Loading Events
Tražilica izvedbi

Event Views Navigation

Kalendar

Events List Navigation

listopad 2017
17.10. 19:30 Ustav Republike Hrvatske Gavella Zagreb Gavelline večeri
17.10. 19:30 Apoksiomen HNK Zagreb Zagreb
17.10. 19:30 Naše nasilje i vaše nasilje HKD Sušak Rijeka
17.10. 20:00 Muškarci.hr Kerempuh Zagreb
17.10. 20:00 Šest lica traži autora HNK Split Split
17.10. 20:00 Nema života na Marsu HNK Varaždin Varaždin
17.10. 20:00 Ovo bi mogla biti moja ulica ZKM Zagreb
17.10. 20:00 Magic Evening Teatar &TD Zagreb
18.10. 10:00 Snježna kraljica Trešnja Zagreb
18.10. 11:00 Ovo bi mogla biti moja ulica ZKM Zagreb
18.10. 18:00 Ružno pače ZKL Zagreb pretpremijera
18.10. 19:00 Sumnjivo lice HNK Osijek Osijek
18.10. 19:30 Naše nasilje i vaše nasilje HKD Sušak Rijeka
18.10. 19:30 Ljudi od voska HNK Zagreb Zagreb Gavelline večeri
18.10. 19:30 Gospon lovac HNK Varaždin Varaždin
18.10. 20:00 Političar Centar Gervais Opatija FEN
18.10. 20:00 Jedan sluga, dva gospodara Kerempuh Zagreb
18.10. 20:00 Xdraw – Rescore ZPC Zagreb gostovanje
19.10. 10:00 Ritam tam – bajka o ritmu Centar Gervais Opatija FEN
19.10. 10:00 Snježna kraljica Trešnja Zagreb
19.10. 10:00 Zdrav i čisti dom, to je baš po mom ZKM Zagreb
19.10. 11:00 Zdrav i čisti dom, to je baš po mom ZKM Zagreb
19.10. 15:00 #generacija Mala scena Zagreb
19.10. 18:00 Porin HNK Osijek Osijek
19.10. 18:30 Majstor Jura Umjetnički paviljon Juraj Šporer Opatija FEN
19.10. 19:00 Ružno pače ZKL Zagreb premijera!!!
19.10. 19:30 Šest lica traži autora Gavella Zagreb Gavelline večeri
19.10. 19:30 Tko pjeva zlo ne misli HNK Zagreb Zagreb
19.10. 19:30 Zajc Stand Up HNK Rijeka Rijeka
19.10. 19:30 Revizor Komedija Zagreb pretpremijera
19.10. 19:30 Hotel Bellevue HNK Varaždin Varaždin
19.10. 20:00 Kako ubiti suprugu ili supruga bez suvišnih zašto KNAP Zagreb
19.10. 20:00 Predstava Hamleta u selu Mrduša Donja Kerempuh Zagreb
19.10. 20:00 Predstava Hamleta u selu Mrduša Donja HNK Zadar Zadar
19.10. 20:00 Rollercoaster ZPC Zagreb
19.10. 20:00 SHAKEspeare na EXit Teatar EXIT Zagreb
19.10. 20:30 Kako život Centar Gervais Opatija
20.10. 10:00 Igra se nastavlja Centar Gervais Opatija FEN
20.10. 10:00 Zdrav i čisti dom, to je baš po mom ZKM Zagreb
20.10. 18:00 Krvavi svatovi HNK Osijek Osijek
20.10. 18:30 Samo jedna žena Umjetnički paviljon Juraj Šporer Opatija FEN
20.10. 19:00 Snježna kraljica Trešnja Zagreb
20.10. 19:00 Roman u raljama drame ZKM Zagreb tribina
20.10. 19:00 Stonoga Goga GKL Split Split premijera!!!
20.10. 19:30 Revizor Komedija Zagreb premijera!!!
20.10. 19:30 Medeja Gavella Zagreb gostovanje / Gavelline večeri
20.10. 19:30 Ero s onoga svijeta HNK Zagreb Zagreb
20.10. 19:55 Ubojstvo u klubu Quasimodo HNK Split Split
20.10. 20:00 Ustav Republike Hrvatske Kerempuh Zagreb
20.10. 20:00 Rollercoaster ZPC Zagreb
20.10. 20:00 Gasterbajterski Božić Histrionski dom Zagreb Bobijevi dani smijeha
20.10. 20:00 OtpisaNE Vidra Zagreb
20.10. 20:00 Ja, Tata! Teatar EXIT Zagreb
20.10. 20:30 Igra u dvoje Centar Gervais Opatija FEN
21.10. 11:00 Iš’o Viljo u dućan Umjetnički paviljon Juraj Šporer Opatija FEN
21.10. 17:00 Prvo more Umjetnički paviljon Juraj Šporer Opatija FEN
21.10. 17:00 Snježna kraljica Trešnja Zagreb
21.10. 17:00 Stonoga Goga GKL Split Split
21.10. 18:00 Apoksiomen HNK Zagreb Zagreb
21.10. 19:00 Moje pjesme, moji snovi HNK Osijek Osijek Obiteljska subota
21.10. 19:30 Zajc Stand Up HNK Rijeka Rijeka
21.10. 19:30 Revizor Komedija Zagreb
21.10. 19:30 2:14 h Gavella Zagreb Gavelline večeri
21.10. 20:00 Nora – trenutak pobune KNAP Zagreb
21.10. 20:00 Ritina škola Mala scena Zagreb
21.10. 20:00 Miris lovine Histrionski dom Zagreb Bobijevi dani smijeha
21.10. 20:00 Narodni heroj Ljiljan Vidić Kerempuh Zagreb
21.10. 20:00 Derviš i smrt HNK Split Split
21.10. 20:00 Bouquets from the Finest Graves ZPC Zagreb
21.10. 20:00 Hinkemann ZKM Zagreb
21.10. 20:00 Njuške Teatar EXIT Zagreb
21.10. 20:00 Koltovi genarala Pattona HNK Zadar Zadar
21.10. 23:00 (B)luzeri narodnjaci Kerempuh Zagreb
22.10. 11:00 Snježna kraljica Trešnja Zagreb
22.10. 11:00 Pinokio Žar ptica Zagreb
22.10. 18:30 Folk Acts Umjetnički paviljon Juraj Šporer Opatija FEN
22.10. 20:00 Dobri čovjek iz Sečuana Centar Gervais Opatija FEN
22.10. 20:00 Jedan sluga, dva gospodara Kerempuh Zagreb
22.10. 20:00 Hinkemann ZKM Zagreb
22.10. 20:00 Frizeraj Histrionski dom Zagreb Bobijevi dani smijeha
22.10. 20:00 Krokodili HNK Varaždin Varaždin
23.10. 09:45 Stonoga Goga GKL Split Split
23.10. 19:00 La Bohème HNK Rijeka Rijeka premijera!!!
23.10. 19:30 Revizor Komedija Zagreb
23.10. 19:30 Romanca o tri ljubavi Gavella Zagreb
23.10. 20:00 Jedan sluga, dva gospodara Centar Gervais Opatija
23.10. 20:00 OtpisaNE Histrionski dom Zagreb
23.10. 20:00 Derviš i smrt HNK Split Split
23.10. 20:00 Krokodili HNK Varaždin Varaždin
23.10. 20:00 Egzorcizam INK Pula
23.10. 20:00 Drugovi, ja se ni sada ne stidim svoje komunističke prošlosti ZKM Zagreb gostovanje
23.10. 21:30 Tesla Anonimus Gavella Zagreb
24.10. 09:45 Stonoga Goga GKL Split Split
24.10. 10:00 Snježna kraljica Trešnja Zagreb
24.10. 19:30 Apoksiomen HNK Zagreb Zagreb
24.10. 19:30 Revizor Komedija Zagreb
24.10. 19:30 Tako je (ako vam se tako čini) HNK Zagreb Zagreb gostovanje
24.10. 19:30 Kralj Ubu HNK Rijeka Rijeka
24.10. 19:30 Nevidljivi Gavella Zagreb
24.10. 20:00 Nema života na Marsu HNK Varaždin Varaždin
+ Preuzmite kalendar