• NASLOVNICA
  • >
  • BLOG
  • >
  • Zašto Gavella u novu sezonu ulazi bez ravnatelja?

Zašto Gavella u novu sezonu ulazi bez ravnatelja?

...odnosno, gdje je zapelo?
ZAŠTIĆENI SADRŽAJ

Zanima vas cijeli tekst?

Teatar.hr financira se isključivo sredstvima svojih čitatelja. Stoga ostatak ovog teksta možete pročitati samo uz pretplatu ili SMS plaćanje. Pretplatiti se možete već za 1 kn dnevno.

2 odgovora

  1. Zapelo je na tome da kultura nije nešto što je bitno za ovaj grad. S ravnateljem ili bez njega, s programom ili bez njega, kakva je njih razlika? Kazalište ionako za “Velike dečke” ne služi tome da bi se u njemu izvodio neki program.

  2. Čudno, zbilja! Bit će da je Gazda opet zaspao.
    A možda program g. Svrtana ipak nije tako briljantan kako se mislilo, s obzirom da je tako glatko i premoćno pobijedio program gđe Banović, koji je ipak, prema uvidu Kazališnog vijeća Gavelle, jedva dobar?
    Program valja hitno doraditi, a one i oni koji tu obično uskoče (kao naprimjer i Gazdi) još su po plažama. Frka!

Komentirajte

POVEZANE VIJESTI
PRATITE NAS I NA
INBOX

Ne propustite
naš
Newsletter

Sažetak svih vijesti objavljenih prethodnog dana dostavljamo svakog jutra u vaš inbox

NAJČITANIJE