli tekst?

Teatar.hr financira se isključivo sredstvima svojih čitatelja. Stoga ostatak ovog teksta možete pročitati samo uz pretplatu ili SMS plaćanje. Pretplatiti se možete već za 1 kn dnevno.

Odgovori

Share on facebook
Share on twitter
POVEZANE VIJESTI
PRATITE NAS I NA
INBOX

Ne propustite naš dnevni Newsletter

Sažetak svih vijesti objavljenih prethodnog dana dostavljamo svakog jutra u vaš inbox

NAJČITANIJE
NAJNOVIJE