U sklopu renomiranog Seoul International Dance Festivala (SIDance), ZPA će izvesti predstavu Rekvijem za Z. koreografkinje Snježane Abramović Milković.
SIDance festival održava se u organizaciji Int'l Dance Council CID-UNESCO i jedan je od najvažnijih svjetskih plesnih festivala koji programira više od 60 radova iz preko 20 zemalja. Ove godine, predstava ZPA naći će se na programu zajedno sa renomiranim ansamblima iz Portugala, Španjolske, Italije, Nizozemske, Švedske, Njemačke, Austrije, Brazila, Palestine, Sjedinjenih američkih država i Japana.
ZPA nastavlja rad na promociji hrvatske kulture i suvremene umjetnosti u svijetu, a gostovanjem na SIDance festivalu ostvaruje jedinstvenu priliku za predstavljanje hrvatske plesne scene u Južnoj Koreji, pred tamošnjom publikom ali i brojnim programatorima koji dolaze iz svih dijelova svijeta.
U Zagrebu pak Rekvijem igra 29. listopada na sceni Zagrebačkog kazališta mladih.