NASLOVNICA → PREDSTAVE


<
predstavavrsta(ko)produkcija
Sestre Macaluso 24.1. 2014 drama Atto Unico, Compagnia Sud Costa Occidentale, Festival d’Avignon, Folkteatern, Teatro Stabile di Napoli, Théâtre National Bruxelles
Ramona 2012 drama Prima Donna, Tcmj - Mona Guichard, Théâtre Gabriadze
Tango Piazzolla 18.3. 2017 plesna predstava Landesbühnen Sachsen
Novo doba 21.1. 2017 drama ArtHub, BITEf
Derviš i smrt 14.8. 2017 plesna predstava HNK Split, Splitsko ljeto
Doručak šampiona 11.8. 2017 drama BITEf, Ulysses
Moja ti 5.6. 2017 drama Atelje 212, Sterijino pozorje
Lice 22.12. 2015 drama Atelje 212
Dar – mar 9.4. 2015 drama Atelje 212
Medeja 13.1. 2017 drama SNG Maribor
Revizor (Komedija) 20.10. 2017 drama Komedija
Apoksiomen 13.10. 2017 balet HNK Zagreb, ,
Tko pjeva zlo ne misli 28.9. 2017 HNK Zagreb
Blockbuster 27.9. 2015 crossover Pi 3.1415,
What if They Went to Moscow? 18.9. 2014 drama Vértice de teatro, ,
Crvena soba (The Red Room) 27.4. 2016 balet Makedonska opera i balet
Aziz ili Svadba koja je spasila Zapad 9.8. 2017 drama HNK Split, Splitsko ljeto
Gospoda Glembajevi (DLJI) 6.8. 2017 drama DLJI, Dubrovačke ljetne igre
Seviljski brijač (Splitsko ljeto) 14.7. 2017 opera HNK Split, HNK Zagreb, Splitsko ljeto
Čekaonica (Atelje 212) 23.1. 2010 drama Atelej 212, CK Pančevo
Franky i Johnny 15.4. 2016 drama Beo art 2015, NP Beograd, NP Sombor
Aretej (Teatar poezije) drama Teatar poezije
U agoniji (Beo art ) 30.12. 2016 drama Beo art 2015
Kakva majka, takva kći 7.7. 2017 drama Smješko
Plac Cai shichang 3.7. 2017 plesna predstava Eurokaz, ZPA, ZPC
Kraljica lopte 30.6. 2017 opereta Studentski zbor UMAS
Orlando 28.7. 2017 opera Dubrovačke ljetne igre
Jami distrikt crossover Bitef teatar, Centar za kulturu Tivat, Festival Maszk, Firchie Think Tank Studio
Gala – koncert zvijezda sanktpeterburškog baleta, opere i mjuzikla
Radnice u gladovanju 9.6. 2017 crossover ZKM
Ptice (balet) 3.7. 2015 balet Bitef teatar, Novi tvrđava teatar
Marin Držić – Viktorija od neprijatelja 20.8. 2017 drama Dubrovačke ljetne igre
Peter Kušter 7.12. 2016 crossover SNG Nova Gorica
Ožalošćena porodica (SLJG Celje / Prešernovo gledališče Kranj) 24.9. 2016 drama Prešernovo gledališče Kranj, SLJG Celje
Gospoda Glembajevi (balet) 30.5. 2017 balet HNK Zagreb
Tesla Anonimus 24.5. 2017 drama Gavella
Dnevnik fejkbuk idiota 2017 monodrama Scena Gorica
pazi. mazi. voli. 19.5. 2017 za djecu i mlade Mala scena
Talijanski slamnati šešir 12.5. 2017 drama Komedija
Mizantrop (HNK Rijeka) 24.5. 2017 drama HNK Rijeka
Nevidljivi 11.5. 2017 drama Gavella
Dokle pogled seže 31.10. 2016 drama Zetski dom
Ivanov (HNK Zagreb) 5.5. 2017 drama HNK Zagreb
Ljepotica iz Leenanea (HNK Šibenik) 21.4. 2017 drama HNK Šibenik
Političar 3.4. 2017 monodrama B GLAD produkcija
Na kavi ispod trepavica 29.4. 2017 plesna predstava ZPC
Galeb (OKT) 22.2. 2014 drama OKT - Vilnius City Theatre
Ivanov (NP Beograd) 12.10. 2016 drama NP Beograd
Morphed 16.8. 2014 plesna predstava Tero Saarinen Company, ,
Room N*7 8.4. 2017 crossover Dance Company &M
Narodni heroj Ljiljan Vidić 21.4. 2017 drama Kerempuh
Don Carlo 10.4. 2017 opera HNK Zagreb
Črna mati zemla 1.4. 2017 drama ZKM
Pimpinone 30.3. 2017 opera Mala scena, Sve ostalo je glazba
Srce veće od ruku (Gavella) 28.3. 2017 drama Gavella
Zbogom Natalija Petrovna 27.3. 2017 drama Playdrama
Razlikovanja 24.3. 2017 plesna predstava Kultura promjene SC, MARMOT
Krvavi svatovi 10.3. 2017 drama HNK Osijek
Labuđe jezero (HNK Zagreb, 2017.) 17.3. 2017 balet HNK Zagreb
Ćiro 11.3. 2017 monodrama Kerempuh
La Sylphide 10.3. 2017 balet HNK Split
Samo jedna žena 3.3. 2017 monodrama Gala teatar
Nori krtica Martin 2.3. 2017 monodrama Kazalište Oberon, Kazalište Virovitica
Ponoć 10.3. 2017 drama ADU, ZKM
Zora riđokosa 17.3. 2017 za djecu i mlade Trešnja
Komet 10.3. 2017 drama Gavella
Tri treća tromjesječja 24.2. 2017 drama GK Joza Ivakić
Romanca o tri ljubavi (Gavella) 16.2. 2017 drama Gavella
Romanca o tri ljubavi (HNK Split) 24.2. 2017 drama HNK Split
Ćelava pjevačica (HNK Zadar) 24.2. 2017 drama HNK Zadar
Plava boja snijega (Žar ptica) 25.2. 2017 za djecu i mlade Žar ptica
Byron 24.2. 2017 mjuzikl Komedija
Zimska priča (HNK Zagreb) 12.2. 2017 drama HNK Zagreb
Zaljubljen u tri naranče 17.2. 2017 opera HNK Zagreb
Put oko svijeta u 80 dana 11.2. 2017 za djecu i mlade HNK Rijeka
Djevojačka večer (2017) 4.2. 2017 drama INK
Magic Evening 2.2. 2017 drama Kultura promjene SC, Teatar ITD
Cabaret Valeska 29.1. 2017 crossover
Neprijatelj naroda 21.1. 2017 drama HNK Split
Traži se novi suprug 21.1. 2017 drama Kerempuh
Skup (KMD) 20.1. 2017 drama KMD
Oleanna (Scena Ribnjak) 13.1. 2017 drama
Gaćice 9.1. 2017 drama HNK Šibenik
Otello (HNK Rijeka) 28.1. 2017 opera HNK Rijeka
Jesenja sonata (HNK Rijeka) 12.1. 2017 drama HNK Rijeka
Ustav Republike Hrvatske 25.2. 2017 drama Kerempuh
Hamlet (JDP) 17.9. 2016 drama JDP
Ljudi od voska 30.12. 2016 drama
Srećkovići 19. 12. 2016 drama Teatar Susret
Koltovi generala Pattona 16.12. 2016 drama KNAP
Odraz 10.12. 2016 plesna predstava Histeria Nova
Lampedusa Beach 11.12. 2016 crossover Hotel Bulić, Tvornica Kulture
Jezične varijacije 15.12. 2016 drama Binocular teatar
Ostavljam te 8.12. 2016 drama HNK Zadar
Predstava za četiri glumca i… crossover Qendra Multimedia
Noćni život 23.12. 2016 drama ZKM
Bouquets from the Finest Graves 9.12. 2016 performans dance_lab collective, HIPP, ZPC
Čikaške perverzije 1993 drama
Vjetropola 2.12. 2016 za djecu i mlade DK Dubrava
Čuvaj se vuka ili Crvenkapica 10.12. 2016 za djecu i mlade HNK Rijeka
Snježna bajka 3.12. 2016 scenski kolaž HNK Rijeka
Mali princ (INK) 6.6. 2016 za djecu i mlade INK
Duet 13.12. 2016 drama Teatar Vihor
Mrtva svadba (HNK Varaždin) 2.12. 2016 crossover Eurokaz, HNK Varaždin
Turia i Plamenko 1.12. 2016 opera HNK Šibenik
Nikad nije kasno 15.12. 2016 drama GFUK
Maria Stuart 2.12. 2015 drama Narodno pozorište Beograd
Priče iz Bečke šume 5.12. 2016 drama Gavella
Snježna kraljica (ZKL) 2.12. 2016 za djecu i mlade ZKL
Carevo novo ruho (Trešnja) 1.12. 2016 za djecu i mlade Trešnja
The Devil’s Garden / Gorski vrt 3.12. 2016 plesna predstava ZKM, ZPA,
Vitez slavonske ravni 9.12. 2016 drama HNK Osijek
Govori mi o Augusti (GD Histrion) 25.11. 2016 drama GD Histrion, Teatar manje je više
Mala Floramye (HNK Split) 3.12. 2016 opereta HNK Split
I živjele su sretno…? 2.12. 2016 drama Scena Gorica
#Varaždin 25.11. 2016 crossover HNK Varaždin
Medeja, semioklazam 19.11. 2016 crossover Eurokaz, Kraljevsko pozorište Zetski dom
Teror tolerancije 15.11. 2016 drama Kultura promjene SC, Teatar ITD
Majstor Jura 13.11. 2016 drama Scena Ribnjak, Tragači
Paulina u prepunom svijetu 13.11. 2016 plesna predstava.za djecu i mlade CeKaTe
Durica – Male ljubavi 12.11. 2016 za djecu i mlade Žar ptica
Nije bila peta, bila je deveta 11.11. 2016 drama Komedija
Zaboravi Hollywood 27.1. 2017 drama Teatar Gavran
Pluća (EXIT) 26.11. 2016 drama EXIT, GK Sisak
Konferencija ptica 28.11. 2015 crossover Gledališče Glej
Ajmo na fuka 19.2. 2015 drama HNK Mostar, NP Mostar
Porin 4.11. 2016 opera HNK Osijek
Šest lica traži autora (HNK Split 2016.) 18.11. 2016 drama HNK Split
Moja nuklearna ljubav 28.10. 2016 drama Teatar Rugantino, ,
Nebo nad Zagrebom 28.10. 2016 drama GD Histrion, Gustl teatar
Sjajni momci 23.6. 2016 drama Baš produkcija
Gostioničarka Mirandolina / La locandiera 26.11. 2016 drama HNK Rijeka
Tamni pejzaži – Bolero 11.11. 2016 balet HNK Zagreb
Don Pasquale 30.9. 2016 opera HNK Zagreb, SNG Maribor
Dogma & Šah-mat 21.10. 2016 balet HNK Rijeka
Eko Eko (Trešnja) 21.10. 2016 za djecu i mlade Trešnja
Kako život 15.10. 2016 drama Kazalište Moruzgva
Genetika pasa 11.4. drama Dramski teatar Skopje,
Egzorcizam 15.10. 2016 drama INK
Pričokrad 14.10. 2016 za djecu i mlade DK Dubrava
Shakespeare Pir 7.10. 2016 drama GK Joza Ivakić, Kazalište Virovitica
U zvijezde 7.10. 2016 za djecu u mlade GKL Split
Mjuzikl Pacijenti 4.10. 2016 mjuzikl B GLAD produkcija, KD Lisinski,
Od tišine do glazbe – koncert za anegdotu i klavir 19.11. 2016 cabaret Teatar Erato
Werther 3.10. 2016 opera HNK Rijeka
Motel Mrak (HD Vukovar) 30.9. 2016 drama Hrvatski dom Vukovar
Zbunjoza 14.10. 2016 drama GKM, Playdrama
Parovi 27.11. 2016 drama Teatar Gavran
Bjegunke 30.9. 2016 drama KMD
Nazisupermenschen – strava uobičajenog 21.1. 2016 crossover Showcase Beat Le Mot
Kneginja čardaša (Komedija 2016) 14.10. 2016 opereta Komedija
Sherlock Holmes 15.10. 2016 za djecu i mlade ZKM
Yolo 30.9. 2016 plesna predstava MASA
Undercurrent 29.9. 2016 plesna predstava llinkt!, ZPC
Prosjačka opera (NP Sarajevo) 7.11. 2015 drama NP Sarajevo
Mi smo oni na koje su nas roditelji upozoravali 25.2. 2016 drama BNP Zenica,
Mriješćenje šarana 17.5. 2016 drama Atelje 212
Čarobni kolač 23.9. 2016 za djecu i mlade DK Branka Mihaljevića, GK Joza Ivakić
Jedan sluga, dva gospodara 4.11. 2016 drama Kerempuh
Pričaonica Tri praščića 24.9. 2016 za djecu i mlade Teatar Poco Loco
Coprnica Dragica – Priča o Zagrebu nekad 25.8. 2016 za djecu i mlade Lutkovno gledališče Maribor, Puna kuća
S razlogom 18.9. 2016 za djecu i mlade KD Pinklec, LOFT
Taksimetar 7.10. 2016 drama Teatar EXIT
2:14 h 17.9. 2016 drama Kazalište Virovitica, UAOS
Tri zime (MGL) 21.4. 2016 drama MGL
Duh koji hoda (Prometejev put) 15.9. 2015 drama Cenatr za razvoj vizuelne kulture, SNP Novi Sad
Cvrčak i mravi 7.10. 2016 za djecu i mlade ZKL
Ritam tam – bajka o ritmu 16.9. 2016 za djecu i mlade SSP, Trešnja
Crna Petra 28.9. 2016 za djecu i mlade Mala scena, Triko Cirkus Teatar
Zmaj u ormaru 9.9. 2016 za djecu i mlade DK Dubrava
Majstor i Margarita (HNK Rijeka) 16.9. 2016 drama HNK Rijeka
Sportski život letećeg Martina 8.9. 2016 za djecu i mlade Mala scena
Zvižduk s Bukovca 1.10. 2016 za djecu i mlade Žar ptica
Kvadratura kruga 6.9. 2016 drama Gllugl, HNK Varaždin
Bog masakra (HNK Varaždin) 20.9. 2016 drama HNK Varaždin
Egzibicionista 16.1. 2003 drama Atelje 212
Kafa i cigarete – pozdrav iz Beograda 29.9. 2015 drama Atelje 212
Madame Butterfly 2009 opera Sferisterio Opera Festival
Tartuffe (HNK Zagreb) 30.9. 2016 drama HNK Zagreb
Gurre Lieder 22.9. 2016 oratorij HNK Zagreb, HRT, KD Vatroslava Lisinskog, MUZA
Tuge 10.4. 2016 drama Das Fräulein (Kompanie), , , , , , ,
Vremensko putovanje kroz sobu 17.3. 2016 crossover chelfitsch, , , , , , , , , , ,
Brak Marije Braun (Schaubühne) 6.6. 2007 drama Schaubühne
Gospođa Bovary 16.9. 2016 drama Gavella
Zimska priča (Gavella 1956.) 14.4. 1956 drama Gavella
Mačka na vrućem limenom krovu (Gavella 1956.) 12.5. 1956 drama Gavella
Scapinove spletke 28.6. 1956 drama Gavella
Jovadin 28.10. 1956 drama Gavella
Svjetionik 7.12. 1956 drama Gavella
Svoga tela gospodar (Gavella) 29.12. 1956 drama Gavella
Znakovi za najmanje za djecu i mlade Smješko
Na putu 4.8. 2016 plesna predstava HNK Split, Splitsko ljeto
Mrtva svadba (Zadarsnova) 7.8. 2016 drama Zadarsnova
Kafetarija 31.7. 2016 drama Dubrovačke ljetne igre
Turandot (ST ljeto) 14.7. 2016 opera Splitsko ljeto
Buža 19.7. 2016 drama HNK Split, Splitsko ljeto
Tko se boji Virginije Woolf? (Gledališče Koper) 16.5. 2014 drama Gledališče Koper
Othello (DLJI) 20.8. 2016 drama DLJI
Jedan čovjek, dva šefa 16.6. 2016 drama HNK Osijek
Velika bilježnica (ZKM) 4.6. 2016 drama ZKM
Naše nasilje i vaše nasilje 29.5. 2016 crossover HNK Rijeka, Kunstfest Weimar, SMG Ljubljana, Wiener Festwochen, Zürcher Theaterspektakel
Folk acts 13.5. 2016 cabaret ADU, de facto, ZKM
Zagrebački vremeplovci 16.5. 2016 za djecu i mlade ZKL
A je to! 13.5. 2016 za djecu i mlade Nu:Write Theatre Festival Zagreb, Trešnja
Višnjik (SNG Maribor) 18.9. 2015 drama Drama SNG Maribor
Peer Gynt (SNG Maribor) 6.11. 2015 balet Balet SNG Maribor
Petar Pan (HNK Zagreb) 30.6. 2016 balet HNK Zagreb
Liliom (SNG Ljubljana) 27.2. 2016 drama Drama SNG Ljubljana
Pad 7.5. 2016 drama ZKM
Poludjela lokomotiva 15.9. 2012 drama Drama SNG Ljubljana
Moje pjesme, moji snovi 29.4. 2016 mjuzikl HNK Osijek
Prah 15.11. 2015 drama Šabačko pozorište
Brašno u venama 8.4. 2015 drama MESS, SARTR
Voz 24.10. 2015 drama Zvezdara teatar
Zmaj 3.5. 2016 drama Kerempuh
Filumena Marturano (Gavella) 7.5. 2016 drama Gavella
Gospođica iz Maxima 29.4. 2016 drama Komedija
Tri zime 30.4. 2016 drama HNK Zagreb
Anatomija mačke 21.4. 2016 plesna predstava 21:21, ZKM
Macbeth (KMD) 22.4. 2016 drama KMD
Vampirska kronika: Jure Grando 20.4. 2016 drama INK
Tri sestre (HNK Osijek) 8.4. 2016 drama HNK Osijek
Čelične magnolije (HNK Varaždin) 10.4. 2016 drama HNK Varaždin
Braća Grimm i princeza Luise 8.4. 2016 za djecu i mlade Trešnja
Melodrama 7.4. 2016 drama HNK Split
Mali bračni zločini 1.4. 2016 drama HNK Split
Agrippina 16.4. 2016 opera HNK Zagreb, MUZA
Manon Lescaut (HNK Zagreb 2015) 8.4. 2016 opera HNK Zagreb
Kao na nebu 25.3. 2016 drama Gavella
Romeo i Julija (HNK Zagreb 2015) 19.3. 2016 balet HNK Zagreb
Kasandra 15.3. 2016 drama HNK Rijeka
Dica 18.3. 2016 za djecu i mlade GKM Split
Sluškinje (Teatar ITD) 8.3. 2016 drama Kultura promjene SC, Teatar ITD
Bajka o Žar ptici 12.3. 2016 za djecu i mlade Žar ptica
Šuma Striborova (DK Dubrava) 20.3. 2016 za djecu i mlade DK Dubrava
Juha od bundeve 7.3. 2016 za djecu i mlade KLZ
Nije me strah 10.3. 2016 za djecu i mlade DK Branka Mihaljevića
Ernani 5.3. 2016 opera HNK Split
Žena 4.3. 2016 drama HNK Zagreb
Godišnja doba (ZKL) 4.3. 2016 za djecu i mlade ZKL
Crna knjiga 11.3. 2016 crossover ZKM,
Vanja i Sonja i Maša i Picko 23.2. 2016 drama Komedija
Balade Petrice Kerempuha (HNK VŽ) 26.2. 2016 drama HNK Varaždin
Policija 26.2. 2016 drama Kerempuh
Idi negdje drugdje 17.2. 2016 drama KUFER
Vragolasta djevojka (HNK Split) 20.2. 2016 balet HNK Split
Pola – pola 18.2. 2016 za djecu i mlade KD Pinklec, Teatar EXIT, Teatar Poco Loco
Veliko pužovanje 19.2. 2016 za djecu i mlade Zorin dom
Nove pustolovine Don Quijotea 11.2. 2016 drama HNK Zagreb
Rigoletto (RI) 6.2. 2016 opera HNK Rijeka
Figarov pir (ZG) 6.2. 2016 opera HNK Zagreb
Cvilidreta 5.2. 2016 GK Trešnja
Puž 30.1. 2016 za djecu i mlade Mala scena
Bitka na Neretvi 30.1. 2016 crossover Bacači sjenki
Priroda i društvo 5.3. 2016 crossover HDS ZAMP, SKROZ, ZKM
Črčke 29.1. 2016 za djecu i mlade VRUM, ,
Malena 22.1. 2015 drama Gavella
Disco svinje 23.1. 2016 drama
Loptice 21.1. 2016 mjuzikl B GLAD produkcija,
Strašni roditelji 27.1. 2016 drama HNK Split
Živjet ćemo bolje 16.1. 2016 drama Hotel Bulić, ZKM
Ivica i Marica za djecu i mlade ZKL
Ubiti Zorana Đinđića 5.10. 2012 crossover SKC Novi Sad
Čarobni brijeg 30.12. 2015 drama ZKM
Amelija ide na ples 15.12. 2015 opera Mala scena, ,
Laživac 16.12. 2015 drama HNK Šibenik
Duša od krumpira 22.12. 2015 drama
Crno – bijelo 20.12. 2015 drama Pierre Vally Teatar
Evanđelje 11.12. 2015 crossover Emilia Romagna Teatro Fondazione, HNK Zagreb, Maison de la Culture d’Amiens, Théâtre de la Place – Liége, Théâtre de Vidy
Posljednja Freudova seansa 13.12. 2015 drama Planet Art
Malo morgen 3.12. 2015 drama KNAP
Dom Bernarde Albe 7.12. 2015 drama HNK Zadar
Prvi put kad sam ti vidjela lice 9.12. 2015 drama Kultura promjene SC, Teatar ITD
Bez drugog 3.12. 2015 crossover Eurokaz,
Jugoslavija, moja domovina 11.4. 2015 drama SNG Ljubljana
Kašeta brokava 27.11. 2015 drama HNK Split
(B)luzeri narodnjaci 28.11. 2015 cabaret Kerempuh
Od terora. Od borbe. Od boli. RASPLITANJE. 28.11. 2015 crossover Četveroruka
Bife Titanik 23.1. 2016 crossover Eurokaz
U registraturi 27.11. 2015 drama Gavella
Spone 27.11. 2015 plesna predstava ZKM, ZPA
Doviđenja, djeco! 26.11. 2015 Eurokaz,
Projekt višegodišnjeg nasada jabuka 18.11. 2015 crossover , ,
Desnica: Igre proljeća i smrti 19.11. 2015 drama Teatar VeRRdi
Priče iz Vukovara 14.11. 2015 drama HNK Split
Škrtac (HNK Varaždin) 21.11. 2015 drama HNK Varaždin
Na kraju tjedna 21.11. 2015 drama HNK Zagreb
Modrobradi 13.11. 2015 balet HNK Zagreb
Sablazan u dolini šentflorijanskoj drama Slovensko narodno gledališče Maribor
Dugonja, Vidonja, Trbonja (HNK Rijeka) 28.11. 2015 za djecu i mlade HNK Rijeka
Hinkemann (2015) 7.11. 2015 drama ZKM
Bella figura 6.11. 2015 drama HNK Zagreb
U hodu 29.10. 2015 plesna predstava MARMOT
Posljednji dani mira 29.10. 2015 drama Kultura promjene SC, RUPER, Teatar ITD
Malo blago 17.10. 2015 drama HNK Varaždin
Gulliver 3.10. 2015 za djecu i mlade HNK Rijeka,
Andrea Chénier 14.11. 2015 opera HNK Rijeka
Miris lovine 25.10. 2015 drama Kazalište Moruzgva
Sicilijanske večernje 24.10. 2015 opera HNK Zagreb
born to please 21.10. 2015 crossover de facto, , ,
Bljesak zlatnog zuba 30.10. 2015 drama Komedija
Displaced 15.10. 2015 plesna predstava Aleksandra Janeva Imfeld, No problem production, PC Tala, Pogon Jedinstvo
Trnoružica (Teatar Naranča) 7.3. 2015 za djecu i mlade Teatar Naranča
Postaje 15.10. 2015 plesna predstava ZPC
Tosca (os) 30.10. 2015 opera HNK Osijek
Domaća zadaća 16.10. 2015 za djecu i mlade Trešnja
Blak 7.10. 2015 drama INK
Leticija i Ljublist 15.10. 2015 drama Mala scena
Moj prijatelj Mačkodlak 7.10. 2015 za djecu i mlade GKL Split
Priča o Bljaksonima ili zašto treba dobro jesti 6.10. 2015 za djecu i mlade Kazalište Prijatelj
Kako preživjeti zombi apokalipsu 25.9. 2015 za djecu i mlade GKM Split
Sex 16.10. 2015 plesna predstava HNK Rijeka
Manipulacije 23.5. 2015 crossover Via Negativa (Ljubljana), , , ,
George Kaplan 26.9. 2015 drama Playdrama,
Palčica 25.9. 2015 za djecu i mlade ZKL
Nas dva i ja 26.9. 2015 drama Ludens teatar, Teatar EXIT
Kompleks Ristić 20.9. 2015 crossover BITEf, HNK Rijeka, MOT, SMG
Kazimir i Karolina (Atelje 212) 18.12. 2014 drama Atelje 212
Divlje meso 13.3. 2015 drama NP Sarajevo
Avgust u okrugu Osejdž 2.3. 2014 drama Atelje 212
U agoniji 2.10. 2015 drama PUK - Putujuće kazalište, Scena Ribnjak
Maratonci trče počasni krug 22.12. 2015 drama Kerempuh
About Ohno Kazuo / A Story of Lady ‘O’ 2013 plesna predstava Takao Kawaguchi
Nad grobom glupe Europe (Hrvatska rapsodija) 18.9. 2015 drama HNK Rijeka
Koreografska fantazija br. 2 18.9. 2015 plesna predstava Sodaberg
O janjetu koje je palo s neba za djecu i mlade Naivno kazalište Liberec
Glečer 16.9. 2015 plesna predstava Kik Melone, ZKM
Tutu za djecu i mlade Lichtbende
Kako je otkriveno letenje 24.10. 2014 za djecu i mlade Pozorište mladih Novi Sad
Patka, smrt i tulipan 16.10. 2014 za djecu i mlade Lutkovno gledališče Ljubljana
Sušak, Sušak (čakavski mjuzikl) 12.9. 2015 mjuzikl HNK Rijeka,
Pinokio (Žar ptica) 1.10. 2015 za djecu i mlade Žar ptica
39 stepenica (NP Tuzla) 5.12. 2014 drama NP Tuzla
Tko je ubio Pašteticu? 10.9. 2015 za djecu i mlade Mala scena
Nećeš, razbojniče! 4.9. 2015 drama GK Joza Ivakić, Kazalište Virovitica
Pluća 30.11. 2013 drama Schaubühne am Lehniner Platz
NO 51 Moja žena se naljutila 10.5. 2014 crossover NO99
Višnjik (TG STAN) drama TG STAN, , , , , , ,
Go down, Moses 25.10. 2014 crossover Societas Raffaello Sanzio, , , , , , , , , , , , ,
Antigona – 2000 godina kasnije 15.8. 2015 drama MESS, Teatar Ulysses,
5 do 12 7.8. 2015 plesna predstava HNK Split
Ibsenov ‘Neprijatelj naroda’ kao Brechtov poučni komad 20.12. 2014 Centar za kulturnu dekontaminaciju
Dogville 19. 12. 2014 crossover Fast Forward, Mikser, SKC Novi Sad
Out of Season 18.9. 2015 plesna predstava Public Recordings, ,
Uobraženi bolesnik 24.4. 2015 drama JDP
Fall Fell Fallen 2012 crossover Lonely circus
Umišljeni bolesnik (Gavella 2015.) 19.9. 2015 drama Gavella
Koštana 24.9. 2013 drama Narodno pozorište Subotica
Dubrovačka trilogija (2015) 9.8. 2015 drama Dubrovačke ljetne igre
Dnevnik jednog luđaka 10.6. 2015 monoopera Moving Music Theatre
Ne plaćamo, ne plaćamo! 15.7. 2015 drama GD Histrion
Pečat 28.7. 2015 drama Teatar Ulysses
Ledeni mjesec 28.7. 2015 drama Dubrovačke ljetne igre, HDP, MSU
Lucid interval crossover Conflux, HIPP
Poruka u boci ili Misteriozan slučaj gospođice McFlashich 25.7. 2015 za djecu i mlade LOFT
Drakula 22.5. 2015 crossover SNG Maribor, Teatri Due di Parma, ZKM
Elementarne čestice 20.7. 2015 drama Dubrovačke ljetne igre
Diogeneš (2015) 11.7. 2015 drama GD Histrion
Stranac 27.6. 2015 crossover BADco
Sampling 25.6. 2015 plesna predstava 21:21, ,
Fantom Planinšak 25.6. 2015 crossover Kuća ekstremnog muzičkog kazališta, , ,
Samson i Dalila (2015) 14.7. 2015 opera Splitsko ljeto
Mamma mia! 18.6. 2015 mjuzikl Komedija
Rekvijem za 2 stolice / Stabat Mater 7.11. 2014 balet SNG Maribor
Hakanaï 4.10. 2013 crossover Adrien M / Claire B, , , ,
All Dressed up with Nowhere to Go (ZPC) 2013 plesna predstava ChoreoRoam Europe 2012
Supernatural 10.1. 2015 plesna predstava Michael Nijs, Nicole Barras, Simone Aughterlony, , , ,
Mislibolesnik ili hipohondrijakuš (HNK Varaždin) 16.6. 2015 drama s pjevanjem HNK Varaždin
Horizont događaja 26.6. 2015 plesna predstava O.N.E., Perforacije, ZKM
Kroćenje goropadnice 11.10. 2014 drama Kazalište Virovitica, ,
Migrant Bodies 23.10. 2014 plesna multimedijalna predstava HIPP, , , ,
Zoran i pas od porculana 13.6. 2015 drama HNK Rijeka,
Matilda (HNK Ši) 20.6. 2015 mjuzikl HNK Šibenik
Nevidljivi grad 21.7. 2015 drama Splitsko ljeto
Priče koje valja pripovjedati 8.6. 2015 drama INK
Lizistrata 22.12. 2014 drama Teatar Komedija Skopje
Švejk 21.11. 2014 drama Gledališče Koper, Kerempuh, MGL
Razbijeni vrč 13.2. 2015 drama JDP
Urnebesna tragedija 26.12. 2014 drama Crnogorsko narodno pozorište
Wonderland 1.6. 2015 plesna predstava Inbal Dance Theatre Company
Kad je Bog stvarao Dubrovnik 5.6. 2015 drama KMD
Bajadera (HNK Zagreb) 6.6. 2015 balet HNK Zagreb
‘Ko živ, ‘ko mrtav 5.6. 2015 drama Kerempuh
Tartuffe (SNG Nova Gorica) 12.3. 2015 drama SNG Nova Gorica
Elza hoda kroz zidove (ZKM) 29.5. 2015 drama ZKM,
Gospodin Mrak i tri bijela šeširića 23.5. 2015 za djecu i mlade Kazalište Virovitica
Daleka zemlja (2015) 23.5. 2015 drama HNK Zagreb
Don Quijote – bistri vitez tužnog lica 22.5. 2015 drama Novi život
Dedal 2.0 19.5. 2015 performans Kultura promjene SC, Teatar ITD
Sumnjivo lice 22.5. 2015 drama HNK Osijek
Don Giovanni (HNK Rijeka) 21.5. 2015 opera HNK Rijeka,
Tramvaj zvan čežnja (HNK Split) 16.5. 2015 balet HNK Split
Nomarramon 19.5. 2015 plesna predstava Pogon Jedinstvo, ,
Nesporazum (Gavella) 16.5. 2015 drama Gavella
(Pret)posljednja panda ili statika 16.5. 2015 drama ZKM
Bračni (s)provod 17.5. 2015 drama Aplauz teatar
Neispričana bajka 9.5. 2015 za djecu i mlade Scena Gorica
Legenda Ružice grada 7.5. 2015 mjuzikl Komedija,
Sh.Sh. 4.5. 2015 drama HNK Rijeka
The killer in me is the killer in you, my love 30.4. 2015 plesna predstava VRUM, ,
Zatvaramo! 29.4. 2015 plesna predstava INK
Umjetnost intervjua 27.4. 2015 drama HNK Zadar,
Čelične magnolije 24.4. 2015 drama GK Joza Ivakić
Kraljevi bogova 25.4. 2015 balet HNK Zagreb, MBZ
Madame Buffault 18.4. 2015 opera HNK Zagreb, MBZ, , , ,
Instrukcija drama Nacionalno kazalište 'I. L. Caragiale'
Kratka priča o Antikristu 25.1. 2015 crossover Bitef teatar
Hedda Gabler (SNG Maribor) 6.2. 2015 drama SNG Maribor
Hrabrica 23.4. 2015 za djecu i mlade Žar ptica
Studenti harmonije 8.10. 2014 plesna predstava SEAD
Vragolasta djevojka (HNK Osijek) 25.4. 2015 balet HNK Osijek
Mi smo kraljevi a ne ljudi 2.5. 2015 drama HNK Zagreb,
Rinimo ga naprid 17.4. 2015 drama INK
Carevo novo ruho (ZKL) 17.4. 2015 za djecu i mlade ZKL
#radninaslovantigona 11.4. 2015 drama ZKM
Mačak u čizmama (HNK Split) 9.4. 2015 balet HNK Split
Šeherezada & Carmen 10.4. 2015 balet HNK Rijeka
U… bolje sutra 11.4. 2015 drama HNK Split
Othello (Gavella) 10.4. 2015 drama Gavella
Lulu 28.3. 2015 drama HNK Zagreb
Životinjska farma 30.3. 2015 drama HNK Rijeka
Šmigalove furbarije 28.3. 2015 drama KMD
Madama Butterfly (HNK Split) 26.3. 2015 opera HNK Split
Made in Hrvatska 21.3. 2015 drama Kerempuh
Skup (Komedija) 20.3. 2015 drama Komedija
Postolar i vrag (Trešnja) 20.3. 2015 za djecu i mlade Trešnja
Idomenej 14.3. 2015 drama HNK Split
Noćna igra s Jesenjinom (HNK Šibenik) 18.3. 2015 drama HNK Šibenik
Glumice u zagrljaju 10.3. 2015 drama GK Požega
Don Giovanni (HNK Osijek) 13.3. 2015 opera HNK Osijek
Oedipus Rex & InferNO 13.3. 2015 opera HNK Rijeka
Kabaret Tamne Zvijezde 9.3. 2015 drama Kultura promjene SC, Teatar ITD
Ana Frank 6.3. 2015 drama GK Trešnja
Sami u kući 7.3. 2015 za djecu i mlade Tvornica lutaka
U Plavom podrumu 19.3. 2015 drama s pjevanjem GD Histrion
I-Cure 13.3. 2015 drama Queer Zagreb,
Pivo 5.3. 2015 drama Teatar Gavran
To je to? 28.2. 2015 za djecu i mlade Teatar Tirena
Svinje (HNK Varaždin) 28.2. 2015 drama HNK Varaždin
Kraljević i prosjak (Žar-ptica) 28.2. 2015 za djecu i mlade Žar ptica
Ekvinocij 19.3. 2015 opera HNK Zagreb
Kolovoz u okrugu Osage 27.2. 2015 drama Gavella
Tri brata 27.2. 2015 drama Zorin dom
Harmsijek 27.2. 2015 drama HNK Osijek
Carmen (HNK Rijeka) 21.2. 2015 opera HNK Rijeka
Đavo u selu (HNK Split 2015) 21.2. 2015 balet HNK Split
Johannes Faust Passion (2015) 20.2. 2015 balet HNK Zagreb
Paško u knjižnici 19.2. 2015 za djecu i mlade GKL Split
Bijeli jelen 20.2. 2015 za djecu i mlade ZKL
Intenziteti 18.2. 2015 plesna predstava Udruga Freakvencija, Udruga Kamera, ,
Ne, ti ne! ili o drukčijatosti 12.2. 2015 za djecu i mlade Mala scena
Paradigma 13.2. 2015 plesna predstava Udruga Kolaž, ,
Copi: Teškoće s izražavanjem 9.2. 2015 crossover Teatar ITD, ,
Legenda o Sv. Muhli (Kazalište Virovitica) 6.2. 2015 drama INK, Kazalište Virovitica
Emil i detektivi 7.2. 2015 za djecu i mlade ZKM
Crveno 30.1. 2015 drama Teatar EXIT
U tom mailu piše… 22.11. 2014 drama Ludens teatar
Trijada 5.2. 2015 plesna predstava ZPC
Crtač 22.1. 2015 plesna predstava BADco
Carmen (HNK Split) 31.1. 2015 opera HNK Split, NP Sarajevo
Vincent 30.1. 2015 drama HNK Rijeka
Mala vještica 29.1. 2015 za djecu i mlade Mala scena,
Ich befürchte, jetzt kennen wir uns 16.11. 2014 drama Gavella, Theatre und Orchester Heidelberg
Kako živi Antuntun (Žar ptica) 23.1. 2015 za djecu i mlade Žar ptica
Bojim se da se sada poznajemo (Gavella) 16.1. 2015 drama Gavella, Theater und Orchester Heidelberg
Na Sveta tri kralja 17.1. 2015 drama KMD
Mimi (Prizori iz boemskoga života) 14.11. 2014 opera C.I.C.T – Théâtre des Bouffes du Nord, HNK Zagreb, , , , , , , , ,
Hedda Gabler (HNK Varaždin) 30.1. 2015 drama HNK Varaždin
Svoji smo – dogovorit ćemo se (HNK Split) 16.1. 2015 drama HNK Split
Zmajeubice 7.6. 2014 crossover JDP
Filumena Marturano (Koper) drama Gledališče Koper, SNG Nova Gorica
Vučjak (HNK Zagreb) 30.12. 2014 drama HNK Zagreb
Dama s kamelijama (Hotel Bulić) 21.12. 2014 drama Hotel Bulić, Tvornica Kulture
Varijete Europa (Orfej) 19. 12. 2014 crossover ZKM
Političko vjenčanje 19. 12. 2014 drama Kerempuh
Bankar anarhist 21.12. 2014 monodrama Binocular teatar
Petar Pan (ZKM) 16.12. 2014 za djecu i mlade ZKM
Momci na brod 16.12. 2014 opereta Mala scena, MUZA
Tijelo 8.12. 2014 plesna predstava Mirajana Preis, ZKM
Sve u 3 9.12. 2015 drama Scena Gorica
Misterij Buffo
Neoplanta 16.2. 2014 crossover Újvidéki Színház
Vučjak (HNK Osijek) 7.12. 2014 drama HNK Osijek
Mobitel 8.12. 2014 drama Moruzgva
Nevjerojatan događaj 12.12. 2014 drama KNAP
Orašar (mjuzikl) 30.11. 2014 mjuzikl Aplauz teatar
Život je čudo 30.11. 2014 drama Teatar Rugantino
Kristofor Kolumbo 22.11. 2014 drama ZKM
Troia’s Discount 29.11. 2014 crossover SKOP, Tvornica Kulture, ZKM
Hrvatsko glumište 19.11. 2014 drama HNK Rijeka
Zlatni zmaj (HNK Split) 21.11. 2014 drama HNK Split
Veliki Gatsby (MGL) 6.11. 2014 drama MGLJ
Mala kavana 28.11. 2014 drama Komedija
Vrijednost je dinamični suvišak svake funkcije 27.11. 2014 plesna predstava Sodaberg
260 dana 7.11. 2014 drama HNK Osijek
Veliki odlazak 23.11. 2014 drama Teatar Erato, Teatar ITD
Svoga tela gospodar (HNK Varaždin) 12.11. 2014 drama HNK Varaždin
Fortuna 22.11. 2014 balet HNK Osijek
Thérèse Raquin 1.12. 2014 drama HNK Zadar
Evgenij Onjegin 14.11. 2014 opera HNK Rijeka, HNK Zagreb
Sluškinje (Ulysses) 2.11. 2013 drama Sveučilište u Rijeci, Ulysses
Prava stvar 6.11. 2014 drama Mala scena
Ženski rukopis 17.10. 2014 plesna predstava HNK Zagreb
Škrtac (INK) 20.3. 2014 drama INK
Manje zlo (solo povorka) 16.10. 2014 crossover BADco
Zašto baš ja? 17.10. 2014 za djecu i mlade Landskrona Teater, Mala scena, Passepartout theatre
Minimi 30.10. 2014 za djecu i mlade DK Dubrava, Prostor plus, VRUM
Rokmeewau 18.10. 2014 za djecu i mlade Scena Gorica
5žena.com 27.10. 2014 stand-up Kerempuh, Teatroman
Tko je Videku napravio košuljicu 15.10. 2014 za djecu i mlade GKL Split
Svršimo s Božjim sudom part III 14.10. 2014 crossover Hotel Bulić
Psihoza 4.48 12.10. 2014 postdrama ZKM
Čudo u Poskokovoj Dragi (HNK Split) 25.10. 2014 drama HNK Split
Škrtac (Merlin) 7.10. 2014 drama Merlin
Varijacije o osjetnom 18.10. 2014 plesna predstava Sodaberg, , ,
Čuj, Hamlete čuj 10.10. 2014 drama Teatar ITD
La Bohème (os) 10.10. 2014 opera HNK Osijek
Gozba (HNK Varaždin) 17.10. 2014 drama HNK Varaždin
Ježeva kućica (HNK VŽ & Pinklec) 14.10. 2014 za djecu i mlade HNK Varaždin, KD Pinklec
Virginia Woolf 3.10. 2014 drama INK
Le Fatiche di Pseudolus / Pseudolusove muke 25.10. 2014 drama HNK Rijeka
Doktor Dolittle (GKL Rijeka) 2.10. 2014 za djecu i mlade GKL Rijeka
Ja, deda 27.9. 2014 drama Teatroman
Maca Papučarica (ZKL) 26.9. 2014 za djecu i mlade ZKL
Ostix 25.9. 2014 crossover
Tonkica Palonkica Frrr 22.9. 2014 za djecu i mlade Žar ptica
Hrvatski bog Mars 20.9. 2014 drama Gavella
Pomutnje 17.9. 2014 crossover ADU, Eurokaz,
A gdje je revolucija, stoko? 20.9. 2014 crossover Montažstroj
Jazavac u Kerempuhu 10.10. 2014 crossover Kerempuh
Razbojnici 15.9. 2014 drama HNK Zagreb
Tajni brak 14.9. 2014 opera Mala scena, MUZA
Kiki i Bozo 13.9. 2014 za djecu i mlade Kazalište Virovitica
Saga 9.3. 2013 drama Wakka Wakka Production
Tristan, Izolda… 29.9. 2013 drama Teatr w Kłodzku
In suspension / U trenu 2004 drama
Spli’ski akvarel (Komedija) 27.9. 2014 opereta Komedija
Boje duge – priča o bojama 8.11. 2009 za djecu i mlade Puna kuća
Gradnja (Der Bau) 17.9. 2014 plesna predstava cie Isabelle Schad, de facto, ekscena, Kultura promjene SC, Teatar ITD
Noći 29.4. 2013 balet Amsterdam Music Theater, Ballet Preljocaj, Bühnen Köln, Château de Versailles Spectacles, Festival Montpellier Danse, Grand Théâtre de Provence, Les Nuits de Fourvière, Les Théâtres de la Ville de Luxebourg, Los Angeles Music Center, Maison des Arts de Créteil, Staatballet Berlin, Théâtre de Caen, Théâtre de Saint-Quentin-en-Yvelines, Théâtre National de Chaillot, ,
Kralj Ubu 26.1. 2013 drama Cheek by Jowl, , , ,
Ti si moja sudbina (Otmica Lukrecije) 26.9. 2014 crossover Atra Bilis Teatro, Emilia Romagna Teatro, Festival svjetskog kazališta, laquinandi, Théâtre National de Bretagne - Rennes, , , , ,
Otac 10.5. 2014 crossover Peeping Tom, , , , , , , , ,
Ganeš protiv Trećeg Reicha 29.9. 2011 crossover Back to Back Theatre
Gorke suze Petre von Kant 3.3. 2012 drama Residenz Theater
Opasne veze (DLJI) 20.8. 2014 balet Dubrovačke ljetne igre, Festival Ljubljana, SNG Maribor
Othello (Splitsko ljeto) 10.8. 2014 drama HNK Split, Splitsko ljeto
Dundo Maroje (DLJI 2014) 9.8. 2014 drama Dubrovačke ljetne igre
Cirkus primitif balet (Splitsko ljeto) 6.8. 2014 balet HNK Split, Splitsko ljeto
Grobnica za Borisa Davidoviča 21.7. 2014 crossover , , , , ,
Ratni dnevnik 5.8. 2014 crossover Dubrovačke ljetne igre
Samson i Dalila (1995) 16.1. 1995 opera HNK Zagreb
Nekoliko zamišljenih prizora prema romanu Alessandra Baricca Ocean more 29.7. 2014 crossover Dubrovačke ljetne igre, HDP, HNK Varaždin, Talijanski institut za kulturu
Romeo i Giulietta (DLJI 2014) 25.7. 2014 drama Dubrovačke ljetne igre
Sprovod u Theresienburgu (Ulysses & HNK Split) 23.7. 2014 crossover HNK Split, Splitsko ljeto, Ulysses
Rebro 20.7. 2014 drama HNK Split, Splitsko ljeto
Aida (Splitsko ljeto) 14.7. 2014 opera HNK Split, Splitsko ljeto
Don Juan (RLJN) 23.7. 2014 plesna predstava , , , , ,
…šumovi mora…
Amadeus (Gavella) 10.7. 2014 drama Gavella, Grad festiva Budva
Don Quijote (RLJN) 5.7. 2014 drama HNK Rijeka, Riječke ljetne noći
Gospon doktor Vinski Opatovinski
Ćup 3.7. 2014 drama GK Joza Ivakić, Kazalište Virovitica
Luna Malekova 26.6. 2014 plesna predstava O.N.E., , , ,
Tosca 914 29.6. 2014 crossover DB Indoš Kuća ekstremnog muzičkog kazališta, Perforacije, Teatar ITD
Romeo i Giulietta (OLJK) 30.6. 2014 drama DK Branka Mihaljevića, HNK Varaždin
Bepo i Marijeta – Štorija o ljubavi i mižerji 30.6. 2014 drama HNK Zadar
Globe to Globe Hamlet drama Shakespeare's Globe
Navještenje 16.6. 2014 drama HNK Osijek
Potop 12.6. 2014 drama KUFER, Teatar ITD
Ode to atempt / Sweat baby sweat 2014 plesna predstava Frascati Producties
Alisa 13.6. 2014 balet HNK Zagreb
Hasta Dónde…? 2011 plesna predstava Compañia Sharon Fridman
The Nature of Love plesna predstava Radioballet
Wil(l)helm – anatomija volje 2014 plesna predstava
On the Way to Order crossover Impure Company,
West Side Story 26.4. 2013 mjuzikl Újvidéki Színház
Rekvijem za Z. 3.6. 2014 plesna predstava ZPA,
What the Body Does Not Remember plesna predstava ULTIMA VEZ,
Max 14.4. 2014 plesna predstava Bathsheva Dance Company
From body to body / Magnolija (ili prkos) plesna predstava HIPP, IMRC
Notturnino / Set and Reset/Reset plesna predstava Candoco Dance Company
Braća Kalc – Kamo to sve vodi? 12.2. 2014 plesna predstava Kabinet
multipletwo plesna predstava M.A.P.
From the waltz to the mambo 2012 plesna predstava Radioballet
Other Myths plesna predstava Beyond Front@, Dance Identity, Flota, HIPP, Ludwig Museum, Pro Progressione
Predstava Hamleta u selu Mrduša Donja (Kerempuh 2014) 29.5. 2014 drama Kerempuh
Prison of Decision 1.6. 2014 plesna predstava HIPP
Trnoružica (HNK Split 2014) 21.5. 2014 balet HNK Split
Hamletova istina 17.5. 2014 za djecu i mlade Kazalište lutaka Zadar, Kazalište Virovitica
Dinosauri 17.5. 2014 za djecu i mlade Novi život
Pokret-ač 28.5. 2014 plesna predstava Studio za suvremeni ples,
Logično mjesto za susret 23.5. 2014 drama Mašina, Teatar ITD
Dobitnik 3.10. 2014 drama KNAP
Spremni 24.5. 2014 drama ZKM
Thelma & Louise 15.5. 2014 drama INK
Dječak koji je tražio zmaja 10.5. 2014 za djecu i mlade Scena Gorica
TVolution will not be televised 14.4. 2013 crossover BADco, SKOGEN
Nora 9.5. 2014 drama HNK Zagreb
Životinjsko carstvo 11.5. 2014 za djecu i mlade Tvornica lutaka
Malo veliko kvrgavo drvce 8.5. 2014 lutkarska.za djecu i mlade HNK Šibenik
Važno je zvat se Ernešto 6.5. 2014 drama GKM Split
Tihi obrt 3.5. 2014 drama ADU
Waitapu 15.5. 2014 za djecu i mlade Žar ptica
Nesporazum 23.5. 2014 drama KMD
Čekaonica d.o.o. 9.5. 2014 drama Zorin dom
Kako smo preživjele 8.5. 2014 drama ZKM
Ana Karenjina (HNK Os) 3.5. 2014 drama HNK Osijek
Ko rukom odneseno 28.4. 2014 drama Kultura promjene SC, Teatar ITD
Svratište kod Alberta C. 15.4. 2014 drama KUFER, Teatar ITD
Prodana nevjesta 25.5. 2014 opera HNK Zagreb
Amerika (traktat o samoći) 23.4. 2014 drama Gavella, HNK Rijeka
Predstava Hamleta u selu Mrduša Donja (Kerempuh 1994) 25.11. 1994 drama Kerempuh
Snajper (ab) 6.3. 2014 drama Mini teater, Novo kazalište, Yeyotheatre Abidjan
Dobra duša iz Sečuana 25.4. 2014 drama Komedija
Mala sirena sa sretnim završetkom 25.4. 2014 za djecu i mlade ZKL
Aleksandra Zec 15.4. 2014 drama HKD Teatar
Učene žene (st) 4.4. 2014 drama HNK Split
Dundo Maroje (DLJI 1984) 31.7. 1984 drama AKFT, Dubrovačke ljetne igre, Kazališna družina Lift, RANS Moša Pijade
Dundo Maroje (Gavella 1995) 1995 drama Dubrovačke ljetne igre, Gavella
Hamlet (DLJI) 22.7. 1994 drama Dubrovačke ljetne igre, HNK Zagreb
Skup (HNK Zagreb) 1997 drama HNK Zagreb
Ja koja imam nevinije ruke 10.4. 2014 drama Teatar ITD, Zagrebački glumački atelje
Pir pepela 14.10. 2001 drama Gavella
Bakhe (Gavella) 23.6. 2001 drama Gavella
Mi – Nous 7.6. 2001 koreodrama Gavella
Sluškinje (Gavella) 6.4. 2001 drama Gavella
Paraziti 10.12. 2002 drama Gavella
Slučaj Hamlet 26.9. 2002 drama Gavella
Kuća & vrt 24.5. 2002 drama Gavella
Polaroidi 3.5. 2002 drama Gavella
Mladoženja Barillon 4.3. 2002 drama Gavella
Ero s onoga svijeta (os 2014) 4.4. 2014 opera HNK Osijek
Kako nastaje predstava 24.1. 2002 drama Gavella
Paravani 9.5. 2003 drama Gavella
Apolon iz Bellaca 18.11. 1955 drama Gavella
Sicilski limuni 18.11. 1955 drama Gavella
Kako vam drago (’55) 14.10. 1955 drama Gavella
Opasne veze (Nevarna razmerja) drama SNG Maribor
Ana Karenjina (HNK Zg) 4.4. 2014 balet HNK Zagreb
Moj sin samo malo sporije hoda (bdp) 24.11. 2013 drama BDP
Preko grma, preko trna… 6.4. 2014 za djecu i mlade Teatar Tirena
Ritina škola 7.4. 2014 drama Planet Art
Svadba 28.9. 2013 drama SNG Ljubljana
Zatvaranje ljubavi (it) 2013 drama Emilia Romagna Tetaro Fondazione
Izvođačice 3.4. 2014 crossover HIPP, ZPC
Faust (ri) 28.3. 2014 opera HNK Rijeka
Istina 27.3. 2014 drama HNK Zadar,
Mate s onoga svita 28.3. 2014 drama KMD
Kraljeva sluškinja 27.10. 2013 mjuzikl Teatar Barakuda 2012
One su trpjele / Trpele 13.10. 2013 drama BDP
Ezop: Basne 25.3. 2014 za djecu i mlade Žar ptica
Ella i Marilyn 23.3. 2014 crossover Komedija
My Little Corner of the World 21.3. 2014 drama Gavella
Geste i grimase Špire Guberine (monodrama s pjevanjem i lajanjem) 20.3. 2014 drama TNT
& 20.3. 2014 plesna predstava Kultura promjene SC, Roberta Milevoj, Teatar ITD
Gospođa ministarka (bb) 8.10. 2013 drama Pozorište Boško Buha
Kad ležah na samrti 16.3. 2014 drama Novi život
Poslije Alkestide 14.3. 2014 drama GK Sisak
Mali čovjek želi preko crte 14.3. 2014 crossover Montažstroj
This is you? 12.3. 2014 plesna predstava Kultura promjene SC, Monoplay festival
No Logo Opera(cija) 11.4. 2014 crossover VRUM, , , , , ,
Eko Eko (ZKL) 7.3. 2014 za djecu i mlade ZKL
Darmarzemska 14.3. 2014 za djecu i mlade GKL Split
Mefistofele 15.3. 2014 opera HNK Split
Višnjik (vž) 14.3. 2014 drama HNK Varaždin
Mali mi je ovaj grob 12.3. 2014 drama Hartefakt fond, Kamerni teatar 55, MESS, Testament films, Ulysess
Hamlet (zkm) 8.3. 2014 drama ZKM
Closer 17.11. 1998 drama Gavella
Ispovijed 9.11. 2001 drama Gavella
Živio Harms! Čuda postoje 7.3. 2014 drama Kerempuh
Pour homme et femme / Za muškarca i ženu 6.3. 2014 plesna predstava HNK Rijeka
Genijalni genije 10.3. 2014 za djecu i mlade KLZ
Vitez željeznog srca za djecu i mlade Teatar Naranča
La voix humaine / Ljudski glas 23.2. 2014 opera Muzički salon Kulture promjene SC-a, Teatar ITD, , ,
Moj duh 15.2. 2014 za djecu i mlade ZKM
Tosca (zg) 7.3. 2014 opera HNK Zagreb
Tartuffe (ADU) 24.2. 2014 drama ADU, Kerempuh
Kurva 13.2. 2014 drama HNK Rijeka
Ukroćena goropadnica (MGLJ) 14.2. 2013 drama Mestno gledališče ljubljansko
Veliki manevri u tijesnim ulicama (HNK Šibenik) 21.2. 2014 drama HNK Šibenik
Ni med cvetjem ni pravice 12.3. 2010 drama GD Histrion
Libreto 2.2. 2014 drama HNK Split
Deveta Ovčica 13.2. 2014 za djecu i mlade DK Branka Mihaljevića
Snježna kraljica (GKL Rijeka) 6.2. 2014 za djecu i mlade GKL Rijeka
Kraljević i prosjak (HNK Varaždin) 9.2. 2014 za djecu i mlade HNK Varaždin
Priča o zvuku 13.2. 2014 za djecu i mlade Mala scena, SKROZ
Revizor (Virovitica) 7.2. 2014 drama Kazalište Virovitica, NP Tuzla
ThisCasting 1.2. 2014 drama Teatar Rugantino
Kontra progresa 24.1. 2014 drama HNK Split
Partija remija 17.1. 2014 drama GD Histrion
Zajedno 14.1. 2014 drama HNK Rijeka
Othello (MGLJ) 28.11. 2013 drama MGLJ
Roberto Zucco 23.11. 2013 drama Maladype Színház, Mini teater, Novo kazalište
Godišnja doba (Mala scena) 16.1. 2014 za djecu i mlade Mala scena
Mirni dani u Mixing Partu 21.12. 2013 drama ZKM
Buba u uhu (Kerempuh) 29.11. 2013 drama Kerempuh
Tri sestre (Gavella) 17.1. 2014 drama Gavella
Svoji smo – dogovorit ćemo se (HNK Zagreb) 1994 drama HNK Zagreb
Dream of life 16.1. 2014 crossover Hotel Bulić, KUC Travno, Tvornica Kulture
Pomrčina 22.12. 2013 crossover LERO
Cabaret na crno 19. 12. 2013 cabaret Gustl teatar, Hrvatsko kazalište Pečuh
Sladoled 30.1. 2014 drama Teatar Gavran
Banket blitvanski (varijanta druga) 15.12. 2013 drama Aplauz teatar, Hierostati, lLinkt
Tragična smrt ekonomskog analitičara 12.12. 2013 drama KUFER, Teatar ITD
Nismo sve Karenjine 15.12. 2013 recital
Ti 12.12. 2013 plesna predstava MASA
Ispočetka 13.12. 2013 drama Teatar EXIT
Orašar (HNK Ri) 14.12. 2013 balet HNK Rijeka
Noćna igra s Jesenjinom (HNK Osijek) 13.12. 2013 drama HNK Osijek
Ups! Uvijek pravac Sjever! 5.12. 2013 lutkarska.za djecu i mlade DK Dubrava
Monty Python’s Spamalot 14.12. 2013 mjuzikl Komedija
DeKODer 2012 plesna predstava dance_lab collective
Orašar (HNK Split) 6.12. 2013 balet HNK Split
Giselle (HNK Zg) 21.1. 2014 balet HNK Zagreb
Škola za anđele 7.12. 2013 za djecu i mlade ADU, ZKM
Pobuna u postolarskoj radionici 4.12. 2013 za djecu i mlade GKL Split
Hoerspiel 30.11. 2013 crossover Multimedijalna koliba
Žene u crvenom 30.11. 2013 drama Ludens teatar
Orašar (HNK Osijek) 22.11. 2013 balet HNK Osijek
Pasivni otpor 17.11. 2013 za djecu i mlade Tvornica lutaka
Gospoda Glembajevi (HNK Zadar) 28.11. 2013 drama HNK Zadar
Majka Courage i njezina djeca (HNK Split) 22.11. 2013 drama HNK Split
Koreografska fantazija br.1 21.11. 2013 plesna predstava Sodaberg
U agoniji (KMD) 16.11. 2013 drama KMD
Osmi povjerenik (Gavella) 8.11. 2013 drama Gavella
Ja i moji osjećaji 5.11. 2013 za djecu i mlade GK Žar ptica
Život bez imena – Istine Marije Magdalene 7.11. 2013 drama Teatar Rubikon, Zlatni Lav
Harem 3.11. 2013 drama Kazalište Moruzgva
I ti ljubav nekom daj 30.11. 2013 za djecu i mlade HNK Varaždin
Bambi 22.11. 2013 za djecu i mlade ZKL
Svijetleći grad 9.11. 2013 opera HNK Rijeka, Hrvatsko društvo skladatelja
Noć živih klaunova 31.10. 2013 cabaret Sveučilište u Galwayu, Triko Cirkus Teatar
-110 = QUARTET of two 31.10. 2013 crossover
Dok nas smrt ne razdvoji 25.4. 2013 drama Radionica Integracije
Anything 30.10. 2013 plesna predstava Plesni centar TALA, ZKM, ZPA
Bunjevački blues 15.11. 2013 drama GD Histrion
Disamenina čast 28.9. 2013 drama Austrijski kulturni forum, HNK Zagreb, Theater Herbst
Ples u 2043. 31.10. 2013 plesna predstava 4 Culture, HIPP, Sonja Pregrad, WASP Bucharest (Jardin d'Europe), ZPC
Ronilac bisera 25.10. 2013 za djecu i mlade DK Dubrava,
Tri mušketira 26.10. 2013 drama HNK Rijeka
Traviata (HNK Split) 25.10. 2013 opera HNK Split
Šah brat 25.10. 2013 drama HNK Varaždin
Hinkemann (1965) 7.5. 1965 drama Gavella
Filumena Marturano (HNK Varaždin) 20.10. 2013 drama HNK Varaždin
BOX (killing kuguar) 17.10. 2013 plesna predstava dance_lab collective, lukaeura, Plesni centar TALA
Dezerter 16.10. 2013 drama de facto, Kultura promjene SC, Teatar ITD
Tijela bez 14.10. 2013 plesna predstava Centar mladih Ribnjak, Plesni centar Puls
Snježna kraljica 12.10. 2013 za djecu i mlade Kazalište Virovitica
Mali princ (GKM Split) 10.10. 2013 za djecu i mlade GKM Split
Snajper 11.10. 2013 drama ZKM
Bajka o zlatnoj ribici 11.10. 2013 za djecu i mlade ZKL
Majka i dijete (GK Sisak) 9.10. 2013 drama GK Sisak, UAOS
Zagreb gori 12.10. 2013 za djecu i mlade DK Dubrava
Surprised Body Project – Zagreb 4.10. 2013 plesna predstava Studio za suvremeni ples, Wee company
Na dnu 3.10. 2013 drama HNK Zagreb
Dodatak histerije, ubrzanja… / A Pound of Hysteria, Acceleration… 3.10. 2013 crossover BADco
Divan dan 1.10. 2013 za djecu i mlade KMD
Ivica i Marica (HNK Zagreb) 25.10. 2013 opera HNK Zagreb
Tramvaj zvan žudnja (INK) 4.10. 2013 drama INK
Notti romane / Rimske noći 17.10. 2013 drama HNK Rijeka
Njuške 29.9. 2013 drama Teatar EXIT
Crvenkapica 27.9. 2013 za djecu i mlade Trešnja
The turn of the screw / Okretaj zavrtnja 26.9. 2013 opera HNK Rijeka, HNK Šibenik
Glazbatorij 26.9. 2013 za djecu i mlade GKL Split
mp 4 26.9. 2013 plesna predstava plešimedo
Balkanski špijun u Sarajevu 29.11. 2012 drama NP Sarajevo
Čudo u Poskokovoj Dragi (NP Subotica) 5.10. 2012 drama NP Subotica
Ribar Palunko i njegova žena (Žar ptica) 25.9. 2013 za djecu i mlade Žar ptica
Zašto umjetnica / umjetnik ne može predstavljati državu – naciju 21.9. 2013 performans WHW
Ispad 21.9. 2013 drama Kazalište Virovitica
Ukroćena goropadnica (Komedija) 20.9. 2013 drama Komedija
Kod Martinovih 21.9. 2013 drama Kerempuh
Nečastive (solo) 16.9. 2013 crossover Perforacije, ,
Ephemerals 17.9. 2013 plesna predstava Banana Guerilla, ,
Sizifov Pink 18.9. 2013 crossover O.N.E.,
Planet 8 alias Operacija Neptun 16.9. 2013 crossover Kultura promjene SC, Muzički salon
Čudesna šuma 15.9. 2013 za djecu i mlade Scena Gorica, Tvornica lutaka
Hermafroditi duše 13.9. 2013 plesna predstava Žak Valenta Productions, ,
Das Gartenspiel 7.9. 2013 plesna predstava dance_lab collective
King Size 8.3. 2013 crossover Theater Basel
Dugo putovanje u noć 25.8. 2013 drama Toneelgroep Amsterdam
Ljubav i tijelo 2011 crossover Compagnia Pippo Delbono
Smiješno čudovište 12.9. 2013 za djecu i mlade Mala scena
Ovo nije kvintet 3.9. 2013 crossover Danspoolen, Prostor plus,
Izložak br. 49 30.8. 2013 drama Teatar EXIT
Michelangelo 12.7. 2013 drama HNK Zagreb, Mittelfest, Pandur Theaters
Tikvići na selu – Priča o mlinu za djecu i mlade Lutkarski studio Kvak
Nadolazeća oluja 23.5. 2012 crossover Forced Entertaiment, , , , , , , , ,
Smrt u Veneciji / Pjesme umrloj djeci 10.10. 2012 drama Schaubühne,
Zločin i kazna (Gavella) 19.9. 2013 drama Gavella
Obrana Sokratova 19.8. 2013 drama Dubrovačke ljetne igre
Zapiranje ljubezni 14.8. 2013 drama Mestno gledališče Ptuj, Mini teater, Novo kazalište, Zadar snova
Shakespeare u Kremlju 4.8. 2013 drama SNP Novi Sad, Ulyses
Timon Atenjanin 3.8. 2013 drama HNK Split, Splitsko ljeto
Verdi 26.7. 2013 balet HNK Split, Splitsko ljeto
Allons enfants 28.7. 2013 crossover Dubrovačke ljetne igre
Bračna mjenica 25.7. 2013 opera INK, Opera bb
the_beatles 22.7. 2013 plesna predstava de facto, ,
Ukleti Holandez 31.7. 2013 opera HNK Split, HRT, Splitsko ljeto
15 minuta Trafika 23.7. 2013 crossover TRAFIK
A place to bury strangers 2013 crossover ENCLAVE ARTS DEL MOVIMENT
House of Heaven III 2012 crossover Ugren Koulas Productions
She who stays 2013 crossover Ugren Koulas Productions
Experiment on chatting bodies crossover Fabien Prioville Dance Company,
Manola 17.7. 2013 drama LOFT
To dijete (st) 17.7. 2013 drama Splitsko ljeto
Povratak mornara 14.7. 2013 opera HNK Split, Splitsko ljeto
Fragments 2.11. 2012 plesna predstava PHILEAS PRODUCTIONS, , , ,
A Dance Tribute to Ping Pong 19.11. 2011 plesna predstava Jo Strømgren Kompani, ,
Muke po Iveku iliti Tr…Tr…Trnje – Tr…Tr…Trešnjevka 13.7. 2013 drama GD Histrion
Così fan tutte 11.7. 2013 opera Agevent, Dubrovačke ljetne igre, Music Without Frontiers
Romeo i Julija (HNK Varaždin) 1.7. 2013 balet Baletna trupa Croatia, HNK Varaždin
Svečana večera 1.7. 2013 performans Eurokaz
Drop Dead 17.10. 2010 performans Via Negativa
Drums and Digging 11.6. 2013 plesna predstava Studios Kabako, , , , ,
Travnička kronika Naroden Teatar Bitola
Ping Pang Qiu 2012 crossover Iaquinandi S.L., , ,
iTMOi (in the mind of igor) 14.5. 2013 plesna predstava Akram Khan Company, , , ,
O konceptu lica Sina Božjeg 2011 crossover Societas Raffaello Sanzio, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Superhero 26.7. 2012 za djecu i mlade Dschungel Wien, Ekaterinburg Theatre for Young Spectators, Joyful Theater, Kijimuna Fest, Mala scena, Mingri Theater
Mindefela 27.6. 2013 drama Kazalište Virovitica
Trebalo bi prošetati psa 14.6. 2013 drama HNK Zagreb
Sretni Princ 6.6. 2013 za djecu i mlade ZKL
In Between Tracing Reflections 2009 plesna predstava
“Behind the Sun”, he repeated, “where Everything is Everything else” 15.6. 2012 plesna predstava P.A.R.T.S
Odozgor 5.6. 2013 plesna predstava
Rising plesna predstava Aakash Odedra Company
Les Corbeaux 20.3. 2010 crossover Centre chorégraphique national d’Orléans,
Romeo i Julija (SNG Maribor) 9.11. 2012 balet SNG Maribor
Od terora 3.6. 2013 crossover Marina Petković Liker, Plesni centar Puls
Baletni triptih 7.6. 2013 balet HNK Zagreb
Hauka molekula 6.6. 2013 crossover DB Indoš Kuća ekstremnog muzičkog kazališta, Kultura promjene, Studentski centar, Teatar ITD
Iz dječjeg crteža plesna predstava HIPP, Narodno sveučilište Dubrava, Zadarski plesni ansambl, ZPC
Vrata percepcije 31.5. 2013 plesna multimedijalna predstava ZPC,
Braća Karamazovi 10.6. 2013 drama KMD
Otac hrabrost 13.8. 2013 crossover Dubrovačke ljetne igre
Lost Albertina 2013 crossover Bitef teatar, DELIKOS, HIPP, SMOG Entertainment, ZPC
Clear Tears / Troubled Waters plesna predstava Compagnie Thor, , ,
Rocco 2011 plesna predstava ICKamsterdam
Cross & Share Compagnie Julie Dossavi, , , , , , ,
Ottetto 23.10. 2012 plesna predstava EN-KNAP Productions
Hotel Memorial 13.8. 2000 plesna predstava
La Femme plesna predstava Liberdance, ,
The Politics of Dancing plesna predstava Institut Flota (Murska Sobota), ,
pokret mislim okret 2013 plesna predstava Improspekcije 2013 (Dance_Lab Collective)
See Her Change 22.4. 2013 plesna predstava Centro per la Scena Contemporanea - Bassano del Grappa (Italija), Montpellier Danse 2013 (Francuska)
Cooling Down Signs 26.5. 2013 plesna predstava Beyond Fronta Bridging New Territories, Creation Beyond Fronta 4, Flota (SI), Hrvatski institut za pokret i ples (HR), Progressione (HU)
Cerberus 7.6. 2012 plesna predstava Fresco - Yoram Karmi Dance Company
JIM 24.11. 2012 plesna predstava Companhia Paulo Ribeiro, , ,
Pas de deux 2011 plesna predstava Cie Raimund Hoghe, , ,
Norma (os) 24.5. 2013 opera HNK Osijek
Pritisci moje generacije 24.5. 2013 drama HNK Split
Irinina duša je kao skupocjeni klavir 22.5. 2013 drama KUFER, Teatar ITD
Solitudes Solo 2012 plesna predstava Daniel Léveillé Danse
Coito Ergo Sum 19.5. 2013 crossover Teatar Rubikon, TOFA,
Ja Buka 13.9. 2013 za djecu i mlade Trešnja
Operni cabaret 18.5. 2013 opera HNK Zagreb
Alan Ford 18.5. 2013 za djecu i mlade ZKM
Rasprodaja 14.5. 2013 crossover Teatar ITD
Dovde se prostire šuma 16.11. 2012 crossover SNG Maribor
U ime novca 11.5. 2013 drama Gavella
Oštarica Mirandolina (INK) 24.5. 2013 drama INK
Višnjik (zg) 10.5. 2013 drama HNK Zagreb
Život Molierea drama Makedonski naroden teatar
Miranda 17.7. 2011 drama Oskaras Koršunovas Theatre
Pedeset udaraca 18.1. 2013 drama Atelje 212
Othello (jdp) 23.12. 2012 drama JDP
Brel (st) 11.5. 2013 balet HNK Split
Do kosti 2.5. 2013 plesna predstava MARMOT
Europa 25.4. 2013 drama Repertoary Theatre Birmingham, Staatsschauspiel Dresden, Teatr Polski Bydgoszcz, ZKM
Tri kavaljera frajle Melanije 24.4. 2013 drama HNK Varaždin
Plemena 17.4. 2013 drama Planet Art
Glorija (ši) 11.4. 2013 drama HNK Šibenik
Hotel “Slobodan promet” 12.4. 2013 drama HNK Osijek
Bartleby, pisar 13.5. 2011 crossover Mini teater
Kućni duhovi ili nevidljivi recept za sreću 14.4. 2013 za djecu i mlade DK Dubrava, KD Pinklec
Pierrot mjesečar / Čekić bez gospodara 7.4. 2013 crossover MBZ,
Splendid 12.11. 2011 drama Mini teater
Mali Hlapić i Strašni Bub 6.4. 2013 za djecu i mlade Scena Gorica
Božić kod Ivanovih 18.1. 2013 crossover SNG Ljubljana
Šest antičkih epigrafa / U bijelome i crnome / Posvećenje proljeća 6.4. 2013 balet HNK Zagreb, MBZ
Posljednji ljetni cvijet 28.3. 2013 opera MBZ, SNP Novi Sad
Crne maske 15.1. 2012 opera EPK Maribor 2012, SNG Maribor
Ne igraj na Engleze (BDP) 2.11. 2011 drama BDP
Cvrčak i mrav 7.4. 2013 za djecu i mlade Trešnja
Candide ili optimizam (Gavella) 5.4. 2013 drama Gavella
Bergmanove žene 5.4. 2013 drama ZKM
Ljevoruka 2.4. 2013 drama Teatar ITD
Kreket 25.3. 2013 drama POU Velika Gorica, Teatar EXIT
Tartuffe (ZKM) 24.3. 2013 drama ZKM
Kabaret za strane turiste 2012
Lohengrin 22.3. 2013 opera HNK Zagreb,
San Ivanjske noći (ri) 22.3. 2013 drama HNK Rijeka
Tko je to izumio 22.3. 2013 za djecu i mlade Teatar Tirena
Oluja (du) 20.3. 2013 drama KMD
Hana & Hana 16.3. 2013 drama HNK Osijek
Škandal u na vuglu Vlaške i Koturaške 16.3. 2013 drama GD Histrion
Ćelava pjevačica (Novi život) 7.3. 2013 drama Novi život
Svećenikova djeca (zg) 15.3. 2013 drama Kerempuh
Glorija (INK & HNK Varaždin) 8.3. 2013 drama drama, HNK Varaždin, INK
Heidi (Žar ptica) 10.3. 2013 za djecu i mlade Žar ptica
Opet Roberta 15.3. 2013 plesna predstava ZPC, , ,
Cyrano 9.3. 2013 drama Teatar manje je više,
Očevi i sinovi 8.3. 2013 crossover Teatar EXIT
Sutra (ni)je novi dan 2.3. 2013 drama Teatar EXIT
Jedan čovek, dvojica gazda 4.5. 2012 drama Knjaževačko srpski teatar Kragujevac
Sleparja v krilu (Prevaranti u suknji) 30.11. 2012 drama SLG Celje
Šuma, drvo, skoro, skroz 8.3. 2013 crossover SKROZ, Studio Kubus,
Ne’moš pobjeć od nedjelje 22.11. 2012 drama NP 'Toša Jovanović'
Karolina Nojber 16.10. 2010 drama Pozorište 'Zoran Radmilović'
Ruke po Ranku 22.2. 2013 drama HNK Varaždin
JaTiOnoMi… 21.2. 2013 za djecu i mlade ActLab, Mala scena
Krojcerova sonata 17.11. 2012 drama Teatar Kabare Tuzla
Kokoš 18.2. 2013 drama HNK Zadar
U znaku vage 22.2. 2013 drama HNK Zagreb
Don Quijote (st 2013) 16.2. 2013 balet HNK Split
Push up 1-3 14.2. 2013 drama Gavella, HNK Šibenik
Mačka na vrućem limenom krovu 8.2. 2013 drama Kazalište Virovitica
Cijena sreće (priča o ljubavi i pohlepi u šest slika) 7.2. 2013 drama HNK Osijek
Shocking Shopping 21.9. 2012 drama SLG Celje
Oluja (slo) 24.11. 2011 drama Mestno gledališče ljubljansko
Bolest smrti 7.2. 2013 drama KUFER,
Grga Čvarak (os) 5.2. 2013 za djecu i mlade DK Branka Mihaljevića
Crna kuća (mjuzikl u boji) 1.2. 2013 mjuzikl B GLAD produkcija
Noć bogova 15.3. 2013 drama Teatar Gavran
Pepeljuga (ri) 14.2. 2013 mjuzikl.za djecu i mlade GKL Rijeka
Iglica 31.1. 2013 za djecu i mlade Mala scena, Triko Cirkus Teatar
Diplomac 13.2. 2013 drama Komedija
Peer Gynt (st) 6.3. 2013 drama HNK Split
Amerikanska jahta u splitskoj luci 31.1. 2013 drama HNK Split
Šuma Striborova 26.1. 2013 za djecu i mlade Hotel Bulić, MCUK, Tvornica Kulture
Galeb (ZKM) 26.1. 2013 drama ZKM
Random House: Two 25.1. 2013 plesna predstava
Sada je, zapravo, sve dobro 19.1. 2013 drama ZKM
Pasegiada Istriana / Istrijanski špaš 24.1. 2013 recital HNK Rijeka, Talijanska drama
Aida 25.1. 2013 opera HNK Rijeka, HNK Zagreb
Pepeljuga (zkl) 29.1. 2013 za djecu i mlade ZKL
Čarobnica Berta, Maks i mala princeza 1.12. 2012 za djecu i mlade HNK Varaždin
Moj slučaj 18.1. 2013 monodrama GD Histrion
Shut up and dance 15.1. 2013 plesna predstava HNK Rijeka
Jesenja sonata 12.1. 2013 drama HNK Split
Fine mrtve djevojke 11.1. 2013 drama Gavella
Dvije i pol sestre 31.12. 2012 burleska Triko Cirkus Teatar
Rekvijem za organe – pokora 28.12. 2012 crossover Hotel Bulić, KLJB, Tvornica Kulture
Iz Kabula s ljubavlju tu 21.12. 2012 drama GK Joza Ivakić
Grupa 21.12. 2012 drama s pjevanjem KNAP
Ne igraj na Engleze 23.12. 2012 drama Kerempuh
Maleš, Maleš 18.12. 2012 performans Teatar 2000
Ptica 19.2. 2009 drama Pierre Vally
Nemirne noge (THE/b/END) 15.12. 2012 crossover Teatar EXIT
Ne vrti se okolo gola golcata 14.12. 2012 drama KMD
Arapska noć 12.12. 2012 drama CZK Čakovec, HNK Varaždin
I živjeli su sretno…? 12.12. 2012 drama Scena Gorica
Djevojčica sa žigicama 13.12. 2012 za djecu i mlade Aplauz teatar, Komedija
Pinokio (DK Dubrava) 11.12. 2012 za djecu i mlade DK Dubrava, Plesni atelier Naiva
Grk Zorba (st) 3.8. 2011 balet HNK Split, Splitsko ljeto
Adel i Mara 12.3. 2011 opera HNK Split
Galeb (SNP NS) 26.10. 2012 drama SNP Novi Sad
Maja i ja i Maja 4.6. 2012 crossover Bitef teatar, de facto
Životinjski bal 5.12. 2012 mjuzikl GKM Split
Na tri kralja ili kako hoćete 7.12. 2012 drama HNK Zagreb
Cabaret Chishche Lishche 1.12. 2012 cabaret Kerempuh
Petar Pan (INK) 6.12. 2012 INK
Djevojčice ne bi trebale igrati nogomet 5.12. 2012 drama HNK Split
Samo bez emocija 2.12. 2012 drama ADU, KUFER, Teatar Pozdravi, TNT
Nikola Šubić Zrinjski (os) 23.11. 2012 opera HNK Osijek
Đubrad prokleta! 23.11. 2012 plesna predstava
S/nalazim/se 25.11. 2012 za djecu i mlade Teatar Tirena
Krajolik pod oružjem 21.11. 2012 drama GK Sisak
Bez trećega 29.11. 2012 drama HNK Zadar
Od stoljeća sedmog 17.11. 2012 drama Ludens teatar
Figarov pir (ri) 17.11. 2012 drama HNK Rijeka
Helverova noć
Predstava u stanu drama
Silent drama Fishamble: The New Play Company, , ,
Ragnarok – The Weird of the Gods crossover Theatre of the Preposterous
Made In Italy 2007 drama Babilonia Teatri, ,
Scottstown 14.11. 2012 drama Nu:Write
Gospođica Julija (ši) 13.11. 2012 drama HNK Šibenik
Haljina žutog maslačka 16.11. 2012 plesna predstava Mak teatar
Udar / Zaziv 14.11. 2012 plesna predstava Plesni centar Puls, Studio za suvremeni ples
Jalova 9.11. 2012 crossover KUD Borza,
L’Autre crossover Frangule
Nopeussokeus crossover Karttunen Kollektiv, Kiasma Theatre, WHS
Gravitation crossover Cie 14:20
Ulični skitači 10.11. 2012 za djecu i mlade Scena Gorica
PROmjene 10.11. 2012 plesna predstava ZPA
Janko i čarobni grah 10.11. 2012 za djecu i mlade Žar ptica
Žena bez tijela 10.11. 2012 drama ZKM
Za samo jedan dan 9.11. 2012 drama Centar za kulturu Aco Šopov Štip, HNK Varaždin
Izbaci uljeza 9.11. 2012 drama Aplauz teatar, Zorin dom
The Memory of Water 8.11. 2012 plesna instalacija HIPP, Maša Kolar, ZPC
Kamenolomac 9.11. 2012 za djecu i mlade Kazalište Merlin
Vežba iz koreografije pažnje ‘Tačka bez povratka’ 2012 crossover Servis za savremeni ples, Stanica
Titraji 15.3. 2012 plesna predstava Zrinka Šimičić Mihanović, ,
7 tišina za 7 dana 29.9. 2011 crossover D_LC, Zrinka Šimičić Mihanović
Leda (zkm) 20.6. 2012 drama Kotor Art, Kraljevsko pozorište Zetski dom, ZKM
The Curators’ Piece (Suđenje umjetnosti)
From the Dark 2010 crossover
Le Soir des Monstres 2006 crossover Monstre(s)
b (kao znak za snizilicu) 6.11. 2012 crossover dance_lab collective, Kultura promjene SC, Muzički salon SC
Gubec-beg 24.10. 2012 rock-opera Komedija
Slavuj 10.2. 2012 crossover Triko Cirkus Teatar, ,
Broadcasting ‘Shake Your Booty’ 14.10. 2011 plesna predstava Platforma mladih koreografa
Samice 7.10. 2011 crossover INK
Cabbage Clairvoyant 28.10. 2012 performans Domino
Umišljena bolesnica / La finta ammalata 26.10. 2012 drama HNK Rijeka
Istovremeno drugi 25.10. 2012 crossover Emanat, INK, ,
Osveta 20.10. 2012 drama GK Požega, UAOS
Postolar od Delfta 19.10. 2012 opera HNK Zagreb
Djevojčak u vještičjem vrtlogu 16.10. 2012 drama HNK Rijeka
Zločin na kozjem otoku 26.10. 2012 drama KMD
Otac 19.10. 2012 drama KMD
Noć performansa: Labrović (na kvadrat) 25.10. 2012 performans Domino
Ima li života na sceni? – vježbe iz oblikovanja Zemlje 24.10. 2012 crossover BADco, Domino
Grumblijeve kronike 18.10. 2012 za djecu i mlade GKM Split
Od kolijevke pa do groba… 21.11. 2011 za djecu i mlade HNK Rijeka, Kazališna radionica Malik
Krčma, Alkar i Duga 25.11. 2011 drama GKM Split
Prašnjavko 18.11. 2011 za djecu i mlade GKL Split
Venera u krznu 11.10. 2012 drama GKM Split
Dimnjačar 15.2. 1992 drama GD Histrion
Mizantrop 10.12. 2011 drama KMD
Umišljeni bolesnik 8.12. 2011 drama GK Joza Ivakić
Leksikon YU mitologije 2.12. 2011 drama NETA, , , , , ,
Božićni kolačići 26.11. 2011 za djecu i mlade DK Branka Mihaljevića
Il bastone del diavolo 19.10. 2012 crossover Kik Melone, MCUK,
Punoglafka 18.10. 2012 drama KNAP,
Krajolik s padom 1.6. 2012 drama ZKM
Palačinka mog života (Crepe de ma vie) 7.5. 2012 za djecu i mlade GKL Rijeka
Žuta crta 10.6. 2012 drama Theatre Braunschweig, ZKM
Gospoda Glembajevi (SNG Ljubljana) 31.3. 2012 drama SNG Ljubljana
Lutka 12.10. 2012 drama Teatar Gavran
Le eccentricità di un usignolo / Ekscentričnosti jednog slavuja 26.11. 2011 drama HNK Rijeka
Princ Nosonja 2.12. 2011 za djecu i mlade GK Požega
Pričaj mi o Gorkome 11.10. 2012 drama HNK Varaždin
xxx koraka do… 11.10. 2012 plesna predstava HIPP, plešimedo, ZPC
Narančina kora (st) 27.9. 2012 drama GKM Split
Bobočkina priča ili drugih sto stranica Filipa Latinovića 4.7. 2012 drama Kazalište Moruzgva
Srce veće od ruku 9.10. 2012 drama Playdrama
Unterstadt 29.6. 2012 drama HNK Osijek
Kolo 6.10. 2012 drama Kazalište Virovitica
Rent a friend 12.11. 2011 za djecu i mlade Trešnja
Proces protokol 22.11. 2011 crossover FFT
Ljubav za početnike 9.10. 2012 drama Teatar Rugantino
Nada iz ormara 15.10. 2011 drama GK Požega, UAOS
Prolaznici 30.9. 2011 drama HNK Osijek
Tata lav i njegova sretna djeca 25.9. 2011 za djecu i mlade DK Dubrava, KD Pinklec
Carevo novo ruho (KMD) 14.10. 2011 za djecu i mlade KMD
Lažeš Melita 5.10. 2011 za djecu i mlade Žar ptica
Žudnja (KMD) 20.10. 2011 postdrama KMD
Šeherezada 1.10. 2011 za djecu i mlade Studio za suvremeni ples, Trešnja
Kako je Dunda spasila domovinu 5.10. 2012 drama INK
Silent Killer 5.10. 2012 plesna predstava
Svinje 20.9. 2011 drama s pjevanjem DK Dubrava, KUFER
Instant seksualni odgoj 17.9. 2011 drama FERR, Teatar Naranča
Duboko more ili kako smo sve pobroćkali 23.9. 2011 za djecu i mlade GKL Split, GKM Split
Prokleta avlija 23.9. 2011 drama Kazalište Virovitica, Narodno pozorište Užice, Teatar Kabare Tuzla
Did i repa 29.9. 2012 za djecu i mlade GKL Split, GKM Split
Volim fiziku (E=mc2) 30.9. 2012 plesna predstava.za djecu i mlade Zagrebački plesni ansambl,
Snjeguljica mora umrijeti 29.9. 2012 za djecu i mlade ,
Ispeci, pa reci 27.9. 2012 za djecu i mlade Novi život
Black 28.9. 2012 interaktivna video instalacija O.N.E.
Ples spoticanja i posrtanja 14.9. 2012 plesna predstava Banana Gerila, HIPP-TSP, Schaubühne Lindenfels, ZPC
Zatvaranje ljubavi (ZKM) 26.9. 2012 drama ZKM
Muškarci su s Marsa, žene su s Venere 28.9. 2012 crossover Teatroman
Mrvice iz dnevnog boravka 25.9. 2012 za djecu i mlade Žar ptica
Reject Your Soul
Mobile Homes 20.9. 2012 crossover
Hirošimo, ljubavi moja crossover Théâtre Vidy-Lausanne, TNB - Centre Européen Théâtral et Chorégraphique – Rennes,
Kein Applaus Für Scheisse crossover kc nOna, Mechelen
KnockOff 23.9. 2012 crossover
Versuchsperson Silke Grabinger 1.2 22.9. 2012 plesna predstava bm:ukk, ImPulsTanz, Jardin d’Europe, Land OÖ, Ma7, SILK, Stadt Linz, Studentski centar, Szene Salzburg
Čudnovate zgode šegrta Hlapića (GKL Split) 21.9. 2012 za djecu i mlade GKL Split
55+ godine (ni)su važne 23.9. 2012 crossover Montažstroj
Telefonske priče 23.9. 2012 za djecu i mlade Kazalište Virovitica
Život je san (Mala scena) 20.9. 2012 za djecu i mlade Mala scena
Eden 18.9. 2012 crossover DasArts Amsterdam, Pekinpah - Kink kongi E.P.I. center, , ,
Gospođa ministarka 22.9. 2012 drama Kerempuh
Pismo iz Zelengrada 20.12. 2005 za djecu i mlade ZKL
Forecasting crossover Kaaitheater (Brussels),
Who is next? 14.10. 2011 crossover Maska Ljubljana, ,
Lost in Space crossover United Sorry,
Zatvaranje ljubavi 2011 crossover Théâtre de Gennevilliers Centre Dramatique National de Création Contemporaine,
Iznajmljuje se 15.10. 2011 crossover KVS, Peeping Tom - Bruxelles, , , , , , , , , ,
Feministička predstava bez naslova 22.5. 2012 crossover Young Jean Lee 's Theater Company, , , ,
Punch i Judy za djecu i mlade Konrad Frederiks
Dijabetična cukerdoza za djecu i mlade Companyia Jordi Bertran
Punch i Judy u Afganistanu drama Stuffed Puppet Theatre
Kada je Šlemil išao u Varšavu 2011 za djecu i mlade Lutkovno gledališče Maribor
Priča o galebu i mačku koji ga je naučio letjeti za djecu i mlade Lutkarsko kazalište Sofija
Kamen po kamen za djecu i mlade El Teatre De L'home Dibuixat
Romeo & Julija drama Lutkarsko kazalište Ljubljana,
Kovčežić priča za djecu i mlade Companhia Opera na Mala
Pikova dama drama Regionalno lutkarsko kazalište Grodno
Veli Jože 21.9. 2011 za djecu i mlade GKL Rijeka
Poslije bitke 3.5. 2011 crossover Compagnia Pippo Delbono, Emilia Romagna Teatro Fondazione, Teatro di Roma, Théâtre de la Plac, Théâtre du Rond Point, Théâtre National de Bretagne,
La MaMa Cantata 7.11. 2011 crossover La MaMa
Antigona 15.9. 2012 drama Gavella
Čekaonica (ili tragedija o napaćenomu narodu) 15.9. 2012 crossover Teatar ITD, TEATRUM
Allegro Vivace za djecu i mlade Državno lutkarsko kazalište Varna
Le Cirque Orphelin za djecu i mlade Les Sages Fous
Susjedi za djecu i mlade Lutkarsko kazalište Krasnojarsk
Topologije 7.9. 2012 plesna predstava k.o. kombinirane operacije
Antologija za djecu i mlade Černé divadlo Jiřího Srnec
BorderLines III 13.9. 2012 plesna predstava
Još jedan posao 2.12. 2004 drama Gavella
Opasne veze 1.10. 2004 drama Gavella
Tango 14.5. 2004 drama Gavella
Sudnji dan 11.2. 2005 drama Gavella
Sarah Bernhardt 14.3. 2006 drama Gavella, Prologomena art
Aretej 23.2. 2006 drama Gavella
Dundo Maroje (’55) 4.9. 1955 drama Gavella
Sedam godina vjernosti 3.6. 1955 drama Gavella
Djevojačka škola 23.4. 1955 drama Gavella
Don Juan (’55) 5.3. 1955 drama Gavella
Bijele noći 28.1. 1955 drama Gavella
Žrtva na grobu 7.1. 1955 drama Gavella
Crossings 16.8. 2012 crossover The Necessary Stage, TRAFIK, ,
Na kraju puta 23.12. 1954 drama Gavella
Vještice iz Salema 19.11. 1954 drama Gavella
Krvava svadba (’54) 12.11. 1954 drama Gavella
O miševima i ljudima 9.11. 1954 drama Gavella
Ljubav četvorice pukovnika 2.11. 1954 drama.komedija u tri čina Gavella
Golgota 30.10. 1954 drama Gavella
U logoru 28.6. 1954 drama Gavella
Dantonova smrt (’37) 22.5. 1937 drama HNK Zagreb
Gospođica Julija (FSK) 25.9. 2010 drama Schaubühne am Lehniner Platz
Dantonova smrt (DLJI) 20.8. 2012 drama Dubrovačke ljetne igre
Adio kauboju 8.8. 2012 drama Splitsko ljeto
Medeja 3.8. 2012 drama Dubrovačke ljetne igre, HNK Zagreb
Neostvareni susreti 31.7. 2012 balet Splitsko ljeto
Čudesni mandarin 31.7. 2012 balet Splitsko ljeto
Pokojnik 2.8. 2012 drama Teatar Ulysses
Elektra (pu) 4.3. 2011 drama INK
Odisej 20.7. 2012 drama Atelje 212, Gavella, SNG Maribor, SNP Novi Sad, Sterijino pozorje, Teatar navigator, Ulysses
Producenti 26.2. 2011 mjuzikl Pozorište na Terazijama
Kate Kapuralica 26.7. 2011 drama
Žar ptica 9.7. 2012 za djecu i mlade DK Branka Mihaljevića
skup: igre 21.7. 2012 crossover Art radionica Lazareti, Dubrovačke ljetne igre
Lasica na tavanu 14.7. 2012 za djecu i mlade Studio Kubus
Ezopeja / putovanje prema Djetetu… 11.7. 2012 za djecu i mlade Playdrama
Kisik 11.7. 2012 drama Gradske galerije Osijek, Osječko ljeto kulture
Ježeva kućica (sa) opera Narodno pozorište Sarajevo
Nabucco (st ljeto) 14.7. 2012 opera Splitsko ljeto
Vodni rat 29.6. 2012 crossover Kuća ekstremnog muzičkog kazališta, ,
Zlatna Koka 7.7. 2012 za djecu i mlade Studio Kubus
Kralj Edip 21.8. 2011 drama Dubrovačke ljetne igre
Govori mi o Augusti 29.6. 2012 drama HNK Zadar
Gostioničarka Mirandolina (ri) 16.6. 2012 drama Grad teatar Budva, Riječke ljetne noći
Mačak Džingiskan i Miki Trasi 23.6. 2012 mjuzikl HNK Šibenik
Gospodsko dijete 14.7. 2012 drama GD Histrion
Perači prozora 20.6. 2012 crossover Kultura promjene SC, plešimedo, Sveučilište u Zagrebu, Teatar ITD, ZPA
Guslač na krovu 20.6. 2012 mjuzikl Festival Opatija, HNK Rijeka, Riječke ljetne noći
Simultani govor 2008 crossover
Antica drama Naroden teatar Vojdan Černodrinski
dominant powers, what is to be done then? crossover theatercombinat
Micro 23.7. 2010 crossover Compagnie dernière minute
Zaokret (La Curva) plesna predstava A NEGRO PRODUCCIONES,
Terra Nova 2011 crossover , , , , , , , , , , ,
In Progress: Fenice 24.6. 2012 crossover Posve moguća družina Rijeka
Joseph crossover Corpoceleste_C.C.00#, Teatro Stabile delle Marche, ,
Pojedi me! crossover
Jestiva ideja! 16.6. 2012 crossover
Ako zaigram neku novu igru? crossover
Koncert za tri tijela crossover
Pirandello cabaret 15.6. 2012 drama Don Hihot
Mistero Buffo 14.6. 2012 drama INK
Božanstvena komedija 7.8. 2011 plesna predstava Bitef teatar, Budva grad teatar
WoMen 11.6. 2012 plesna predstava Scena Gorica
Bastion 10.6. 2012 drama KMD
Večer njemačkih autora (J. S. Bach: Suita suita suita / R. Schumann: Druga simfonija) 8.6. 2012 balet HNK Zagreb
Ljekarnik 5.6. 2012 opera Aplauz teatar, CeKaTe
Kumovi drama Zvezdara teatar
Dance Communication Lab Beyond Front@, , , , , ,
Body in a Metal Structure plesna predstava DANS.KIAS, , ,
I Infinite crossover TOM DALE COMPANY,
Shoot Me 2011 crossover Pufferfish Kunstverein,
Postolar i vrag (ZKL) 31.5. 2012 za djecu i mlade ZKL
Igra parova 29.5. 2012 drama HNK Varaždin, Zorin dom
Here comes the Crook mjuzikl The Loose Collective, , ,
Boys Don’t Cry 31.5. 2012 plesna predstava de facto
Bird’s Eye View 2011 plesna predstava Nexus
ALEA (iacta est) 2010 plesna predstava
Talking Head plesna predstava Liquid Loft,
Koliko je duga jedna priča 18.7. 1996 za djecu i mlade GKL Zadar
Camere da letto / Spavaće sobe 25.5. 2012 drama HNK Rijeka
Komedija zabune 7.10. 2011 drama Narodno pozorište Subotica
I did once a piece (walk + talk) 20.3. 2008 lecture performance artificial horizon,
Djeca u igri 25.5. 2012 plesna predstava Liberdance
Isto lice (ili Ribe ne govore) 24.5. 2012 drama INK
The Rite of Spring (Posvećenje proljeća) 1995 plesna predstava COMPAGNIE MARIE CHOUINARD, , ,
Live to Tape, a still moving Talkshow plesna predstava Public in Private
Autoportret Raskoljnikov / Bolero – Les Hommes plesna predstava Compagnie Didier Théron, Espace Bernard Glandier,
The Rodin Project 5.2. 2012 plesna predstava Russell Maliphant Company
Cabaret 26.5. 2012 mjuzikl Komedija
Svršimo s Božjim sudom part one 18.5. 2012 crossover Hotel Bulić,
Silovanje Lukrecije 19.5. 2012 opera HNK Split, ,
Profesor Baltazar – Put oko svijeta 18.5. 2012 za djecu i mlade Scena Gorica, Tvornica lutaka
LARGE – javno događanje na kraju vremena 15.5. 2012 crossover Studio za suvremeni ples, VRUM
Zlatni zmaj drama HNK Varaždin, Slovenskogo stalno gledališče
O, kakav divan dan drama Atelje 212
Komad o majci i domovini drama Teatr Polski Wrocława
Luda šuma 13.5. 2012 za djecu i mlade DK Dubrava, Gledališče Glej,
Pacifikka crossover TRAFIK
Lieux du memoire (ili kako se sjećati s drugima) crossover Fiskultura
Red Bull Flying Bach 2010 plesna predstava Flying Steps
Angel, Angel down we go performans
Divna, divna, divna katastrofa crossover Institut za katastrofu i kaos
Duet for two dancers plesna predstava Conny Jansen Danst, Dansateliers
NOTHING for body TANZ*HOTEL
Elijahova stolica 16.10. 2010 drama JDP, MESS
Kad sam bio mrtav 11.3. 2010 drama SNG Ljubljana
Lux in Tenebris 10.5. 2012 crossover Teatar ITD
Glumice & to 12.5. 2012 drama KNAP
Škola za superjunake 11.5. 2012 za djecu i mlade ZKL
Vrt kserofilnih biljaka 2.5. 2012 plesna predstava Platforma.hr, Plesni centar TALA
Polja mašte ili kako su izgubljena autorska prava 8.5. 2012 za djecu i mlade DK Dubrava, Kazalište Virovitica
Čisto ludilo 4.5. 2012 drama Komedija
Malo je dovoljno 4.5. 2012 crossover Teatar ITD, ,
Femme Fadal – San o Amáliji Rodrigues u slikama kazališta sjena 4.5. 2012 crossover KNAP, Kreativni sindikat
Seviljski brijač (os) 4.5. 2012 opera HNK Osijek
Umrem li, ostavite balkon otvoren 2010 plesna predstava Compagnie Raimund Hoghe, , , , , , , , , , ,
Delírio plesna predstava
Psi 28.4. 2012 crossover Domino, Queer Zagreb
Guintche crossover Bomba Suicida,
How not to think? performativna instalacija
dive plesna predstava
Petar i vuk za djecu i mlade Theater an der Parkaue
Vestígios crossover
Parter performans Les gens d’Uterpan, Queer Zagreb
X-Event 2.7 d’après le protocole Salives 2005 crossover Les gens d’Uterpan
La Danse de Pieze 2005 plesna predstava Centre Chorégraphique National de Caen
Correspondences 2009 plesna predstava Donko Seko, La Compagnie Kettly Noël, , , , , , , ,
_replacements for Years of refusal 28.3. 2012 crossover Kultura promjene SC
Step Afrika! plesna predstava Step Afrika!
Jenufa 27.4. 2012 opera HNK Zagreb
Nebo je sivo i vidi se ispušni dimnjak nekog tvorničkog postrojenja 24.4. 2012 drama KUFER
Majka i dijete 21.4. 2012 drama HNK Varaždin
Platonov ( Drama bez naslova ) 20.4. 2012 drama Gavella
Dundo Maroje (kr) 26.6. 2009 drama Kruševačko pozorište
Kissing Elisabeth plesna predstava Performance Studies Hamburg 2008
Pale sam na svijetu (os) 19.4. 2012 za djecu i mlade DK Branka Mihaljevića
Sad Sam Lucky – jednadžbe jezika i tijela 19.4. 2012 crossover Centre National de la Danse - Paris, Rencontres chorégraphiques internationales de Seine-Saint-Denis, , ,
Kako je Jaromir tražio sreću 11.3. 2011 za djecu i mlade Gledališče Glej
Galeb (ce) 23.9. 2011 drama SLJG Celje
Pir malograđana (ši) 16.4. 2012 drama HNK Šibenik
Otac na službenom putu 27.3. 2011 crossover Atelje 212
Tko se boji Virginije Woolf? 12.4. 2012 drama HNK Split
Rachel & Sonny 12.4. 2012 plesna predstava INK,
Mačak u vreći 11.4. 2012 drama KMD
Glorija (&TD) 12.4. 2012 drama Teatar ITD
War of Fictions plesna predstava , , , , ,
Krvava svadba 6.5. 2011 drama Theater Dortmund
Idiot 1.4. 2012 drama ZKM
Bratac Jaglenac i sestrica Rutvica 12.4. 2012 za djecu i mlade HNK Varaždin,
A tko si ti? 31.3. 2012 za djecu i mlade KD Pinklec
Vuk i kozlići 21.11. 2011 za djecu i mlade Lutkarsko kazalište Mostar
Dabogda te majka rodila 30.3. 2012 drama HKD Teatar, HNK Rijeka
Preobrazba 28.3. 2012 drama HNK Split
Iznenada prošlog ljeta (zd) 27.3. 2012 drama HNK Zadar
Čarobnjak iz Oza (ZKL) 24.3. 2012 za djecu i mlade ZKL
Pigmalion 23.3. 2012 drama HNK Zagreb
Vjetar Kimbunga 22.3. 2012 za djecu i mlade GKL Zadar
Pekara Mišmaš 18.3. 2012 za djecu i mlade Mini teater, Novo kazalište, ZKM
Sinovi umiru prvi (os) 13.4. 2012 drama HNK Osijek
Manon Lescaut (ri) 16.3. 2012 opera HNK Rijeka
Prijateljice 31.3. 2011 drama GK Sisak
Ljubavnik 16.3. 2012 drama KMD
Glavobolja vedrog raspoloženja
Krletka 10.3. 2012 drama Kerempuh
Komedija o loncu 7.10. 2011 drama HNK Varaždin, Mestno gledališče Ptuj
Regoč 9.3. 2012 za djecu i mlade Trešnja
Lindarski kaban 9.3. 2012 za djecu i mlade INK
Kako se vjetar spustio među ljude 7.3. 2012 za djecu i mlade GKL Split
Ufuraj se i pukni 7.3. 2012 drama HNK Varaždin
Život u kazalištu (sg) 6.6. 2011 drama Scena Gorica, ZKL
Singerica 11.2. 2011 cabaret HNK Varaždin
Menjamo žene drama
Klupica 10.11. 2011 drama KD Pinklec
Picasso 22.9. 2011 drama Playdrama
Prasac koji gleda u sunce 2.3. 2012 drama KMD
Juego de Azar plesna predstava Monica Gomis
Mortal kombajn 16.1. 2009 drama Narodno pozorište Sarajevo
Cabaret New Burlesque burleska
Ništa nije krivo 24.2. 2012 plesna predstava HIPP, MASA, ZPC
Siromah i vrag 1. 3. 2012 za djecu i mlade Žar ptica
U 9.9. 2010 opera Zeebelt
Princeza i Žabac 24.2. 2012 za djecu i mlade Trešnja
Ministar Pokvarenjak 2.6. 2011 drama KMD
Antigone / Antigona 25.2. 2012 drama HNK Rijeka
Gubec-beg 5.3. 1975 rock-opera Komedija
Postolar i vrag 28.2. 2012 za djecu i mlade GK Joza Ivakić
S ruksakom po Europi 22.2. 2012 za djecu i mlade Kazalište Moruzgva, TNT
Opasne veze 18.11. 2011 mjuzikl Komedija
Od Foše do Atlantide (moja Stoše) 20.2. 2012 drama HNK Zadar
Crne oči 17.2. 2012 drama Gavella
Dobrica Dabar 16.02. 2012 za djecu i mlade Don Hihot
Ljubavni napitak 17.2. 2012 opera HNK Zagreb
Smoliček 9.2. 2012 za djecu i mlade GKL Rijeka
Tamno i natrag 16.2. 2012 crossover BADco,
Pacijent doktora Freuda 21.10. 2011 drama Teatar Gavran
Trnoružica (st) 18.2. 2012 balet HNK Split
Zeko traži mamu za djecu i mlade GKL Split
Stoliću, prostri se! 22.2. 2012 za djecu i mlade GKM Split
Čorba od kanarinaca 8.2. 2012 drama INK
Latinovicz, povratak 7.2. 2012 drama KUFER, ,
Maestrova smrt 17.2. 2012 drama GD Histrion
Nabucco (ri) 21.11. 2003 opera HNK Rijeka
Gostioničarka Mirandolina 20.10. 2011 drama , ,
Umetnost i dokolica drama Narodno pozorište Užice
Kabaret kod veselih muškaraca 11.6. 2011 cabaret Kazalište Virovitica
Predstava Hamleta u selu Mrduša Donja (NP Tuzla) 1999 drama Narodno pozorište Tuzla
Mudre se stvari uče iz basni 22.10. 2011 za djecu i mlade Kazalište Virovitica
Debitanti 26.6. 2009 drama HNK Varaždin
Elling (vi) 3.2. 2012 drama Kazalište Virovitica
Pismo iz 1920. 30.9. 2011 drama BNP Zenica,
Jaz vas ljubim 28.1. 2011 drama SLJG Celje
Maskarada 3.2. 2012 drama HNK Rijeka
Oko pola 1 1.2. 2012 crossover KD Pinklec,
Dobri doktor Jojboli 31.1. 2012 za djecu i mlade DK Branka Mihaljevića
U isto vrijeme, na starom mjestu 12.12. 2011 drama Scena Gorica
Robin Hood 27.1. 2012 za djecu i mlade ZKL
Mletački trgovac 27.1. 2012 drama HNK Osijek
Priručnik za prazne prostore 26.1. 2012 plesna predstava Sodaberg, , , ,
Zločin na kozjem otoku 27.1. 2012 drama Narodno pozorište Sarajevo
Ružičasta sanjarica 26.1. 2012 za djecu i mlade Mala scena
Stanari izgubljenog doma 21.1. 2012 drama GD Histrion
Ružni 20.1. 2012 drama HNK Varaždin
Mini & Maxi 17.1. 2012 za djecu i mlade HNK Rijeka
Tajne začarane šume 19.1. 2012 za djecu i mlade Mala scena
Ideš dalje! 17.1. 2012 za djecu i mlade ZKM, ,
Glory, Glory, Hamlellujah! 13.1. 2012 crossover Kik Melone,
Maškarate ispod kuplja 13.1. 2012 drama HNK Zagreb
Vuk i sedam kozlića za djecu i mlade ZKL
Carmina Burana (ri) 20.1. 2012 plesna predstava HNK Rijeka
Opšta bolnica drama BNP Zenica
Romeo i Julija (HNK Split) 12.1. 2012 drama HNK Split
Vanishing Acts 3/4 12.1. 2012 plesna predstava VRUM, ,
Hasanaginica (dbk) 18.3. 2011 drama KMD
Prolazi sve 7.1. 2012 drama Gavella
Uzorak 31.12. 2011 performans Montažstroj
Persona 21.12. 2011 crossover MSU, Multimedijalna radionica „Nataša Lušetić“
Postdiplomsko obrazovanje crossover Teatar 2000
Ja, Tata! 15.10. 2011 drama Teatar EXIT
Na Tri kralja ili kako hoćete 15.1. 2011 drama Drama SNG Maribor
Šišmiš (st) 16.12. 2011 opereta HNK Split
Drago Č. i tvornica čokolade 15.11. 2011 za djecu i mlade GKL Zadar
Fortinbras se napio 16.12. 2011 drama Kerempuh
[datum izvedbe] 14.12. 2011 plesna predstava Studio za suvremeni ples,
Medeja (&td) 10.3. 2011 drama Teatar ITD
Love will tear us apart 31.5. 2011 crossover de facto
Scream 7.6. 2011 crossover Gledališče Glej, ,
Kriegsspiel / Game of War / Igra rata 12.04 2011 crossover , , ,
Nosefratu 15.10. 2011 crossover , , ,
Car neuspjeha 10.12. 2011 crossover ZKM,
Čarobnjak iz Oza 6.12. 2011 za djecu i mlade INK
Pale 8.12. 2011 za djecu i mlade GKL Rijeka
Prosidba / Medvjed 9.12. 2011 drama HNK Šibenik
Humanitarni ‘Footloose’
Orašar (HNK Zg) 9.12. 2011 balet HNK Zagreb
Priča o vodi 3.11. 2011 za djecu i mlade ActLab, Mala scena
Slučaj &TD 9.12. 2011 drama Teatar ITD
BorderLines II 1.12. 2011 plesna predstava
Kaćuše (st) 10.12. 2011 drama HNK Split
Hocus – Pocus 30.11. 2011 rock-opera , ,
Ispod sklopljenih očiju 29.11. 2011 plesna predstava ZPA, ,
Kratka fantazija o ponovnom uspostavljanju vlasništva nad tijelom 10.5. 2011 plesna predstava Sodaberg, , ,
Tko si ti i otkud ti pravo 25.11. 2011 crossover Teatar 2000
Profesionalac (ili tužna komedija po Luki) 25.11. 2011 drama Glumci u Zagvozdu,
Ružno pače 8.5. 2011 za djecu i mlade ZKM
Šarengrad 15.6. 2011 drama Teatar ITD
Zrcalo 24.11. 2011 plesna predstava HIPP, Irena Mikec, ZPC
Sanatorij Zelengaj 28.11. 2011 drama Svarog
Plesna haljina žutog maslačka za djecu i mlade GKL Rijeka
Moj sin samo malo sporije hoda 26.11. 2011 drama ZKM
Terapija 15.11. 2011 drama Teatar Rugantino
Grešnici 11.11. 2011 drama Kultura promjene SC
Nabucco (os) 5.11. 2011 opera HNK Osijek
Tri sestre (ri) 3.11. 2011 drama HNK Rijeka
Hrvatska Antigona 5.11. 2011 drama GD Histrion
Narodil se mladi kralj prikazanje Komedija, LADO
Izbori 29.10. 2011 drama Ludens teatar
Pismo Heineru Mülleru 9.10. 2011 drama ZKM
Nitko nije nevin 8.3. 2011 plesna predstava ZKM
Terapija, Terapija! 20.5. 2011 drama Komedija
Svečana večera u pogrebnom poduzeću (st) 5.10. 2011 drama HNK Split
Hamlet (opera) 19.11. 2011 opera HNK Zagreb
Gospoda Glembajevi (HNK Zg) 6.5. 2011 drama HNK Zagreb
Otac 8.12. 2000 drama HNK Split
Svećenikova djeca 12.11. 1999 drama HNK Split
Mrtve duše 21.10. 2011 drama Kerempuh
Rat i mir 14.10. 2011 drama HNK Zagreb, Pandur Theaters
Trubadur (zg) 3.6. 2011 opera Gradsko kazalište Klagenfurt, HNK Zagreb
Ženidba (Gavella) 15.4. 2011 drama Gavella
Dundo Maroje (Gavella) 15.9. 2011 drama Gavella
@BetaSkroz 18.9. 2011 crossover SKROZ
Kreontova Antigona (1983) 22.12. 1983 drama Gavella
Antigona (1956) 29.6. 1956 drama Gavella
Antigona (1964) 26.2. 1964 drama Gavella
Kraljevna na zrnu graška 1.7. 1986 za djecu i mlade Mala scena
Dantonova smrt (&TD) 1.6. 2005 drama Banana Guerilla, Teatar ITD
Dantonova smrt (Gavella ’89) 27.10. 1989 drama Gavella
Dantonova smrt (Gavella ’69) 14.11. 1969 drama Gavella
Cabaret Brecht – Zadrživi uspon Artura Uija 22.7. 2011 cabaret Ulysses
Škrtac 6.6. 2011 drama Novi život
Mrzim istinu! 26.5. 2011 drama Kultura promjene SC, Teatar ITD
Cabaret 19.1. 2001 mjuzikl Kerempuh
Priča o kotaču 5.11. 2003 za djecu i mlade Mala scena
Paces 22.4. 2011 plesna predstava Banana Guerilla, , ,
Snjeguljica (ZKL) 8.4. 2011 za djecu i mlade ZKL
Sutra, sutra 7.4. 2011 crossover Kultura promjene SC, Teatar ITD
Parsifal 26.3. 2011 opera HNK Zagreb,
Tigrić 3.3. 2011 za djecu i mlade ZKL
Matovilka ili o pohlepi 4.3. 2011 za djecu i mlade DK Dubrava
Mjehur od sapunice 15.3. 2011 drama GD Histrion
Fedrina ljubav 12.3. 2011 postdrama ZKM
Rozamunda 22.2. 2011 drama Hotel Bulić, Kraljevsko pozorište Zetski dom, Teatar ITD
Vedri duh 25.2. 2011 drama HNK Osijek
Euridice / Euridika 25.2. 2011 drama HNK Rijeka
M. – Solo za tri uma (dijalozi s Marcelom Proustom) plesna predstava , ,
I to je ljubav 24.2. 2011 drama HNK Zadar
Spektakluk 26.2. 2011 cabaret Kerempuh
Smrt trgovačkog putnika (st) 27.3. 2011 drama HNK Split
Muški-ženski / Ženske-muške 25.2. 2011 crossover Bacači sjenki, Kultura promjene SC, MESS, Teatar ITD
Mauzer 19.2. 2011 crossover ZKM
Lamentacije Valenta Žganca 17.2. 2011 drama HNK Varaždin
Mala tragedija 18.2. 2011 plesna predstava Histeria Nova
Krava na mjesecu 18.2. 2010 za djecu i mlade Budimpeštansko lutkarsko kazalište, ZKL
Kako je anđeo dobio krilo 16.2. 2011 za djecu i mlade GKL Split
Bolnica na kraju grada 26.3. 2011 drama Kerempuh
Nosi nas rijeka (zg) 4.3. 2011 drama Gavella
Kamenje 13.2. 2011 za djecu i mlade Mala scena
Romansa 19.3. 2011 drama SLJG Celje
Ljepotica iz Leenanea (vž) 11.2. 2011 drama HNK Varaždin
Da, ministre 10.2. 2011 drama Komedija
Mirakul za malene 9.2. 2011 za djecu i mlade Trešnja
Moć sudbine 12.2. 2011 opera HNK Rijeka
Vierfüßer 10.2. 2011 plesna predstava Banana Guerilla, LOFFT Theatr
Adem i Eva 12.12. 2010 cabaret Teatar Kabare Tuzla
Don Juan (vi) 4.2. 2011 drama Kazalište Virovitica
Spin 20.1. 2011 plesna predstava Studio za suvremeni ples
Tartuffeerie 1.2. 2011 drama HNK Split
Zagorka 28.1. 2011 drama HNK Zagreb
Roberta, Roberta 28.1. 2011 plesna predstava INK, nezavisna produkcija
Catching a Big Fish plesna predstava
Čakovečki geodeti drama Svarog
Humus Vertebra plesna predstava Dame de Pic
Družba Pere Kvržice 1.2. 2011 za djecu i mlade Žar ptica
Život lude 22.1. 2011 drama HKD Teatar, HNK Rijeka
Mala Floramye (HNK Osijek) 21.1. 2011 opereta HNK Osijek
Ovca za cijeli život 20.1. 2011 za djecu i mlade Mala scena
Leda (zg) 14.1. 2011 drama Gavella
Mačak u čizmama (Žar ptica) 5.3. 2010 za djecu i mlade Žar ptica
Vjeverice uzvraćaju udarac 13.1. 2011 plesna predstava dance_lab_collective, HIPP
Woyzeck 31.3. 2001 drama Gavella
Platonov 17.4. 2010 drama SNG Ljubljana
Cirkus Klaunovski za djecu i mlade GKL Rijeka
Najbolje godine drama
Čovjek koji je spasio Europu 22.12. 2010 drama ZKM
Duh 17.12. 2010 drama Gavella
Mačak s onoga svijeta 16.12. 2010 za djecu i mlade GKM Split
Amateri 18.12. 2010 drama
Sedam lakih komada 18.12. 2010 drama KMD
Judita 8.12. 2010 crossover C4M, Kuu Uzgon, MKC
Mladi kraljević i istina 22.10. 2009 za djecu i mlade BNP Zenica
Šišmiš 10.12. 2010 opereta HNK Zagreb
Konj 9.12. 2010 drama HNK Split
Dispozitivi izvedbe, Tobacco & Leather 10.12. 2010 plesna predstava k.o. kombinirane operacije
Unutrašnje carstvo 9.12. 2010 plesna predstava HIPP, plešimedo
Vrtlar 8.12. 2010 drama GK Joza Ivakić, Narodno pozorište Tuzla
Hipertenzija 10.4. 2010 drama Kulturni centar Inđija
Five People crossover CAMPO, Connections
Tvrđava (kp) 19.1. 2008 drama Kruševačko pozorište
Četiri princeze i jedan zmaj 16.9. 2009 za djecu i mlade BNP Zenica
Ivica i Marica 3.12. 2010 za djecu i mlade Trešnja
Lipa si, Teno! 2.11. 2010 drama HNK Osijek
Povišica 4.12. 2010 HNK Split
Točka sabiranja 26.11. 2010 plesna predstava BADco
Harold i Maude 28.11. 2010 BDP
Michelstaedter 26.11. 2010 drama HNK Rijeka
Leda 26.11. 2010 drama HNK Osijek
Stolek, stolek 26.11. 2010 za djecu i mlade HNK Varaždin
Đerdan 26.11. 2010 Komedija
Knjiga lutanja za djecu i mlade Malo pozorište Duško Radović
39 stepenica 12.11. 2010 drama Kazalište Virovitica, Ludens teatar
Tišina mog šuma 19.11. 2010 balet HNK Zagreb
Tko je srušio Berlinski zid? 18.11. 2010 drama GD Histrion
Prevaranti 20.11. 2010 drama Kerempuh
Tri su prozora kroz koje gledaju 19.11. 2010 performans
Košulja sretnog čovjeka 17.11. 2010 za djecu i mlade GKL Split
Macbeth (st) 15.11. 2010 opera HNK Split
Tri praščića (zkl) 22.2. 1991 za djecu i mlade ZKL
Imbarak / Ljubav na Prijekomu 12.11. 2010 drama KMD
Queer cabaret // Red Room 13.11. 2010 cabaret FNC, Mala performerska scena
P.P.P 18.1. 2008 novi cirkus Companie Non Nova, , , , , , , , , ,
Ispit savjesti
Adagio 7.11. 2010 drama HNK Zagreb, Hrvatski dom Vukovar
Multicro 6.11. 2010 drama HNK Osijek, Udruga FERR Pula
Romanca o tri ljubavi 4.11. 2010 drama KNAP
Rogonje drama Teatar Gavran
Pandorina kutijica 4.11. 2010 drama Teatar Gavran
Duo Trio plesna predstava
Bharatanatyam recital (klasični indijski ples) plesna predstava Maja Drobac, udruga Lotus
Zajedno plesna predstava
City to City Cabaret cabaret
Session za jednog Stand up plesača
Raščlamba 9.11. 2010 plesna predstava
Ricochet 11.11. 2010 plesna predstava
Ariel – plesni solo inspiriran poezijom Sylvie Plath plesna predstava
Cantare il pane (Pjevati o kruhu)
In-Grave plesna predstava El Tinglao
Drama o Mirjani i ovima oko nje (JDP) drama JDP
Metamorfoze 9.6. 2010 drama JDP
Kako druga polovica voli drama ADU, Kerempuh
Ujkin san 6.10. 2006 drama SNP Novi Sad
Dispozitivi izvedbe, Che Bella Voce! 25.10. 2010 crossover k.o. kombinirane operacije
Sarah Bernhardt 25.10. 2010 drama HNK Zadar
Radio & Juliet 23.10. 2010 plesna predstava SNG Maribor
Series performans Uzès danse CDC, ,
Joseph 23.10. 2010 drama Mini teater, Novo kazalište, Queer Zagreb, Teatar ITD
Will you ever be happy again? 2008 performans
Ovo bi mogla biti moja ulica 23.10. 2010 drama ZKM
Michelangelo Buonarroti 18.10. 2010 drama GKL Zadar
Melodije borbe i pretvorbe / Melodije Bljeska i Oluje cabaret
Noć performansa 2010 performans Perforacije
Moje Sunce 19.10. 2010 crossover Akto Bitola, Perforacije
Predstaviti sjećanja 19.10. 2010 performans Perforacije
Silver 18.10. 2010 crossover O.N.E., Perforacije
®evolucija:Masterclass 19.10. 2010 crossover Atelje 212, Bacači sjenki
Kroatisch-Amerikanische Freundschaft 20.10. 2010 performans Artless, Perforacije
Medo na trgu 18.10. 2010 performans Artless, Perforacije
Cabaret tri praščića 16.10. 2010 za djecu i mlade KNAP
Poluinterpretacije ili kako objasniti suvremeni ples nemrtvom zecu 20.10. 2010 crossover BADco
Osjećaj 1, Gibanje 1 (Sjećanje na Toma) 20.10. 2010 performans Perforacije
Zelena tura 20.10. 2010 performans Perforacije
C8H11NO2 19.10. 2011 crossover JTCE, Perforacije, Positive force
Drama o Mirjani i ovima oko nje 15.10. 2010 drama HNK Zagreb
Ofelija 14.10. 2010 plesna predstava plešimedo
Randevu 26.7. 2010 plesna predstava MASA, ZPA
Ljubica 23.3. 2000 drama HNK Varaždin
Nasilje 12.10. 2010 za djecu i mlade The Arto
Nitko, nitko, nikada nije tako igrao Fausta 14.10. 2010 drama Teatar Rugantino
Vatrotehna 2.0 2010 crossover Montažstroj, Perforacije, ZKM
Medij 8.10. 2010 opera Šibensko kazalište
Za hljebom, za oblacima 7.10. 2010 drama Kazalište Merlin
Kiklop 4.10. 2010 drama Scena Gorica
Opera za tri groša (ri) 22.10. 2010 opera HNK Rijeka
Giselle (st) 16.10. 2010 balet HNK Split
Popcorn Machine performans My!Laika
The New Man crossover LIGNA
Čast 2.10. 2010 drama INK
Cefas 30.9. 2010 crossover Kuća ekstremnog muzičkog kazališta, Perforacije, Teatar ITD
Raspjevano stablo 28.9. 2010 za djecu i mlade GKL Split
Priča o konju 28.9. 2010 drama ZKL
Gulliver u zemlji malih ljudi za djecu i mlade GKL Rijeka
B.D.L.2.0. 30.9. 2010 crossover Montažstroj
Čudo u Poskokovoj Dragi (Kerempuh) 23.9. 2010 drama Kerempuh
Najotmjeniji div u gradu 24.9. 2010 za djecu i mlade Trešnja
Vještica Hillary ide u operu 26.9. 2010 za djecu i mlade HNK Zagreb
Posudi mi tenor 24.9. 2010 drama Komedija
Ženski Turbo Pop Bend 26.9. 2010 drama KMD
Matilda 26.9. 2010 za djecu i mlade DK Dubrava, KD Pinklec
U Moskvu, u Moskvu drama Volksbühne am Rosa-Luxemburg-Platz
Megalopolis 16.1. 2010 drama Constanza Macras Dorkypark, Schaubühne am Lehniner Platz
Naša je mama postala zmaj 23.9. 2010 za djecu i mlade Žar ptica
Ulica Vandenbranden 32 crossover Peeping Tom, , , , , , , ,
Moj tajni vrt drama CENTQUATRE, Compagnie Nordey, Festival d’Avignon, Festival Perspectives (Sarrebruck), Festival Reims Scènes d’Europe, La Comédie de Reims, Théâtre des Quartiers d’Ivry, Théâtre national de la Communauté française (Bruxelles), uz potporu regije Île-de-France
Izvan konteksta, za Pinu plesna predstava Les Ballets C. de la B., , , , , , , ,
Koliko je slana tvoja tama 15.10. 2010 plesna predstava Atelier Choreographique,
Povijest gledanja 15.9. 2010 crossover Studio za suvremeni ples
Glazba (Practicable) 25.9. 2010 plesna predstava ekscena, , , ,
Crveni Zmaj performans Suka Off
Zbogom svijetu kakvoga poznajemo crossover Dance Costruction Company
Interface 14.9. 2010 plesna predstava ZPA
Nije zlato sve što sja performans Zagrebi! Festival
Vagon prvog razreda 6.9. 2010 za djecu i mlade Mala scena
Boks meč za titulu ministra kulture RH 10.9. 2010 performans Zagrebi! Festival
Tartuffe 10.9. 2010 drama Gavella
Revizor (DLJI) 21.8. 2010 drama Dubrovačke ljetne igre, ZKM
Faust (Exit) 14.8. 2010 crossover MMRKernel, PushPush Theatre Atlanta, Teatar EXIT
Nocturno 13.8. 2010 crossover KUD BiK, Zadar snova
Mjesto gdje nismo bili 7.8. 2010 drama Zadar snova, , , , ,
Nikola Šubić Zrinjski (zg) 24.9. 2010 opera HNK Zagreb
Školnik / Služavka gospodarica 5.8. 2010 opera Dubrovačke ljetne igre
Dodir 3.8. 2010 plesna predstava HNK Split, Splitsko ljeto
Spašeni 31.7. 2010 drama Dubrovačke ljetne igre
Lovački rog 31.7. 2010 GD Histrion
Kontrabas 27.7. 2010 drama Teatar EXIT
Cirkus Destetika 20.7. 2010 drama HNK Rijeka, Riječke ljetne noći
Smij i suze starega Splita 19.7. 2010 drama Splitsko ljeto
Stones in His Pockets drama Madhouse Theatre Company, Merlin
Arka performans Teatr Osmego Dnia
Preko Trnja do Zvijezde 16.7. 2010 drama s pjevanjem Teatar EXIT
Saloma 12.2. 2010 drama Kraljevsko pozorište Zetski dom
Triko 8.7. 2010 drama SLJG Celje
Oluja 23.7. 2010 drama Ulysses
Matmazel Julie drama Turski teatar Skopje
Otello (HNK Split) 14.7. 2010 opera HNK Split, Splitsko ljeto
Koreolabos 29.7. 2010 plesna predstava HNK Zagreb
Watching Others crossover SNG Maribor
Cavalleria Rusticana 1.7. 2010 opera HNK Rijeka, Riječke ljetne noći
Opera za tri groša (os) 18.6. 2010 opera HNK Osijek
Aladin i čarobna svjetiljka 21.6. 2010 za djecu i mlade Scena Gorica
POP SKROZ ili potpuno prihvatljivo 2.0 18.6. 2010 crossover SKROZ
The Morning After the Night Before 16.6. 2010 plesna predstava GK Sisak, Maša Kolar
Šest stupnjeva crossover Santasangre
Themselves already HOP! crossover Connections, Sophiensaele
Bila je to ševa 10.6. 2010 drama Kazalište Virovitica
Via Nova via MSU performans
Potomci uškopljenog admirala 11.6. 2010 drama Marionetsko kazalište Youkiza
Rita / Angelique 9.6. 2010 opera HNK Varaždin, Madlenianum, Opera b.b., Scena Travno
Falsifikator (bdp) drama BDP
Rigoletto 18.3. 2005 opera HNK Zagreb
Građanin plemić (ba) drama Narodno pozorište Sarajevo
Balada o Ricky i Rooneyju – pop opera pop opera A Needcompany, MaisonDahlBonnema, ,
Posvećenje proljeća plesna predstava Daniel Léveillé Danse
Variacions Al.leluia crossover Lanònima Imperial
Solo za tri vizije – Petera Handkea, Samuela Becketta & Virginie Woolf 2010 plesna predstava
Allégé plesna predstava Public in Private
Jesam ti ja plesna predstava Par B.L.eux, , , , , , ,
Don Quijote (balet Zg) 5.6. 2010 balet HNK Zagreb
Bespredmetno crossover Compagnie 111, , , , , , ,
Tragovi zalutaloga plesna predstava TKO Köln
ViceRoyale. VainRoyale. VileRoyale crossover Prado
Srh, zvuk na koži plesna predstava Flota, ,
Jesenja sonata 5.2. 2010 drama SLJG Celje
Kritika – djelo u nastajanju 2.6. 2010 performans GK Zorin dom, UPPUH PULS
Opening night plesna predstava PHILEAS PRODUCTIONS, ULTIMA VEZ
Ovo (ni)je moja šuma 27.5. 2010 crossover HIPP, Kik Melone
Formula plesna predstava Dejan Srhoj, Iskra Šukarova, , , ,
Amour, acide et noix plesna predstava Daniel Léveillé Danse
The Night Will Be Dark crossover
To Whom It May Concern? (Koga god da se tiče, nije namijenjeno njemu) 25.5. 2010 plesna predstava Dance Explorations Beyond Front@, ,
Ožalošćena porodica (NP Subotica) drama Narodno pozorište Subotica, NP Subotica
Kidaj od svoje žene 23.05. 2010 drama KMD
The Unknown plesna predstava TRAFO
Projekt: 12/2 10.12. 2010 crossover stvaralačka mreža Zebra, ,
Buđenje proljeća 22.5. 2010 drama ZKM
MIFFY – mjuzikl (prema slikovnicama Dicka Bruna) 22.5. 2010 za djecu i mlade Trešnja
Priča o oblaku 5.11. 2002 za djecu i mlade Mala scena
Daphnis i Chloe 22.5. 2010 balet HNK Rijeka
Crkva 21.5. 2010 plesna predstava Eurokaz, MSU, Novi život
Čudnovata istina 25.5. 2010 za djecu i mlade Žar ptica
Love Fire plesna predstava Yasmeen Godder, , ,
Duet012 plesna predstava Plesni Teater Ljubljana
Armada crossover TRAFIK
In Camera 19.5. 2010 crossover Teatar ITD
WARP2: Večer autorskih radova i performansa 1.6. 2010 plesna predstava Prostor +
To the Ones I Love plesna predstava Compagnie Thor
Singular Sensation plesna predstava Yasmeen Godder
Tijelo 15.5. 2010 za djecu i mlade Trešnja
Proklet bio izdajica svoje domovine 3.3. 2010 crossover SMG
Somewhere city 12.5. 2010 za djecu i mlade HNK Rijeka
Ukradena lopta 13.5. 2010 za djecu i mlade GKM Split
Izlog 8.6. 2010 crossover ZKM
Sanjari (bg) drama JDP
Jedini neuspjeh Adolfa H. 6.5. 2010 drama ZKL
Crotch performans
Zečja jama drama BDP
Macbeth drama V. Abashidze Drama and Music State Theatre
Derviš i smrt drama Narodno pozorište Beograd
Rire/Lachen crossover Les Laboratoires d'Aubervilliers, Les Subsistances - Lyon, make up productions
Castor & Pollux 8.5. 2010 plesna predstava Le Quartz - Scène nationale de Brest, VLOVAJOB PRU
Into The Dark Unknown: The Hope Chest 2008 crossover
Corpo/Ilicito: The Posthuman Society 6.9 performans La Pocha Nostra
I Offer Myself to Thee crossover Björn Pätz & Björn Frers, Hebbel am Ufer,
Mazepa 7.5. 2010 opera HNK Zagreb
Biti drukčiji 28.4. 2010 drama Kultura Nova, ,
Lutz Förster plesna predstava
Amado mio 26.9. 2009 drama ŠKUC gledališče, SMG
Duchesses plesna predstava Mademoiselle MCH, VLOVAJOB PRU
L’après-midi balet
Lucia di Lammermoor 24.4. 2010 opera HNK Rijeka
Sluškinje 23.4. 2010 drama GK Joza Ivakić
Dolina ruža 22.4. 2010 drama Gavella
Emigranti drama Hrvatsko kazalište Pečuh
Disleksija 17.4. 2010 crossover Teatar ITD
Štefica Cvek u raljama života 19.4. 2010 drama GD Histrion
Ništa 15.4. 2010 plesna predstava MARMOT, ,
Čaruga 16.4. 2010 drama HNK Zagreb
Bones – hommage za dvije bakice 16.4. 2010 plesna predstava VRUM, , ,
O medvjedima i ljudima 11.4. 2010 drama Kerempuh
Don Giovanni 7.10. 2006 opera
Staklena menažerija (slo) 26.11. 2009 drama Prešernovo gledališče Kranj
Da je proklet Kam 9.4. 2010 drama HNK Rijeka
Apartman 9.4. 2010 drama HNK Osijek
Služavke drama KMD
San zaručnice 10.4. 2010 balet HNK Rijeka
Život u kazalištu 20.2. 2010 drama GK Požega, Mitropa
Skupština 15.1. 2005 drama HNK Varaždin
Žena s planom plesna predstava
Zločin i kazna 19.4. 2009 drama SMG
Hamlet (st) 7.4. 2010 drama HNK Split
Jasno k’o pekmez 28.3. 2010 za djecu i mlade Kazalište Trešnja
Sanjari 30.3. 2010 za djecu i mlade KMD
bolji život 27.3. 2010 crossover HIPP, Plesni Teater Ljubljana, ZPC
Njarabum 25.3. 2010 drama Eurokaz, MSU
Stoka sitnog zuba 2010 cabaret
Ti ludi tenori drama Narodno pozorište Kikinda
In vino recitas Teatro dei Pazzi
Cabaret Torch drama
Sve o ženama / Tutto sulle donne 24.3. 2010 drama HNK Rijeka
Elling (st) 23.3. 2010 drama HNK Split
O prijateljstvu 17.3. 2010 crossover de facto, Teatar ITD
Ona, on i vi 17.3. 2010 drama Teatar EXIT, Ziijah A. Sokolović
Breza 21.3. 2010 drama HNK Varaždin
Osvajanje kazališta 19.3. 2010 za djecu i mlade ZKL
Jalta, Jalta (zg) 12.3. 2010 mjuzikl Komedija
Labuđe jezero (Ruski carski balet) balet Ruski carski balet
Čarobna frula (os) 13.3. 2010 opera HNK Osijek
Marjane, Marjane 11.3. 2010 drama Playdrama
Bok žurim, nazovi ili replika stoljeća 11.3. 2010 drama Teatar Grdelin
Seviljski brijač (st opera) 14.3. 2010 opera HNK Split
Bonton ili Kako pristojno provesti dan 12.2. 2010 za djecu i mlade Bembo, ZKL
Bračni kabare 17.9. 2009 cabaret Pozorište Slavija
Peer Gynt 11.3. 2010 drama Gavella
Adriana Lecouvreur 11.3. 2010 opera HNK Rijeka
Metak za sve 10.3. 2010 drama HKD Teatar
Rose is a rose is a rose is a rose 9.3. 2010 crossover ZKM,
Varijacije u f.ado molu 6.3. 2010 balet HNK Zagreb
Brod za lutke (SNG) 24.4. 2009 drama SNG Ljubljana
Priča o svjetlu 12.3. 2010 za djecu i mlade Mala scena
Nakon probe 4.3. 2010 GD Histrion
Stoše od Foše iliti Kate Kapuralica 2.3. 2010 drama HNK Zadar
Eksplicitni sadržaji 1. 3. 2010 crossover Bacači sjenki, ZKM
Reces i ja 28.2. 2010 drama KUFER,
Saloma 27.2. 2010 drama INK,
Pitanje časti 26.2. 2010 za djecu i mlade KMD
Work Every Day 25.2. 2010 plesna predstava Sodaberg
Pupoljak 24.2. 2010 za djecu i mlade GKL Split
Lizistrata 20.2. 2010 drama HNK Rijeka
Solo 2 crossover Continuum
Art 20.2. 2010 drama Aplauz teatar
Mačak u čizmama 17.2. 2010 opera.za djecu i mlade DK Dubrava
Ljubav Don Perlimplina 18.11. 1955 drama Gavella
Nabucco (st) 14.7. 2003 opera HNK Split
Bijelo, bijelo, bijelo 16.2. 2010 drama Novi život, Vidra
Prekidi 14.2. 2010 drama Planet Art
Norma 12.1. 2010 opera HNK Zagreb
Nemreš pobjeć od nedjelje 13.2. 2010 drama Ludens teatar
Familija u prahu 12.2. 2010 drama HNK Varaždin, Novi Zato (Ptuj)
Ježeva kućica (os) 9.2. 2010 za djecu i mlade DK Branka Mihaljevića
Golgota – Requiem za društvenu pravdu drama
Pasje godine 5.2. 2010 drama Dom umirovljenika Centar, KUFER
Elektra 3.2. 2010 crossover Teatar ITD
Nastup 4.2. 2010 plesna predstava Studio za suvremeni ples
Crna komedija 5.2. 2010 drama GK Komedija
Ana i Mia 29.1. 2010 drama Mala scena
Crvenkapica, ali da ne bude vuka 18.4. 2008 za djecu i mlade ZKL
Velika zvjerka 2010 drama Epilog teatar, Planet Art
Umišljena mišica 10.2. 2010 za djecu i mlade ZKL
Plava boja snijega 2010 za djecu i mlade Lutkarska scena Ivana Brlić-Mažuranić
Garaža 28.1. 2010 drama La MaMa, ZKM
Vježbanje utopije 23.1. 2010 crossover
Crtančica 29.1. 2010 za djecu i mlade Scena Gorica
Paralelni svjetovi 29.1. 2010 drama HNK Osijek
Do viđenja u Budimpešti 28.1. 2010 drama GK Zorin dom, Teatar Kabare Tuzla
Srce moje kuca za nju 24.1. 2010 crossover Montažstroj, Plesni centar TALA
VIS Životinje 24.1. 2010 za djecu i mlade Trešnja
Bjesovi 15.1. 2010 drama HNK Zagreb
Ogledalo duše 23.1. 2010 balet HNK Rijeka
Težišta 16.1. 2010 plesna predstava ZPA
Gretica str.89 15.1. 2010 drama HNK Split
Škola za žene 16.1. 2010 drama HNK Split
Petar Pan 22.1. 2010 za djecu i mlade ZKL
Alabama 14.1. 2010 drama Gavella
Nižina neba drama SMG
E, moj Pinokio (st) 10.12. 2009 za djecu i mlade GKM Split
Hotel Babilon 2009 drama Teatar Gavran
Ljepotica iz Leenanea drama SNP Novi Sad
Put oko svijeta za 80 dana 20.12. 2009 za djecu i mlade ZKM
Sve po 10 kuna 19. 12. 2009 plesna predstava MARMOT,
Ma and Al 19. 12. 2009 crossover Hotel Bulić, Mini teater
La Bohème (zgb) 18.12. 2009 opera HNK Zagreb
Opća bolnica drama HNK Rijeka
Podvala ludosti 17.12. 2009 cabaret HNK Split
Garbage Epic 16.12. 2009 crossover de facto
Balon 11.12. 2009 drama Teatar 2000,
Heidi 26.2. 2010 za djecu i mlade Kazalište Moruzgva
Reumatični kišobran za djecu i mlade Žar ptica
Mačak u čizmama 20.12. 2009 za djecu i mlade Scena Gorica
Balade Petrice Kerempuha (zg) 10.12. 2009 drama Gavella
Bile jednom… Siluete kao moja… 10.12. 2009 plesna predstava Kelkope
Psihoterapolitika 8.12. 2009 drama GK Požega
Inoče 7.12. 2009 drama GK Joza Ivakić
Pripovijest o Krckalu 4.12. 2009 za djecu i mlade GKL Split
Čarobna frula 5.12. 2009 opera ADU, ALU, MA, TTF
Kapital plesna predstava Flota
This Side Up plesna predstava
Za dobra stara vremena 4.12. 2009 mjuzikl Gerila media
Slike s izložbe & Karneval životinja 1.12. 2009 plesna predstava Liberdance,
Legenda o Orašaru 29.11. 2009 balet Baletna trupa Croatia, Komedija, Madrid Ballet
Miševi i mačke naglavačke (vz) 29.11. 2009 za djecu i mlade HNK Varaždin
Hamletpersona 28.11. 2009 drama ZKM,
(za) držati (se) (za) 27.11. 2009 plesna predstava Banana Guerilla, , , ,
Brutta (Ružna) 26.11. 2009 drama HNK Rijeka
Measurements 26.11. 2009 crossover HIPP, k.o. kombinirane operacije
Moveranje 24.11. 2009 crossover HIPP, Zrinka Šimičić
Excuse me, do you know where Marija Jurić Zagorka Street is? 22.11. 2009 plesna predstava GK Zorin dom, UPPU 'PULS'
Generacija 91. – 95. 25.11. 2009 drama Učilište ZeKaeM
M Butterfly 21.11. 2009 plesna predstava Scena Gorica
Građanin plemić 20.11. 2009 komedija - balet HNK Zagreb
Jalta, Jalta (os) 21.11. 2009 mjuzikl HNK Osijek
Pipi Duga Čarapa 22.11. 2009 za djecu i mlade Trešnja
Žrtve zemljopisa 19.11. 2009 crossover Teatar ITD
Okovani Galileo 17.11. 2009 opera Centro Iniziative Teatrali, Eurokaz, Festival Teuta Crna Gora, HNK Rijeka, Laboratorio Nove
Prodana nevjesta (HNK Split) 14.11. 2009 opera HNK Split, Severočeské divadlo opery a baletu Ústí nad Labem
Zadatak 15.11. 2009 crossover KUFER, Teatar ITD
Osvrni se gnjevno 10.11. 2009 drama Scena Gorica
BoNeT plesna predstava autori, GK Sisak
Ciao Lucio 9.11. 2009 crossover HNK Rijeka
Odlazak 9.11. 2009 drama Komedija
Plesna improvizacija s likovnim umjetnikom 9.11. 2009 plesna predstava HIPP, Koncertna direkcija Zagreb
Fragile! (slo) 2005 drama SMG
Monster Tamer 7.11. 2009 plesna predstava HIPP
Najluđa predstava na svijetu drama Teatar Gavran
Petar Pan 29.6. 2009 balet HNK Osijek
Tartuffe (ro) drama Teatrul Clasic
Dječak Ivek i pas Cvilek 31.10. 2009 za djecu i mlade HNK Varaždin, KD Pinklec
Srećko među bubama 2009 za djecu i mlade ZKL
Ribar Palunko i njegova žena 25.10. 2009 za djecu i mlade ZKL
Hommage à Camus avec Le rêve imposé plesna predstava Attitude Europe
Brak Marije Braun 31.10. 2009 drama ZKM
Garderobijer 30.10. 2009 drama GD Histrion
More iz ormara 1.10. 2009 za djecu i mlade GKL Split
Oholica 2009 za djecu i mlade GKL Split
Zašto se muhe lijepe na “ono” 29.10. 2009 drama HNK Osijek
Sve o muškarcima 6.11. 2006 drama Teatar Gavran
Skidajte se do kraja 2.6. 2005 mjuzikl Komedija
Šepavi Jura od Kravarskog 20.10. 2009 drama Kerempuh
Ježeva kućica (zg) 22.10. 2009 za djecu i mlade ZKL
Bilo jednom jedno vrijeme 20.10. 2009 za djecu i mlade Žar ptica
Škrtičina 19.10. 2009 drama Šibensko kazalište
Faustfantazija crossover Teatar nacija
Fragile! 17.10. 2009 drama HNK Osijek
Generalna proba samoubojstva drama Zvezdara teatar
Med+Pepeo/Iznad ponora 17.10. 2009 drama HNK Rijeka
Oro iz bajke za djecu i mlade GK Podgorica
Prije sna (st) 12.10. 2009 drama HNK Split
Anti Edip: Anarhizam i shizofonija 9.10. 2009 crossover Kuća ekstremnog muzičkog kazališta, Kultura promjene SC, Sveučilište u Zagrebu, Teatar ITD
2žene2brata2metra 9.10. 2009 plesna predstava INK
Gospođica Julija (sa) drama Narodno pozorište Sarajevo
Ponoćna igra drama Narodno pozorište Sarajevo
Tachyon plesna predstava Rita Góbi Dance Company
Casanova u Istri 3.10. 2009 opera HNK Rijeka
Tuđe pjesme, moji snovi 3.10. 2009 mjuzikl Aplauz teatar, Komedija
Dobro tijelo 2.10. 2009 drama FOS film d.o.o.
And I Just Stood There, Watching The Sky And The People Below crossover Wee, , , ,
Vanishing acts 2.10. 2009 plesna predstava dance_lab_collective, Teatar ITD, VRUM
Barbelo, o psima i djeci 1.10. 2009 drama Gavella
Marija Stuart 29.9. 2009 drama HNK Varaždin
(Samoća) ipak je san 28.9. 2009 balet HNK Zagreb
Gospođica Julija (ru) 25.10. 2004 drama Akademski dramski teatar - Omsk
Na ljetovanju 4.4. 2003 drama Akademski dramski teatar - Omsk
Višnjik (Omsk) 26.3. 2005 drama Akademski dramski teatar - Omsk
Tracks 8.10. 2009 crossover de facto, , ,
Danse (1) 12.5. 2006 plesna predstava Association Omeo Dance, Company Rosalind Crisp
Oh no! 2009 plesna predstava
Ekstravagancija 23.9. 2009 drama Teatar ITD, ,
Stifterove stvari 2007 crossover Théâtre de Vidy, , , , ,
Malo 18.9. 2009 plesna predstava dance_lab_collective
Snjeguljica i sedam patuljaka 19.9. 2009 za djecu i mlade Trešnja
Diva 19.9. 2009 crossover TRAFIK, ,
Udarac 17.9. 2009 drama Playdrama,
Medejina djeca 21.9. 2009 za djecu i mlade Zorin dom
Slavuj 17.9. 2009 za djecu i mlade GKL Rijeka
UTF-8 14.9. 2009 plesna predstava ZKM, ZPA
Kuverta 2006 drama Compagnia Scimone Sframeli
Voćna mušica 16.12. 2005 opera Volksbühne am Rosa-Luxemburg-Platz
Život i sudbina drama Dramsko kazalište Maly
Dueti 12.9. 2009 drama Kazalište Virovitica
Isabellina soba 2004 crossover Needcompany
Krava Ružica 7.9. 2009 za djecu i mlade Mala scena
Carmen & Bolero balet Ruski carski balet
Hamlet 2009 drama Dubrovačke ljetne igre, HNK Zagreb
Via Nova / Via Negativa 14.8. 2009 crossover Via Negativa,
Labuđe jezero balet Ruski carski balet
Sallinger 20.8. 2009 drama Art radionica Lazareti, Hotel Bulić, Mini teater, Novo kazalište, Scena Amadeo, Théâtre National de Bretagne, Zadar snova
Rock the Baroque 8.8. 2009 plesna predstava Zadarski plesni ansambl
Ribarske svađe 9.8. 2009 drama Splitsko ljeto
Absolute Pearl 2007 crossover Strange fruit
Na taraci 7.8. 2009 drama Dubrovačke ljetne igre
Simple life 26.7. 2009 plesna predstava ZPA,
A propos de Butterfly 2004 plesna predstava Company José Besprosvany,
Poslijepodne jednog fauna 2009 plesna predstava
Život i tango balet Turski državni balet
El Salto De Nijinsky 2007 plesna predstava Transit Dansa Dance Company
Bolo
Orgija tolerancije 2009 drama Troubleyn, , , , , ,
Y del resto no se nada / Era de los cosmonautas plesna predstava
Waxtaan 2007 plesna predstava Jant-bi
SHO-BO-GEN-ZO / Vidoviti putevi crossover Regionalni kreativni atelier
Don Juan 2009 drama Teatar Ulysses
Deset godina plesna predstava
Unturtled plesna predstava Good Work, , , ,
Cinco i Marinko 2009 drama Glumci u Zagvozdu
Ölelés plesna predstava Alta Realitat
Pod vječnim svjetlom Kumalana drama Teatr kukol Ulger
Up to 70 cm 30.6. 2007 plesna predstava Commedia Futura
Završnica 2009 drama Osječko ljeto kulture,
Škrtac 2009 drama Riječke ljetne noći
Povratak Casanove drama SNP Novi Sad
Moje dijete 2009 drama Splitsko ljeto
Carmina Burana 14.7. 2009 balet HNK Split,
Zajedno² / The Most Together We’ve Ever Been 15.7. 2009 crossover , ,
Love Is My Sin 8.4. 2009 drama Théâtre des Bouffes du Nord,
Pjevajuća strijela drama Ulger
Vuk i 3 praščića za djecu i mlade Kazalište lutaka BOBITA
Mislibolesnik iliti hipohodrijakuš 11.7. 2009 drama GD Histrion
Baltazar i tenor Koko 10.7. 2009 za djecu i mlade DK Branka Mihaljevića
Liga vremena 10.7. 2009 crossover BADco, ,
brutalno, skroz (čin drugi) 6.7. 2009 crossover SKROZ
Veter v vejah borov 13.3. 2009 drama SNG Maribor
Hiša Bernarde Alba drama SLJG Celje
Pod nebom Pariza 30.6. 2009 crossover
Vipassana 28.6. 2009 plesna predstava dance_lab_collective,
Tertulia crossover Eurokaz
Ježeva kućica 23.6. 2009 za djecu i mlade Scena Gorica
Spektakularno 2008 crossover Forced Entertainment
Kamp 2005 crossover Hotel Modern
Sedam dasaka varke Compagnie 111,
Elling (BDP) 13.3. 2008 drama BDP
Knjiga mrtvih 18.6. 2009 crossover Kultura promjene SC, Teatar ITD
Ložač Sunca 17.6. 2009 plesna predstava Kik Melone, , ,
Pornoskop ili što je vidio sobar drama SNG Maribor
Sedam dana u Zagrebu 13.6. 2009 drama ZKM
Duh (sklon promjeni) 10.6. 2009 plesna predstava Studio za suvremeni ples,
Falstaff 5.6. 2009 opera HNK Zagreb
Crvenkapica drama Theater an der Parkaue
Love me plesna predstava Lucy Guerin Inc
Zabawne Zabawki Do Zabawy plesna predstava
Mennono plesna predstava Compagnie Pál Frenák
Ovdje piše naslov drame o Anti 28.5. 2009 za djecu i mlade GKM Split
Staging Reality crossover Cie Listopadance theatre, , , ,
Prolaz plesna predstava VEM
Under Construction plesna predstava Public in Private
Masculine / Feminine plesna predstava Companhia Paulo Ribeiro, , , , , , ,
Look Mummy, I’m Dancing (A Transsexual Story) drama Swan Lake, , ,
Budala za večeru 21.5. 2009 drama HNK Osijek
Klub Tango 22.5. 2009 plesna predstava HNK Varaždin
The Store crossover Sodaberg
27’52” / Subject to Change / Gods and Dogs 13.11. 2008 plesna predstava Nederlands Dans Theater
Silent Body crossover Flota,
Black Swan plesna predstava Cie Gilles Jobin, , , ,
Être Blessé – Being hurt being blessed crossover Compagnie Karina Holla, ,
Being Blanka plesna predstava GTURN
Human Error crossover Histeria Nova
Djevuška Bela Pinter Company
Drago mi je što vas vidim 11.5. 2009 crossover Novi život
Evita drama Hotel Bulić
Vragolasta djevojka 15.5. 2009 balet HNK Zagreb
Dobri vojak Švejk 13.5. 2009 drama Komedija
Gozba
Hamlet 9.9. 2008 drama OKT
Onaj koji kaže da, onaj koji kaže ne drama Volksbuehne Berlin
Tajbele i njezin demon 30.9. 2008 drama HKD Teatar
Seksualne neuroze naših roditelja 30.4. 2008 drama Narodno pozorište Beograd
I’m not here or The Dying Swan crossover
Billboard Body Machine crossover
Transmission performans
Paris crossover
Les inconsolés / Neutješni crossover
Boléro Variations Compagnie Raimund Hoghe
Good boy plesna predstava
Les Sylphides plesna predstava
Pâquerette plesna predstava
Pčelica Maja (zg) 3.4. 2009 za djecu i mlade Žar ptica
Monger plesna predstava Suzanne Dellal Centar
Marija Stuart 11.5. 2009 drama Teatar ITD,
Aggiungi un posto a tavola/Dodaj još jedno mjesto za stolom 12.5. 2009 mjuzikl HNK Rijeka
Radio Tesla 10.5. 2009 drama Tvornica lutaka
sad sam /almost 6/ 30.1. 2009 plesna predstava INK
Slučajevi običnog ludila 7.5. 2009 drama Gavella
Let iznad kukavičjeg gnezda drama BDP
Bubnjevi u noći drama Narodno pozorište Vojdan Černodrinski
Oh, kako je lijepa Panama 26.4. 2009 za djecu i mlade DK Dubrava
Proces 26.4. 2009 plesna predstava HNK Rijeka,
Ljubav, struja, voda & telefon 25.4. 2009 drama Kerempuh
Brel 24.4. 2009 balet Komedija
Dantonova smrt (HNK) 24.4. 2009 drama HNK Zagreb
Osobna iskaznica 23.4. 2009 crossover ActLab, KNAP
Satri me nježno 23.4. 2009 drama GD Histrion
Tramvaj zvan žudnja (HNK Ri) 23.4. 2009 drama HNK Rijeka
Samo jučerašnja vijest 18.3. 2009 drama Teatar EXIT
Vodoinstalater 22.4. 2009 crni balet.plesna predstava MBZ, Teatar ITD
Crux dissimulata 17.4. 2009 opera MBZ,
Zilverstad opera
Sestra Angelica / Gianni Schicchi 18.4. 2009 opera HNK Split
Pinocchio (ru) za djecu i mlade Ion Creanga Theatre
Festa 16.4. 2009 drama KMD
Spaghetti za djecu i mlade Teatergruppen Batida
Kekec za djecu i mlade SMG
Gospođica Julija (cdu) 16.4. 2009 drama CDU
Teaterdirektor 2009 opera HNK Osijek
Alisa u zemlji čudesa 4.3. 2007 za djecu i mlade Malo pozorište Duško Radović
Tatica je uvijek u pravu za djecu i mlade Credo Theatre
Ujak Vanja (HNK Mostar) 17.12. 2008 drama HNK Mostar
Doc Hihót i tajanstvene supstance 2009 drama Teatar 2000
Život je san 2.4. 2009 drama Gavella
Zagrebački pentagram 28.3. 2009 drama ZKM
Crnac 28.3. 2009 drama HNK Rijeka
Razloga 4 / 4 Reasons 27.3. 2009 plesna predstava HNK Zagreb
Neboder 28.3. 2009 drama
feeturing… 23.3. 2009 plesna predstava dance_lab_collective
Amy’s View / Differenti Opinioni (Različita mišljenja) 24.3. 2009 drama HNK Rijeka
Gola u kavezu 23.3. 2009 drama Moruzgva
Željezo 27.3. 2009 drama HNK Zadar
Superspasiteljice 19.3. 2009 za djecu i mlade Mala scena
‘Raditi! Raditi…’/Pokušaji 6, 9, 11 19.3. 2009 drama Teatar ITD
Tomizziana 18.3. 2009 drama
Metoda 14.3. 2009 drama HNK Split
Bajadera 13.3. 2009 balet HNK Split
Glavom kroz zid crossover Teatar Montanense
Arsenove teatralije 13.3. 2009 cabaret GD Histrion
Dječaci Pavlove ulice 12.3. 2009 za djecu i mlade KNAP
Petritza und Millitargrenzemusik 21.7. 2007 cabaret ActLab
Jonah i Otto 12.3. 2009 drama GK Sisak
Ludi muškarci drama Teatar Smjehotići
Obično veče cabaret
Najbolje od… cabaret Cafe sconcerto
Menažerija 11.3. 2009 drama HKD Teatar
Svarožić 2009 za djecu i mlade ZKL
Povratak u Životinjsko carstvo 10.3. 2009 za djecu i mlade GKL Split
La Traviata (ri) 12.3. 2009 opera HNK Rijeka
Volim Njofru drama HNK Varaždin
I fuck on the first date 2009 crossover Montažstroj
Vizita crossover Teatar ITD
I Miss Communism IMC Productions
Nakinđurena koka za djecu i mlade PRAC,
Za Europu spremni drama
Lijepa Helena 6.3. 2009 opereta Komedija
Proljeće blista kad je livada čista 5.3. 2009 za djecu i mlade Kazalište Merlin
Pidžama za šestero 6.3. 2009 drama HNK Osijek
Žaba (sa) drama Kamerni teatar 55
Kobajagi donijela me roda drama
Potrošeni snovi drama
Srce boksača 27.2. 2009 drama Kazalište Virovitica
Zločin i kazna 27.2. 2009 drama HNK Split
Klupko 26.2. 1999 drama Komedija
Povuci-potegni za djecu i mlade DK Dubrava
Gost 23.2. 2009 GK Sisak,
Zečja rupa 22.2. 2009 drama Planet Art
Orfej u podzemlju 20.2. 2009 opereta HNK Osijek
Kraljevo 20.2. 2009 drama HNK Zagreb
Vesele žene hrvatske 20.2. 2009 drama Kazališna radionica Smjehotići
Telefon/Medij 5.2. 2009 opera Madlenianum, Opera b.b.
Sale 14.2. 2009 plesna predstava Studio za suvremeni ples
Antigona (INK) 12.2. 2008 drama INK
Bog masakra (zg) 7.2. 2009 drama Teatar Rugantino
Ne, prijatelj 7.2. 2009 za djecu i mlade Trešnja
Woyzeck (Virovitica) 6.2. 2009 drama Kazalište Virovitica,
Candide ili optimizam drama JDP
Čelične magnolije 2009 drama KMD
Tango za Rahmanjinova plesna predstava SNG Ljubljana
Sasvim sam popubertetio 3.2. 2009 za djecu i mlade Žar ptica
Macbeth After Shakespeare 30.1. 2009 drama Mini teater, Novo kazalište, ,
Svaki pas ima svoj dan
The Pillowman
Judita (st)
Bette i Boo u braku 30.1. 2009 drama HNK Varaždin
Ilijada 2001. 29.1. 2009 drama Gavella
Vanda 26.1. 2009 za djecu i mlade Mala scena
Carstvo Radosti 24.1. 2009 crossover Teatar ITD
SOLO. plesna predstava
Vitez od pola 19.1. 2009 za djecu i mlade DK Dubrava
Tvrđava drama Narodno pozorište Sarajevo
Legenda o Sv. Muhli ili al’ su je(b)li stari vlaji 17.1. 2009 drama GD Histrion
Pepeljuga (opera) 16.1. 2009 opera CEE Musiktheater, HNK Zagreb, Opera Bukurešt
Švejk u Drugom svjetskom ratu 16.1. 2009 drama Kerempuh
1 siromašan i jedna 0 17.10. 2008 crossover BADco, Kultura promjene SC, Steirischer Herbst, Teatar ITD
Karusel – tamo gdje tu je 8.1. 2009 plesna predstava Kik Melone, Kultura promjene SC, Teatar ITD
Ljubav drama Atelje 212, KC Pančevo
Posetilac drama Atelje 212
Pinocchio (zkl) 19. 12. 2008 za djecu i mlade ZKL
Niko i Ništ 18.12. 2008 drama KNAP
Supersomething 21.12. 2008 plesna predstava Plesni centar TALA
Putujuće pozorište Šopalović drama Atelje 212
Ljubavna pisma 8.1. 2009 drama Scena Gorica
Brana 18.12. 2008 drama Gavella
Still crossover Syndromus
Ana Karenjina (ri) 12.12. 2008 balet HNK Rijeka
L’ Envolée 21.10. 2008 drama Comédie de Saint-Etienne
Rozamunda drama Comédie de Saint-Etienne
Staklena menažerija 11.12. 2008 drama HNK Zadar
Redrum sessions 12.12. 2008 plesna predstava dance_lab_collective, Studio za suvremeni ples
Božićna želja 8.12. 2008 za djecu i mlade Bošković Mjuzikl Kazalište
Vjenčani list 8.12. 2008 drama GK Joza Ivakić, Hrvatsko kazalište Pečuh
Etnounlimited ili suze i krv 8.12. 2008 plesna predstava Liberdance
Zabranjeno smijanje drama Teatar Gavran
Ljepotica i Zvijer 6.12. 2008 drama
Mliječni put 6.12. 2008 mjuzikl Plesni centar TALA
Tablica dijeljenja 6.12. 2008 za djecu i mlade
Polet 6.12. 2008 drama La Comédie de Saint-Étiene, Théâtre de la Place – Liége, ZKM
Povratak 5.12. 2008 opera HNK Osijek
Nikola Sedmi 4.12. 2008 drama CZK Čakovec, HNK Varaždin
Body Navigation crossover Danish Dance Theatre
Život, dragi život… plesna predstava Atelier Choreographique, POU Velika Gorica
Seviljski brijač (st) 27.11. 2008 drama HNK Split
Indija 27.11. 2008 drama GK Požega
Tamo i natrag 27.11. 2008 opera ArtAgent
Pijanistica 25.11. 2008 drama KUFER, Kultura promjene SC, Sveučilište u Zagrebu, Teatar ITD
Orašar 11.12. 2004 balet HNK Zagreb
Like that, like this 10.10. 2008 plesna predstava Fabrik Potsdam, Kampnagel Hamburg,
Trisolistice 22.11. 2008 plesna predstava CeKaTe, MARMOT
Madama Butterfly (HNK Rijeka) 22.11. 2008 opera HNK Rijeka
Izumitelj 22.11. 2008 drama Kerempuh
Razbojnici drama Theater und Philharmonisches Orchester der Stadt Heidelberg
Argentina 21.11. 2008 crossover KUFER, Teatar ITD
I konje ubijaju, zar ne? 21.11. 2008 drama HNK Zagreb
Autoportreti plesna predstava UPPU 'PULS'
Nau 20.11. 2008 plesna predstava dance_lab_collective
Gyekenyes Band plesna predstava Studio za suvremeni ples
Bog masakra (st) 18.11. 2008 drama HNK Split
Tinta, let i topla voda 16.11. 2008 za djecu i mlade Ludens teatar
Don Quijote (st 2008) 11.2. 2005 balet HNK Split
Djevojačka večer 15.11. 2008 drama INK
Sumnja 14.11. 2008 drama Planet Art
Spli’ski akvarel 14.11. 2008 opereta HNK Split
O miševima i ljudima drama SNG Celje
Blink 10.11. 2008 plesna predstava Compagnie Martine Pisani, ZPA
Čarobna frula – kušnja opera Thalias Kompagnons
Sabirni centar drama Narodno pozorište Subotica
Večeras improviziramo 8.11. 2008 drama HNK Rijeka
Teretni čovjek 5.11. 2008 crossover Teatar ITD, ,
Klopka 31.10. 2008 drama Epilog teatar
Djeca sa CNN-a 29.10. 2008 drama GD Histrion
Ivica i Marica 14.2. 2007 za djecu i mlade DK Dubrava
Tako je moralo biti drama JDP
Pec Ivo 11.11. 2004 za djecu i mlade GKL Split
S ljubavlju, Janis 25.10. 2008 drama Komedija
Dama s kamelijama 2410. 2008 balet HNK Zagreb
Sam svoja žena 23.10. 2008 drama Ars Septima,
Zlatna zemlja 24.10. 2008 za djecu i mlade GKL Split
Full of Sound and Fury drama Dreamscape Theatre
San ljetnje noći (CNP) drama CNP
Normanovska osvajanja 25.10. 2008 drama Ludens teatar
Gulliverova putovanja 21.10. 2008 za djecu i mlade ZKM
Mož i žena 26.10. 2008 drama HNK Varaždin,
smaller, poorer, cheaper crossover Marguerite Pepper Productions
Harlekin / Don Juan drama Pantakin, , , , , ,
Pjevajte i budite radosni crossover Kraljevsko flamansko kazalište
Cirkus kurioziteta
F 20.0 novi cirkus
Ples kroz vrijeme balet Vígszínház
Petar Pan zgubidan za djecu i mlade GKL Rijeka
Sunčanica 18.10. 2008 opera HNK Rijeka
Vrak Mrak i Seljo Beljo za djecu i mlade HNK Varaždin
Truth In Translation drama
Deversoir crossover Compagnie Angela Laurier
Insightinside/ Back to the Roots/ Symphonie pour une dissolution plesna predstava
Libertivore novi cirkus Libertivore, , ,
Brod za lutke 24.9. 2008 drama SNP Novi Sad
Pijani proces 9.10. 2008 drama Scena Gorica
Igrajmo Držića 12.10. 2008 drama Kazalište Virovitica
Tainted 10.10. 2008 plesna predstava HNK Varaždin, VRUM
Šokica 11.10. 2008 drama HNK Osijek
Out 10.10. 2008 crossover Teatar ITD, Via Negativa,
Sans plesna predstava La compagnie du solitaire,
Judith French 3.10. 2008 drama Ars Septima, CeKaTe
Dama s kamelijama HNK Rijeka
Oprostite, mogu li vam ispričati…? 2.10. 2008 drama
Furbaćona drama INK
Vuci i Ovce drama Kerempuh
Timbuktu 4.10. 2008 crossover Montažstroj
Don Quijote (zg) 3.10. 2008 za djecu i mlade Kazalište Merlin
Pustolov pred vratima 3.10. 2008 drama HNK Zagreb
Pas, žena, muškarac 1. 3. 2004 drama Teatar EXIT
Bajka o caru Saltanu 27.9. 2008 za djecu i mlade DK Branka Mihaljevića
Green Wedding Queer Zagreb
Almost the same crossover
Jerk 5.3. 2008 crossover DACM, Quartz - Scène nationale de Brest
Clandestino
Dancing Inside Out / Maid in Africa / Taste performans
Urge / O Lungo Drom / Fijis 2005 plesna predstava
Civil 1996 plesna predstava
U očekivanju Godota drama Narodno kazalište 'Radu Stanca', Sibiu
Ivanov (hu) drama Katona József Színház
Destinacija Trafik: Divljač 27.9. 2008 crossover TRAFIK
Strah u Ulici lipa 25.9. 2008 za djecu i mlade Žar ptica
Piratska akademija za djecu i mlade Tvornica lutaka,
Čokolada 20.9. 2008 za djecu i mlade Trešnja
Šuma Striborova za djecu i mlade Scena Gorica
Ženidba drama Narodno pozorište Sarajevo
2 Antigone 15.5. 2001 drama TG STAN
Hindus hoće u Bronx drama Jevrejski centra za kulturu i umetnost
Kaligula 18.7. 2008 drama Gavella, , , , ,
Fantazija 10.9. 2008 mjuzikl Šibensko kazalište
Hamlet (Schaubühne) 7.7. 2008 drama Schaubühne
Ivanov (vb) 19.3. 2005 drama Volksbühne am Rosa-Luxemburg-Platz
Birth of the Phoenix 2004 plesna predstava Vertigo Dance Company
Gargantuovske pripovijesti 5.7. 2007 drama GK Sisak
Kašparek i Indijanci za djecu i mlade Divadlo Alfa
Mi se vuka ne bojimo za djecu i mlade DK Branka Mihaljevića
Blago babe Mrzulje za djecu i mlade DK Branka Mihaljevića
Bajka na dlanu 21.9. 2007 za djecu i mlade DK Branka Mihaljevića
Čudesni svijet brojeva 24.10. 2002 za djecu i mlade Žar ptica
Rock’n’roll za dva miša 4.9. 2008 za djecu i mlade Mala scena
Another Sleepy Dusty Delta Day 26.6. 2008 crossover Troubleyn, ,
Acis i Galatea 23.8. 2008 opera Dubrovačke ljetne igre
Skup (DLJI) 20.8. 2008 drama Dubrovačke ljetne igre
Stanje nacije crossover Filip Šovagović
Romeo i Julija ’68 14.8. 2008 drama Kazalište Ulysses
Na ljetovanju (st) 9.8. 2008 drama Splitsko ljeto
Medium 10.8. 2008 plesna predstava Zadarski plesni ansambl
Ekvinocijo 4.8. 2004 drama Dubrovačke ljetne igre
Baletna škola Leonida Jacobsona balet
San ljetne noći (st) 3.8. 2008 balet Splitsko ljeto
Glasi iz planina 27.7. 2008 drama ADU, Dubrovačke ljetne igre, ZKM
Gospođica Julija (ri) 21.7. 2008 drama HNK Rijeka, MESS, Riječke ljetne noći
Bakhe 19.7. 2008 drama Splitsko ljeto
Žene u parlamentu drama Piccolo Teatro di Milano - Teatro d'Europa, ,
Dundo Maroje (mk) 20.7. 2008 drama Makedonski nacionalni teatar
Dundo Maroje (ma) drama Kazalište Debrecen
Plakir za djecu i mlade ZKL
Fragmenti drama C.I.C.T., Théâtre des Bouffes du Nord
skinSITES performans
Zločin na kozjem otoku drama Riječke ljetne noći
Darsa – farsa 17.7. 2008 drama Dubrovačke ljetne igre, KMD
Don Carlos 14.7. 2008 opera Splitsko ljeto
Penelopa / Pjesma nad pjesmama 8.7. 2008 balet HNK Rijeka,
Ljubavni jadi histrionski iliti Cardenio 10.7. 2008 drama GD Histrion
Dundo Maroje (vz) 25.9. 2008 drama HNK Varaždin
Prêt-à-porter 1.2. 2008 plesna predstava SNG Maribor
Grižula 1.7. 2008 drama Osječko ljeto kulture
Snjeguljica 2008 drama Nacionalna kazališna škola u Saint Etienneu
Gospodična Julia drama
Grk Zorba balet SNG Maribor
Igranje žrtve drama SNG Nova Gorica
bahok plesna predstava
Nema šanse crossover Nature Theater of Oklahoma
Toranj loše glazbe crossover Eurokaz, Teatar ITD, , , , ,
Must Don’t Whip ‘Um 2007 opereta Accinosco, St. Anna Warehous
Siromašno kazalište 2004 crossover
Balade Petrice Kerempuha 18.7. 2007 drama Teatar Ulysses
Godiva 18.6. 2008 plesna predstava OOUR
Svečana večera u pogrebnom poduzeću 19.6. 2008